Su Arıtma Sistemlerinde Güvenilir Çözüm
Hoşgeldiniz!Size özel 50₺ indirimi hemen kullanın. Yeni Kodunuz:Buzsu2024

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz?

Buzsu Arıtma en iyi en kaliteli su arıtma sistemlerini sunmak amacıyla Merkezimiz olan Bartın'da kurulmuştur ayrıca İstanbul Şişli’de satış mağazamız ve Online Mağazacılık ofisi bulunmaktadır.  2014 yılından bu yana hizmet veren firmamız artık yeni yüzüyle Buzsu Arıtma Sistemleri olarak müşterilerine daha yakın ilişkiler geliştirmeyi hedeflemekteyiz.
Buzsu Arıtma Sistemleri olarak, sizlere en sağlıklı suyu sağlamak için ev tipi su arıtma cihazı ve iş yeri tipi su arıtma cihazlarını tedarik etmektir. Arıtma’da çeşitlilik pompalı su arıtma cihazı ve pompasız su arıtma cihazı olarak şekillenmiştir. Sonrasında markalarımız ile ihtiyaca göre kategorize edilmiştir.
Buzsu Arıtma Sistemleri Kalitesi Orjinal Markalar ve Kaliteli ürünlerin müşterilerimizde yaratmış olduğu güven, sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve kurduğumuz iyi müşteri ilişkileri sayesinde kısa süre içinde sektördeki referans firmalardan biri konumuna gelmiş bulunmaktayız. Ürünlerimizde Sağlığa ve hijyene önem vermekteyiz, Ürünlerimizi Özellikle Koreden ithal ediyoruz Kore Dünyanın en iyi su arıtma cihazları üreticisidir.  Kore’de APS Tech Co. fabrikamız Dünya sağlık örgütünce (NSF/ANSI 42) sertifikalı filtreleri üreten üreticimizdir.  
Sloganımız "DÜNYANIN EN İYİ SU ARITMA CİHAZI, YAŞAYAN SAĞLIKLI SU İÇİN BUZSU ARITMA" dır.
Buzsu Arıtma Sistemleri Tecrübesi 12 yılı aşkın ticari tecrübemiz ve 7 yılı aşkın sektörde edindiğimiz birikimlerle, sizlere her zaman daha iyiyi daha iyi fiyatlara sunmayı hedeflemekteyiz.
Geniş Müşteri Portföyü
Sektörde bulunduğumuz süre boyunca, cihazlarımız ve ürünlerimizle buluşturduğumuz yüzlerce müşterimiz vasıtasıyla binlerce insanın evinde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Bunun verdiği mutluluk ve sorumluluğun bilinciyle hareket etmeyi kendimize görev bilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve sonrasındaki ilişkiler ve sadece garanti süresince değil cihaz ömrünce Filtre ve yedek parça desteği ile de devam ettirmektir.

Geniş Ürün Yelpazemiz 4 farklı markamız ile çeşitlilik ve yenilikçi ürünlerimizle kapalı veya açık, pompalı veya pompasız, ev tipi, işyeri tipi ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri olan modellerimizle her türlü talebe cevap verebilmekteyiz.

Suyunuzu kime emanet etmek istersiniz? Dışarıdan gelen adresi belli olmayan sonrasında arayınca ulaşılmayan hizmet alınamayan seyyar Pazarlama ve satıcılara mı yoksa Buzsu Arıtma Su Arıtma Cihazı Uzmanlarına mı? Bu sizin en temel ihtiyacınız ve en sağlıklı olan suyu üretecek Buzsu Arıtma cihazını seçmelisiniz - Firmamızda Sözle veya başka firmaların sertifikaları sunulmaz Su Arıtma Cihazı Ürünlerimizde kullanılan filtre ve yedek parçalar hortumu dahil N.S.F Sertifikalı, Water Quality (Dünya Su kalite Altın Mühürü), Rosch, Usda Organic CE, SGS - ISO Sertifikalı ve TSE Belgeli ürünlerin satışı yapılmaktadır. Biz su arıtma endüstrisini bilen Milli eğitim bakanlığı ustalık belgesi Sertifikalı ustalar ve Su bilimleri uzmanı Mühendisler ile çalışmaktayız.

Firmamızın ileriki Planlarında, Ülkemize son teknoloji makinelerle en kaliteli hammadde ve mineralleri kullanarak Üretime geçmek ve Dünya Kalitesinde El değmeden üretim yapmaktır. Son kullanıcı yani siz müşterilerimize Firmamızca direk olarak satış yapmak, diğer aracı toptancı ve pazarlamacılar aradan çıkartarak size en uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunmaktır.

Firmamız, Buzsu Arıtma Sistemlerini iki kardeş olarak ve Baba oğul ve 3 Tekniker ile 6 Ofis çalışanı ve 81 ile ve ilçede bulunan yetkilendirdiğimiz belgeli servis ustalarımız ile birer aile olarak işletiyoruz. Biz "müşteri haklıdır" düşüncesini benimseyen bir firmayız, kurumsal değiliz, kurumsallığın getirdiği sadece para kazanma amacı ve siz mesajınızı iletin biz size döneceğiz otomatik mesajlarını gönderen kurumsal müşteri diyalogları ile müşterilerimize ticari olarak bakmayı istemiyoruz.  Müşterilerimizin sorularını varsa ürünlerle ilgili sorunlarını, birebir sitemizdeki müşteri destek kanallarından biri ile iletişime geçerek hızlıca çözüme kavuştururuz.  Direk iletişim bilgileri açık olan ve hızlı cevap alınan nadir firmalardan biriyiz.
Birinci önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir, Çünkü her müşterimizi ailemiz olarak görüyoruz ve bu şekilde her müşterimizin ailemiz parçası olmasından gurur duyuyoruz.Firma Yetkilisi
Ferhat Kaval
Makine Mühendisi

Su arıtma cihazı tam olarak şebeke suyunuzu içme suyuna çevirir. Uygun fiyatlı su arıtıcı modellerine hemen sahip olabilirsiniz. Onlarca çeşit su arıtma cihazı BUZSU ' da sizleri bekliyor.