İletişim:05321751434 Kayıt Ol veya Giriş Yap

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi - Markaları(2022 TAVSİYE)

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi - Markaları (2022 TAVSİYE)
Tahmini Okuma Süresi: 5 Dakika

En İyi Su Arıtma Cihazı

En iyi su arıtma cihazı almak için kullanıcılarımızın bilmesi gereken en çok tercih edilen su arıtma cihazı ve modellerini detayları ile başlıklar halinde değineceğiz.En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? (Ev için)

Eviniz için hangi su arıtma cihazını almalıyım diyorsanız veya hangi markayı alacağınız da kararsız iseniz okumaya devam edin. Bu aşamada çok dikkat etmeniz gereken bir püf nokta vardır.

Ev su arıtma cihazları iki çeşittir. Tezgah üstü ve tezgah altı olmak üzere. Yani tezgah delinerek musluk takılması sonucu çalışan ve direk tezgah üstü su arıtma cihazları vardır. 
Eğer kiracı iseniz veya tezgahınızı deldirmek istemiyorsanız sizlere tezgah üstü su arıtma cihazlarını tavsiye edebilirim.   
Verimlilik açısından en iyi su arıtma cihazı ise pompalı ve tezgah altı cihazlardır.
Sizler için ürünlerin açıklamalarının yazdığı en ucuz ve uygun fiyatlı filtreli 4 adet ürün linkini paylaşıyorum.

Ev Tipi En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

Su arıtma cihazı tavsiye konusun da her alanda her mecrada araştırmalar yaptınız , su arıtma tavsiyesi hakkında bir sürü makale okudunuz buna rağmen aklınızdaki sorulara cevap bulamadıysanız doğru yerdesiniz. Su arıtma cihazı tavsiye yazımızda sizlere en popüler , en kullanışlı ,  en maliyetli ve en çok tercih edilen su arıtma cihazlarını tanıtacağım. Pompalı yada pompasız açık yada kapalı kasa hangi su arıtma cihazını tavsiye edersiniz sorusuyla aklınızı meşgul etmeyin.

En iyi su arıtma cihazı tavsiye 1: Buzsu Code Dünyanın En İyi Arıtma Cihazı Yeni Nesil

Dünyanın En İyi Su Arıtma Cihazı Buzsu Code Buzsu su arıtma sistemleri olarak her zaman ilk hedefimiz müşterilerimize taze ,  sağlıklı , güvenilir bir su sunmaktır. Dünyanın en iyi su arıtma cihazı olan CODE  Permeate pompası ile şimdi %80 daha az atık su vererek hem ekonomik hemde kalite anlamı ile bunu sizlere tamamıyla sunuyor. Buzsu  Code su arıtma cihazı anti bakteriyel , dayanıklı fiber malzemeden üretilmiştir. Üretiminde asla ve asla atık plastik kullanılmamıştır. Günümüzde sağlıklı mineralli suya ulaşmak oldukça zor. Damacana sularına bağlılık arttığından ve maliyet olarak yüksek olması nedeni ile bütçemizi oldukça sarsmaktadır.  Her zaman taze bol oksijen ve mineralli filtreleri sayesinde mükemmel tazelikte ve yumuşaklıkta bir su sunmaktadır.

Teknik Özellikleri;

12 '' İnline Filtre made in Korea

Code Mebran Filtre 80 Gpd (Dow Filmtec Zarı)  

8 litre Anti Bakteriyel Tank

100 Gpd Pompa ( 24v Elektrikli İsteğe Göre ) 

Kaçak Sızıntı Önleyici sensör

FİBER DAYANALIKLI GÖVDE PASLANMAZ ÇELİK TANK

8 RENK SEÇENEĞİ

Tasarım

Dünyanın en iyi arıtma cihazı olan buzsu  Code tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor.  Türk otomobil firması olan '' TOGG '' yerli ve milli arabamızın çizimlerini yapanmühendisler tarafından tasarlanmıştır. Kompakt yapısı sayesinde tezgah altı su arıtma cihazlarının en az yer kaplayan su arıtma cihazıdır. Tasarım severleri de unutmadık , sizlerden gelen talep doğrultusunda şekli ve tasarımı günümüz yeni nesil cihazlara uygun olmayan su arıtma cihazlarını geride bıraktık. Biz sizler için geleceği tasarlıyoruz.

