Su Arıtma Musluğu

5 ürün gösteriliyor

 Su Arıtma Musluğu Nedir?

Su arıtma musluğu veya RO musluğu, su filtrasyon sisteminizle birlikte gelen veya onunla birlikte kullandığınız bir musluktır. Kabul, burada en iyi seçenek, sadece uyumluluk için eşleşen bir sete sahip olmaktır, ancak çoğu zaman mutfak kurulumunuzu özelleştirmekten kurtulabileceksiniz. Çok sayıda RO sisteminin kutudan subpar musluklarla birlikte geldiği göz önüne alındığında, yükseltme yapmanız gerekmeyecektir.

Su Arıtma Musluğu Faydaları Nelerdir?

Ters ozmos muslukları lehine argümanlar, genel olarak ters ozmos sistemleri hakkında daha önce duymuş olabileceğiniz argümanlardır. Başlangıç olarak, temiz su, mineral bakımından zengin ve musluk suyunun çok karakteristik olan kötü klor kokusu ve tadından arınırsınız. Ayrıca, bir r o musluk kullanmak basit ve kullanışlıdır ve kurulumundan, kullanılmasına ve bakımına kadar tüm süreç kullanıcı dostudur. Ayrıca, benzer bir notta, RO sisteminizle uyumlu bir musluk kullanmak sadece sağlığınız için uygun ve iyi değil, aynı zamanda uygun maliyetlidir; Başka bir deyişle, cüzdanınız için iyidir. Şişelenmiş su almadan biriktireceğiniz parayı düşünün. Ayrıca, su kalitenizin net bir kontrolünü elde edersiniz - elbette, şişelenmiş su her zaman temiz olarak etiketlenir, ancak bir kurbağanın kafasına taç yapıştırmak onu prens yapmaz. Gerçek şu ki, suyun nereden temin edildiğine asla emin olamazsınız.

Su Arıtma Muslukları Çeşitleri

Tam bir ozmos ünitesi değil, sadece bir filtre kullanıyorsanız, drenaj bağlantınız yoktur ve ihtiyacınız olan tek şey standart bir musluk. Öte yandan, ters ozmos üniteniz varsa, hala bir hava boşluğu musluğu alma veya almama seçeneğiniz vardır. Hava boşluğuna sahip olmanın amacı, durdurulan bir lavabo giderinden ozmos ünitenize su gelmediğinden emin olmaktır. Kesinlikle kullanışlı bir özellik ve büyük bir artı olan bir emniyet valfi olarak düşünün.

Bununla birlikte, tüm donanımları barındırmak için standart musluk için açmanız gereken deliğin daha büyük olması gerekir, bu nedenle gümüş akseuarı vardır. Bu notta, standart bir musluğu çalıştırmak için tek bir tüp gerekirken, hava boşluğu muadili üç - biri yukarı doğru drenaj suyunu işlemek için, diğeri aşağı doğru drenaj suyu için ve diğeri içilebilir su için. Bunlar genellikle renk kodludur, böylece neye bağlandığına dair bir sezgeniz olur (sırasıyla kırmızı, beyaz ve mavi). Ayrıca, hava boşluğu muslukları, bir süre sonra alışabileceğiniz veya alışamayacağınız biraz gürültülü, gürleme işlemine sahip olma eğilimindedir.

En İyi Su Arıtma Musluğu ve Yorumları

Sizi deneme yanılma yöntemiyle kalitesiz ürünleri alarak sağlıktan ve zamandan kaybetmeyin,  biz sizin için en iyi su arıtma musluğunu ürettirdik aşağıdaki  su arıtma musluğu satın almak için TIKLAYIN.