Watercare Atıksız Su Arıtma Cihazı - UF-Madein Korea

Su Arıtma Cihazları

Watercare Atıksız Su Arıtma Cihazı - UF-Madein Korea

6.950,00 ₺ 5.450,00 ₺

(32 müşteri incelemesi ) 4.8

Watercare Atıksız Su Arıtma Cihazı Ultra Filtrasyon Atık su üretmeyen Su arıtma cihazı UF membran Teknolojisi sayesinde sıfır atık NSF li filtreler ve Made in kore menşeili A+++ buzsu.com.tr’de şimdi Ücretsiz Kargo ücretsiz montaj 2 Yıl Garantili.

Havale/EFT Tutarı: 4.959,50 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

Watercare Atıksız Su Arıtma Cihazı  

(Atıksız Su Arıtma Şimdi Stoklar da.)Buzsu WaterCare Ultrafiltrasyon Membran Teknolojisine sahip ve NSF içerikli Kore filtreleri ile donatılmış ister tezgah altı ister tezgah üstü kullanım sunan atık üretmeyen su arıtma cihazı.

Atıksız Su Arıtma Cihazı Nedir ?

Atık su üretmeyen su arıtma cihazı sudaki zararlı metalleri ve bakterileri filtreleyerek ve musluktan akmasını önlemektedir. Diğer su arıtma cihazlarında atık su gideri mevcuttur. Yaklaşık olarak 3/2 oranda su bu atık su giderinden dışarı atılmaktadır. geriye kalan 3/1 oranda su ise tankımıza veya musluğumuza gelmektedir.Atıksız su arıtma cihazının özelliği ise 3/3 oranında akan suyun tamamını musluktan akmasını sağlamaktır.

Watercare Atıksız Arıtma Cihazı Özellikleri ?

Ultra Filtrasyon sistemidir. Küçük ve fonksiyonel.-Hollow Fiber teknolojisi sayesinde takviye pompasına gerek yoktur.-Filtrasyon verimliğini garanti.-İnsan vücudu için gerekli olan tuzlar ve mineralleri su içinde bırakır.-Suyun % 89 arıtılır hiçbir depolama veya atık su sarfiyatı yoktur.-Elektriksiz Yeşil enerji ile çalışmaktadır.1. Kademe Tortu Filtrasyonu,2. Kademe Tat ve Koku, Bakteri giderimi,3. In-line Ultrafiltrasyon Membran 4. Son Post Karbon FiltresiKULLANIM :    TEZGAH ALTI  ( UYGUNDUR . TEZGAH DELİNEREK TAKILAN KROM MUSLUK GÖNDERİLİR. )KULLANIM:     TEZGAH ÜSTÜ  ( UYGUNDUR . CİHAZ KENDİ MUSLUĞU İLE ÜZERİNDE GÖNDERİLİR )

Watercare Atıksız Arıtma Cihazı Bakımı ?

TÜM FİLTRELERİ 1 YILIN SONUNDA DEĞİŞTİRİLİR.  GÜNCEL ORTALAMA FİLTRE FİYATI TAM SETİ : 750 ' DİR. 

Watercare Atıksız Arıtma Cihazı Montaj 

KARGO VE KURULUM FİRMAMIZA AİTTİR. HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP EDİLMEZ.2 Yıl Garantili- MADE in KOREA NSF Sertifikalı Filtreler ve Musluk Parçalara sahiptir.- Sudaki Doğal Yararlı katı Mineralleri arıtmaz.- Atığı olmayan su arıtma cihazımızın kurulum ve kullanımı çok kolaydır. - Tezgah Altı için Su Arıtma Cihazı Musluğu ile Montajı yapılabilir.- Ek olarak Su Arıtma Tankı takılarak yedek Su depolaması Yapılabilir.

Watercare Atıksız Arıtma Cihazı  Kore den ithal edilmiştir.

ISO CE Sertifikalı ve TSE 2 Yıl garantilidir.-Ayrıca ücretsiz kargo seçenekleri ile sıfır atıklı bir su arıtma cihazına sahip olabilirsiniz. Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç ÖnleyiciTavsiye Ürün: Buzsu Code Su ArıtmaTavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı
Watercare Atıksız Su Arıtma Cihazı - UF-Madein Korea Fiyatı 5.450,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(32 müşteri incelemesi ) 4.8

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

 • Rüstem Şahintürk
  24 May 2023
  Araştırmalarım sonucu bu cihazı almaya karar verdim, firma yetkilisi bıkmadan sorularıma cevap verdi. Firmanın kendi servisi geldi ve cihazı hızlıca montajını yaptı. Suyun tadı güzel orta sertlikte istediğim gibi ve diğer önemli olan şey de atıksız olmasıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Gökhan Tendirek
  3 May 2023
  Bir süredir bu ürünü kullanıyorum ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle ürünü gelen servis hızlıca kurdu kurulumu oldukça basit ve hızlıydı, bu benim için büyük bir artı filtre değişimi ve bakımı da çok kolay kendimde değiştirebileceğim. Cihazın su arıtmasında son derece memnunum. 4 aşamalı filtreleme sistemi var ama bence çok kaliteli filtreler olduğundan su berrak ve tadı çok iyi.
 • Nuray Başaran
  24 Şub 2023
  Tereddütlerim vardı ama arayıp görüştüğümde direk karar verdim aldım biz memnunuz.
 • Tülay
  8 Kas 2022
  Merhaba bu cihaz elinizde mevcut u?
 • Erdem Kiremitçi
  23 Tem 2022
  Önce evime aldım sonra işyerime güzel arıtıyor su berrak klor yok içimi gayet iyi . Firma atıksız su arıtma olduğundan kireç yapabilir ama tabaka oluşmaz denilmişti dedikleri gibi kireç olmadı çaydanlıkta ikinciyi de işyerime beğendiğim için aldım çok memnunum.
 • Rıza Demircioğlu
  2 Tem 2022
  Beklediğimden de iyi suyun kalitesi atıksız su arıtma almak isteyenler düşünmeyin derim.
 • İsmet Karakaya
  28 May 2022
  Koreden ithal ettiklerini söylediler o yüzden tereddüt etmeden aldım suyu Çok iyi atıksız denildiği gibi ve suyu güzel arıtıyor içimi de güzel tavsiye ederim.