Dış Gövde

En iyi arıtma cihazı olarak bilinen Buzsu Code  siz müşterilerimizin bütün isteklerine cevap veriyor. Hangi plastikten üretildiği belli olmayan ve çoğu atık plastik kullanan ucuz çin malı arıtma cihazlarını alarak sağlığınız ile oynamayın.  Buzsu Code Tamamen fiber malzemeden üretilmiştir. Sizler ve sağlığınız için maliyetten asla kaçınmıyoruz. Fiber dünyanın en sağlıklı , en dayanıklı ve en antibakteriyel yani bakteri tutmayan malzemesidir. Her ne kadar maliyet olarak yüksek olsa bile sizlerin sağlığı için cihazımızda fiber malzeme kullandık.

Code Su arıtma Cihazı Renk seçenekleri:Beyaz, Kırmızı, Mor, Turkuaz, Açık kahve, Limon sarısı, Derin siyah ve inox renkleridir.


En iyi Su Arıtma Cihazı modelleri hangileri?

Piyasada markası ve modelleri ile incelendiğinde en iyi arıtma cihazları sırasıyla alttaki gibidir:

1- Buzsu Code Su Arıtma cihazı  ürünü incelemek için tıklayın.

2- NaturalsNet Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı  detaylı incelemek için tıklayın.

3- NaturalsNet Açık Kasa Su Arıtma Cihazı  incelemek için tıklayın

4- Optima Su Arıtma Cihazı   incelemek için tıkla.

5- Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı  ürünü inceleyin

6- Comtech EW 510B Su Arıtma Cihazı

İş Yeri İçin En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi?

İş yeriniz için su arıtma cihazı almak istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken bir kaç püf noktadan ve tavsiye ürünleri paylaşmak istiyorum. 

İş yerinizde çalışan personel sayısına göre su arıtma cihazınızı seçmelisiniz. Örneğin günde 100 litre su tüketen bir iş yeri için orta ölçekli bir arıtma cihazı alınabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken  nokta şudur. Eğer 100 litre kadar su tüketiliyor ise sebil özellikli su arıtma cihazı kullanmak size avantaj sağlar. 

Avantajları:

 • -Her mevsim istediğiniz suya erişebilirsiniz.
 • -Kış aylarında sebil sıcak su bölmesini aktif kullanabilirsiniz.
 • -Yaz aylarında ise buz gibi ve arıtılmış su içebilirsiniz.
 • -Buzdolabı veya ocak kullanmak zorunda kalmazsınız.
 • -Diğer sebil modellerinde olduğu gibi damacana taşımak zorunda da olmazsınız.
 • -7/24 sıcak ve soğuk suya sahip olursunuz.

İş yeri tipi en iyi su artıma cihazı: Tezgah Üstü Su Arıtma Sebili

İş yeri tipi en iyi su arıtma sebili: Arıtmalı Su Sebili - Sıcak ve Soğuk

Cafe, Lokanta, Kahvehane, Ofis vb: Lifetech TL-400 Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

En iyi su arıtma cihazlı fiyatları NSF sertifikaları, Water Quality belgeleri, garanti süreleri, arıtma kapasiteleri, filtre kaliteleri ve ömürlerine göre değişkenlik göstermektedir. En iyi su arıtma cihazı fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler bunlardır.

Su arıtma cihazları sahip olduğu arıtma özelliklerinin yanı sıra farklı hizmetler sunmakta. Suda ki zararlı minerallerin yanında filtrelenen yararlı mineralleri yerine koymak amacıyla bir çok filtre kullanılmakta ve suyun pH değeri artırılarak üstün kaliteli su haline getirilmektedir. Firmamız Buzsu Arıtma kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini gözeterek en iyi su arıtma cihazları ile hizmet vermektedir.

Yukarıda tavsiyede bulunduğumuz ürünler Donanım Haber, Ekşi sözlük ve Kadınlar kulübü gibi forum ve platformlarda en çok önerilen ve tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. 

Müşteri yorumları sizler gibi alacak müşterilerimizin fikir sahibi olmalarına yardımcı olmaktadır. En iyi su arıtma cihazı yorumları için ürünlerimiz altıdaki yorumlar bölümünden yorum yapabilirsiniz.

En iyi su arıtma cihazı markaları arasında 2018, 2019 ve 2020 yıllarında trend olan ve şikayet almayan ürünlerimizi ev tipi ve iş yeri tipi su arıtma cihazları altındaki tavsiye linklerin de bulabilirsiniz. (Yukarıda)


Peki o zaman dünyanın en iyi su arıtma cihazı hangisidir?

