Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.

Su Arıtma Servisi, Bakım, Montaj, Yedek Parça ve Filtre Değişimi

Su Arıtma Servisi

Su arıtma servisi olarak öncelikle insan sağlığına verdiğimiz önem ile işlemlerimizi yüksek titizlikle yapmaktayız.

Öncelikle Şişli İlçesinde Su Arıtma Cihazı Servisi bakım onarımı filtre değişimi yapmaktayız, Kağıthane de Su Arıtma cihazlarınıza en titiz şekilde bakımı yapılır, Alibeyköy semtinde arıtma cihazlarına servis hizmeti vermekteyiz , Eyüpsultan ilçesi sarvis sınırlarımız içerisinde olup su arıtıcı cihazlarınızın servisi yapılır, Sarıyer ilçesinde su arıtma servisi olarak  şubemiz ile 7/12 hizmet vermekteyiz. Beşiktaş ilçesine su arıtma servisi hizmetini veriyoruz, Fatih ilçesi arıtma cihazı bakım ve filtre değişimleri itina ile yapmaktayız, Mecidiyeköyde su arıtma servisimiz her an sizlere hizmet vermeye hazırdır, Levent ve 4.levent, Etiler, Bebek, Ortaköy, Yeniköy, Tarabya, Baltalimanı Semtlerinde Su Arıtma Cihazı servis hizmeti almak için bize servis randevusundan yazın veya canlı destek ile ulaşın.

Sudünya üzerindeki tüm canlı varlıklar için hayati önem taşır. Suyu en çok tüketen canlılar da şüphesiz ki insanlardır. Hayatımızın her alanında başlarda yer alan suyun temizliği de oldukça önemlidir. İstanbul su arıtma servisleri de bu noktada devreye girmektedir. 

Evimizde, iş yerlerimizde, aklınıza gelebilecek her yerde kullanılan musluk sularının hijyen ve temizliği insanın aklına çok fazla soru getirmektedir. Gerek doğal faktörler, gerek suların yanlış kullanımı , gerek tesisatların zamanla oluşturduğu sıkıntılar ve daha birçok sebepten dolayı suda istenmeyen çok sayıda bakteri oluşabilmektedir. Günümüzde bu sorunu çözmek adına musluk sularını çeşitli işlemlerden geçirerek temizleyen çeşitli su arıtma cihazları üretilmiştir. Cihazın olduğu bir noktada bu cihazla ilgili servisin olmaması da mümkün değildir. Su arıtma servisleri bu cihazlarla ilgili sorunlarımızı çözmek adına oluşturulmuştur.

Su arıtma cihazları hayatımızın her yerinde kullandığımız musluk sularındaki zararlı maddeleri çeşitli filtreleme sistemlerinden geçirerek temiz hale getiren, insanların içtikleri suları daha sağlıklı hale getiren cihazlardır. Bu cihazları kullanan kişilerin belirli aralıklarla cihazlarını yetkili su arıtma servislerine kontrol ettirmeleri gerekmektedir.

Ancak günümüzde birçok insan aslında su arıtma servisinde yetkili olmayan kişiler tarafından suistimal edilmektedir. Bu sebeple su arıtma cihazlarımızın teknik sıkıntılarını çözerken veya bakımını yaptırırken çağıracağımız su arıtma servisi konusunda hassas davranmalıyız. 

•Öncelikle çağıracağımız servisin bu alanda gerçekten hizmet veren bir su arıtma servisi olduğundan emin olmalıyız.

•Çağıracağımız su arıtma servisinin deneyimlerini araştırmalıyız.

•Parça değişimi yaparken gerçekten kaliteli malzeme kullanıp kullanmadığını kontrol etmeliyiz.

•Su artıma servisinin yaptıkları hizmet için garanti verip vermemelerine bakmalıyız.


Su Arıtma Servisinin Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Su arıtma servisleri cihazların kurulumundan tutun parça değişimlerine kadar birçok alanda hizmet vermektedirler.

•Su Artıma Cihazı Teknik Servisi

•Su Arıtma Cihazı Montajı

•Su Arıtma Cihazı Yedek Parça Temini

•Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

•Su Arıtma Cihazı Bakımı

•Su Arıtma Cihazı Arıza Çözümleri

Su Arıtma Cihazı Montajı

Su arıtma cihazını kullanacağınız ev, işyeri, endüstriyel alanlar vs. adresinize tecrübeli çalışanlar gelerek cihazın kurulumunu gerçekleştirirler. Montaj bittikten sonra su arıtma cihazının düzgün çalışıp çalışmadığını test ederek sorunsuz şekilde size teslim ederler.

