Su Arıtma Yedek Parçaları

Su Sayaç Filtresi - Yılanabilir Pislik Tutuculu Filtreli

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

Daire Girişi Silifozlu Kireç Çözücü Filtre su saati önüne takılabilen tortu tutan modeli şimdi buzsu.com.tr de. Hemn tıkla satın al. Ücretsiz Kargo.

STOK KODU: 0081 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
130,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 124,80 ₺
Adet/Miktar

Su Sayaç Filtresi Yıkanabilir Tortu Pislik Tutucu 

Su Sayaç Filtresi  Tortu ve Pislik Tutucu Özellikki
KULLANILDIĞI YERLER
Bütün ev tipi sayaçların girişine çok rahat monte edilebilen bu şeffaf sayaç filtrelerimiz ilk önce sayacınız tesisat ve tüm cihazlarınızı kum toz pislik ve tortunun yol açtığı bozulmalardan korur. Dahada önemlisi kartuşun içinde bulunan ve %100 doğal bir madde olan mikrophos ve siliphos sayesinde çamaşır makinası bulaşık makinası şofben termosifon musluk batarya kombi ve güneş enerjisi sistemlerini kireçlenmenin yarattığı tıkanma ve bozulmalara karşı korur.
Ayrıca yukarıda bahsi geçen cihazlarda daha önceden oluşan kireçlenmeyi zaman içerisinde söker atar kireçlenme engellendiğinden dolayı rezistansların daha çabuk ısınmasını sağlayarak çok büyük oranda enerji tasarrufu sağlar. Batarya lavabo ve küvetlerde kireçten dolayı oluşan leke ve sararma gibi durumların oluşmasını engeller Kirecin yapsını bozduğundn dolayı büyük oranda deterjan tasarrufu sağlar.
Kireç kum ve pislik tıkanması olmayacağından tamir ve tisisatçı masrafından tasarruf sağlar. Evdeki sayaç girişi uygun değilse sayaç filtremiz bulaşık makinası çamaşır makinası şofben termosifon ve benzeri diğer cihazların girişlerine tek tek takılabilir. Kireç Çözücü Tortu Tutucu Filtre montajı çok basit ve pratiktir. Mahallenizde bulunan herhangi bir su tesisatçısı sayaç filtremizi su sayacının hemen girişine 15 dakika içerisinde monte edebilir.
Eğer su sayacı girişi müsait değil ise bu filtremizi tek tek (ayrı ayrı) şofben girişine,çamaşır makinesi girişine,bulaşık makinesi girişine ,termosifon girişine ayrı olarak da monte ettirebilirsiniz.Bu filtremiz monte edildikten sonra kavanoz kısmının temizlenmesi pratik anahtarın sayesinde 1dakika içerisinde sökülüp monte edilebilir. Bu işlemi onbinlerce ev hanımı çok kolaylıkla yapabilmektedir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Taksit Seçenekleri