Dünyanın en iyi su arıtma cihazı hangisi diye soranlar için en iyi göreceli bir kavramdır. Ancak piyasadaki en iyi su arıtma cihazı Buzsu Code ürünüdür.

En iyi su arıtma cihazı filtresi veya filtreleri Buzsu Code Marka filitrelerdir. En uygun su arıtma cihazı fiyatları yaklaşık olarak 1500 Tl'den başlamaktadır.

En iyi su arıtma cihazı kullanıcı yorumları için ürün altındaki yorumlar kısımına bakabilirsiniz. 


Şimdi dünyanın en iyi su arıtma cihazı olarak Buzsu Code Serisini önermiştik. Peki dünyanın en iyi su arıtma cihazı ünvanını eline alan bu cihazı tanıyalım.

Dünyanın En İyi Su Arıtma Cihazı

Dünyanın en iyi su arıtma cihazı ve 2021 yılına adından söz ettirerek giren trend cihaz Buzsu Code Antibakteriyel Su Arıtma Cihazıdır. Sağlık ve hijyen koşullarının üst seviyede tutulması gereken günümüz dünya koşullarında paranızı çöpe atmayacağınız bir üründür. Şık tasarımı ile göz dolduran, lezzetli ve yüksek ph değerine sahip su üretene bu su arıtma cihazı sizleri memnun bırakacaktır. 2022 yılı içinde en çok tercih edilen su arıtma cihazı Buzsu Code markası olması için Arge çalışmalarına devam edeceğimizi bidiririz.

Buzsu Code  Antibakteriyel Su Arıtma Cihazı diğer su arıtma cihazlarında olmayan yada tam fonksiyonel çalışmayan eksileri giderilerek tasarlanmıştır. Sizler için cihaz linkini aşağıya bırakıyorum.
Link:Dünyanın En iyi Su arıtma Cihazı Buzsu Code Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı Markaları ve üretici firmalar 

Su kimyasal yapısından ve akıcılığından ötürü yeraltından çıkıp bize ulaşana kadar geldiği yol süresince karşısına çıkan klor, kireç gibi ağır metalleri, virüsleri, mikropları kendi içine katar. Su arıtma cihazının yorumlarında da görüyoruz kullanıcıya suni ve zararlı bir yöntemmiş gibi geliyor, ama suyu arıtmak çocuklarımız ve bizim için güvenle su içebilmemizi gerçekleştiren bir işlemdir.

Suyu arıtmanın asıl nedenlerinden biri günümüzde artış gösteren nüfus yoğunluğu sonucu ortaya çıkan kirli suyun artması ve temiz su ihtiyacının fazlalaşması kaynaklıdır. bundan sonra suyu arıtmasının yetersiz kalması ve insan nufüsündan kaynaklı natural olmayan kirlenmedir.

Bunun dışında içme suyumuzu arıtma amacımız renk ve kokulardan kurtulmak; ağır metallerden arındırmak; mikropları gidermek ,asitlerden temizlemek ve suyu yumuşatmaktır.

Suyu arıtmak amacıyla belli başlı işlemlerden geçirmemiz gerekmektedir. Arıtma sistemlerinde ilk işlemler klor, kireç gibi ağır metaller, tortu vb. maddeleri süzmesi, ikinci olarak elinizde kaliteli bir su arıtıcı sistemi varsa natural mineral taşlarından meydana gelen mineral filtreden geçerken suya mineral katan bir filtresi bulunuyor ancak bu işlemler kalitesine, aygıt fiyatına ve çoğu etkene bağlı olarak değişmektedir. En iyi su arıtma cihazı fiyatları genelde ortalama fiyatlardan biraz yukarıda olmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Markaları ve üretici isimleri altta sıralanmıştır.

 1. Buzsu Code

 1. Coway 
 1. Comtech
 1. Conax
 1. Puretech
 1. Ravent
 1. ihlas Aura Cebilon
 1. LG  
 1. Lifetech
 1. Ecosoft
 1. Express Water
 1. Brita Maxtra
 1. Berraksu
 1. Delonghi
 1. Woongjin Eversky
 1. Amway Spring Water
 1. Mitsubishi Cleansui
 1. BMB
 1. Fakir
 1. Puricom
 1. Pure-Pro
 1. Royal Green
 1. Rainwater
 1. Tecflo
 1. SenWater
 1. Raks
 1. HSC
 1. Hayzek  
 1. Hyundai
 1. Zanussi
 1. Atlas Filtri
 1. Aquasoft
 1. Dyson
 1. Aqua For Life
 1. Hotpoint-Ariston
 1. AO Smith
 1. Conti
 1. LotusWater
 1. Samsung
 1. Aqua
 1. AquaLine
 1. Midea  
 1. Panasonic  
 1. Waternet
 1. Waterlife
 1. Woongjin Eversky

