Endüstriyel Su Sebilleri

Sanayi Tipi Paslanmaz Su Sebilleri 

Endüstriyel su sebilleri 50-80-100-150-200-300-400-500 LT su depolama kapasitesine sahip, soğutma ve oda ısısı su verme özellikli 2-3-4-5 musluk seçenekli, arıtmalı ve arıtmasız sanayi tipi su sebilleridir. 

Bir çok endüstriyel su sebili veya Sanayi tipi su sebili markası veya ürünleri görmüşsünüzdür ve bunların her birinin şebeke suyunu arıtması ve sağlıklı güvenli içilebilir hale getirmek için hangi filtre ve işlemlerden geçtiğinin bilgisine tam anlamıyla erişemeyebilirsiniz. Bu yüzden İşletmeniz için en iyi su sebilini ararken, ailenize, müşterilerinize , ziyaretçilerinize veya çalışan personellerinize sağlıklı arıtılmış, güvenli içme suyunu sunabilecek bir sistem seçtiğinizden emin olmak istersiniz. 

Tüm Endüstriyel su sebillerinin suyu arıtıp arıtmadığını merak ediyormusunuz? öncelikle arıtılmış su ile filtrelenmiş suyun aynı şey olmadığını anlamak önemlidir. Her su sebili sudaki bakteri virüs ve ağır metalleri ve yabancı maddeleri arıtmak için kendine özgü bir filtre sistemi kullanıyor olsa da, her su sebili suyu tam anlamıyla sağlıklı arıtma yapamayabilir. Yani musluğunuzdan sebile gelen suyunuz arıtılmış olsa bile, bırakın içmeyi, muhtemelen servis etmek istemeyeceğiniz katı maddeleri ve ağır metalleri hala içerebileceğini bilmelisiniz.

Endüstriyel Su Sebilleri Suyu Nasıl Arıtır?

Fabrikalar, Restorantlar, oteller, işyerleri, ofis ve Okullar, üniversiteler, yemekhaneneler de endüstriyel su sebili aldığınız da şebeke musluk suyunun arıtılarak katı maddeler, ağır metaller ve bakteriler ile kimyasallardan ve diğer zararlı maddelerden arıtılmış olduğunu bilmeniz içinizini rahat ettirecektir. Buzsu Endüstriyel su sebilinin şebeke musluk suyunu sağlıklı ve güvenli, temiz hale nasıl getirir. Buzsu Endüstriyel su sebili Musluk suyundan, klor, kireç, zararlı bakteri, parazitleri, böcek ilaçları, kir, pas, tortular ve zararlı ağır metaller gibi diğer istenmeyen maddeleri arıtmak için yüksek kaliteli Kore menşeili 5 Li filtre sisteminden geçerek size güvenilir su sağlar.

Endüstriyel Sanayi Tipi Su Sebilleri Özellikleri

Krom Paslanmaz çelik iç ve dış gövdeye sahip Buzsu Endüstriyel su sebillerimiz maksimum hijyen sağlarken ayrıca  mükemmel su soğutma sağlar, Buzsu Endüstriyel su sebili sizlere en iyi filtreleme sistemi ile arıtılmış sağlıklı mineral ve alkali  dengeli içme suyunu sürekli olarak serin, temiz ve lezzetli içimli her an taze olarak verir.

Endüstriyel büyük Su Sebilleri, 50 lt Su Sebili, 80 lt su sebili, 100 lt su sebili fiyatları, 14.000 Tl ile 24.500 Tl fiyat aralığındadır.

Daha fazla bilgi için lütfen teklif ve teknik bilgi isteyin. Tel-whatsap:05321751434