Su Arıtma Cihazı Yedek Parça Hizmeti

Su arıtma servislerinde birçok parça hizmeti de sunulmaktadır. Günümüzdeki su arıtma cihazlarının ekstra, tercihe bağlı farklı ekipmanları bulunmaktadır. Su arıtma servisi kireç önleyici, su arıtma için gerekli parçaları, su yumuşatma sistemi için gerekli parçaları ve daha birçok malzemeyi istediğiniz her zaman temin edebilme imkanı sunar.

Cihazlardaki filtrelerin belirli aralıklarla değişiminin yapılmaması, filtrelerin görevlerini yerine getirememesine ve dolayısıyla kullandığınız suyun sağlıklı olmamasına sebep olur. Su arıtma servisi cihazın marka ve modeline göre gerekli filtre değişimlerini deneyimli çalışanlar tarafından gerçekleştirmektedir.

Su Arıtma Cihazı Bakımı

Herhangi bir parçada sorun oluşmasını engellemek, oluşabilecek sıkıntıları önceden görerek engelleyebilmek adına belirli periyotlarla su arıtma servisi elemanları gelerek cihazının genel bakımını yaparlar. Böylece olabilecek herhangi bir sorunda sizde oluşacak maddi kaybı da en aza indirgemiş olurlar.

Su Arıtma Servisinin Her Yerde Hizmeti Var Mı?

Kullandığınız su arıtma cihazının marka ve modeline bağlı olarak değişebilmekle birlikte genel olarak her yere hizmet sağlanabilmektedir.

Su Arıtma Servisi Taşınma Durumunda Cihazı Taşıyabilir Mi?

Taşındığınız zaman su arıtma cihazınızı da yeni yere taşıyabilirsiniz. İstediğiniz takdirde su arıtma servisi bu konuda yardımcı olabilmektedir.

Su Arıtma Servisinden 7/24 Hizmet Alabilir Miyim?

Müşteri hizmetlerimizle istediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazının Montajını Kendim Yaparsam Garanti Bozulur Mu?   

Cihazın montaj işlemi su arıtma servisi elemanları tarafından yapılmalıdır. Yetkili servis kurulumdan önce şebeke basıncını ve kirecini kontrol etmektedir. Kendiniz yaptığınız takdirde oluşabilecek arızalar garanti dışına çıkar.

Su Arıtma Servisinin güvenilir olduğunu nasıl anlayabilirim?

Su arıtma servisi sektöründe işyeri sahibi olmayan çantacı denilen servisler bulunmaktadır. Bu kişileri tespit etmek isterseniz fatura veya vergi levhalarını göstermelerini talep edebilirsiniz.

Filtre değişimi yapıyor musunuz?

Filtre değişimleri firmamız tarafından garantili şekilde yapılmaktadır. 

Hangi marka filtre kullanıyorsunuz?

Su arıtma cihazınızın markasına göre, cihazın menşeine göre ve orjinal markanın kullandığı Tayvan, Kore ve Amerikan filtreleri kullanmaktayız.

Sonraki filtre değişiminde hatırlatma yapıyor musunuz?

Filtre değişimin veya bakımınız firmamızca veya başka bir servis ile yapılmış olabilir. Değişimi yapılan ayı belirterek filtrelerinizin süresinin dolduğunda sizleri arıyor ve bilgilendirme mesajı ile servis zamanı size hatırlatılıyor. Sizi bu işlemi takip etmekten, süresi ve gözenekleri dolmuş filtrelerden kurtarıyoruz.

Randevu sistemine kayıt olursam bilgilerim başka bir yerde kullanılacak mı?

Tüm paylaşılan bilgiler iki taraflı gizlilik anlaşması doğrultusunda kimse ile paylaşılamaz. Kullanıcı bilgileri ticari amaçlı kullanılamaz veya satılamaz?

Su Arıtma Firması  olarak Buzsu Arıtma uzman teknik personeli ile İstanbul il ve ilçelerin de 7/12 saat hizmetinizdedir. 

Tüm Marka ve Model Su Arıtma Cihazları İçin Tüm İl ve İlçelere Servisimiz Vardır.