Sıkça Sorulan Sorular:Tavsiye Ürün: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: Membran Filtre Nedir?
Tavsiye Yazı: Tds Nedir? Nasıl Ölçülür?
Tavsiye Yazı: Su Arıtma Cihazları Arıza Nedenleri ve Çözümleri

En iyi su arıtma cihazı hangi marka 


📅 11 Eki 2021 👁 85877Sorularınızı ve Görüşlerinizi bize yazın!

👤 Semih Meydan adlı kullanıcının yorumu:
En iyi su arıtma cihazı hakkında detaylı bilgiye buradan gerçekten ulaşarak tercih ettim ve Code su arıtma cihazını aldık montajı yapıldı suyu tam istediğimiz gibi.

📅 27 Oca 2021

👤 Abdurrezzak Coşkun adlı kullanıcının yorumu:
Çok aydınlatıcı bir yazı olmuş tek tek okudum ve bir çok bilgiye bu yazıdan doğru vakıf oldum. Aynı titizlikle online olarakda sorularıma tekrar cevap verildi teşekkürler en iyi su arıtma cihazı için.

📅 11 Mar 2021

👤 @Yönetici adlı kullanıcının yorumu:
Sn. Abdurrezzak Coşkun Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz .

📅 13 Mar 2021

👤 Hacer Kahraman adlı kullanıcının yorumu:
Doğru ve güvenilir bir firma kendileri ile whatsap ile buradan irtibata geçerek sorularımızı sorduk ve cebaplarımızı aydınlatıcı şekilde aldık güven verici bulduk firmayı. Hem firma olarak hemde ürünlerinin arkasındalar bunu hem ürün kaliteleri ve hızlı montaj servis hizmetleri faturaları garanti belgelerinin tam oluşu ile tam bir kurumsallıkla ispatladılar.

📅 23 Nis 2021

👤 Murat Tanrıverdi adlı kullanıcının yorumu:
Merhaba, Murat ben. Arçelik firmasından su arıtma cihazını onların kiralama yöntemi dediği şekilde 2 yıl taahhütlü aldım, yani kiraladım. Ben yaptım siz yapmayın sakın! Aylık ödemesi kdv ile birlikte 152 TL, kurulum vs için ilk faturana 300 küsür TL yansıtıyorlar. Astarı yüzünden pahalıya geliyor. Bir sürü gerekçe ile sizi ikna ediyorlar. Ben aldığıma pişman oldum. Gereksiz yere bu kadar para ödüyorum ama sonunda bir su arıtma cihazım bile olmuyor. Reklam için yazmıyorum, size farklı marka vs önermeyeceğim ama aylık taksitler bu rakama piyasadaki en iyi arıtma cihazını alıp evinize koyabilirsiniz. Taahhüt iptali için bitimine 8 ay kala talepte bulundum ancak tahmin edersiniz cok ciddi fatura çıkardılar. Tekrar söylüyorum ben bir hata yaptım siz yapmayın.

📅 3 May 2021

👤 YÖNETİCİ adlı kullanıcının yorumu:
Sn Murat Tanrıverdi, yaşadığınız olumsuz deneyime üzüldük haklısınız kiralama yöntemleri avantaj gibi görünsede özellikle ev için kullanımda çok yüksek faturalama maliyeti demek ve ekonomik olarak da çok fazla, En iyi su arıtma cihazı için 200 tl X 12 taksitle code su arıtma cihazı gibi Dünyanın en iyi arıtma cihazına sahip olabilirdiniz. Sağlıcakla kalınız

📅 6 May 2021

👤 Ercüment Parıldar adlı kullanıcının yorumu:
Cihazı tanıdığımızın tavsiyesi sonucunda aldık özelliklerinin ve kalitesinin ve firmanın güvenine dayanarak tercih ettiğimiz Code arıtma takılalı 10 günü geçiyor Memnuniyetimiz için arayan soran Yasin beye servisleri Erol beye ve firmaya teşekkür ediyoruz doğru karar verdiğimiz için mutluyuz.

📅 30 Eyl 2021