Manyetik Kireç Önleyici

Ultramag Manyetik kireç Önleyici 3/4 Daire Girişi

Ultramag Manyetik kireç Önleyici 3/4 Boru 22 cm, Dünyanın en güçlü Manyetik Kireç önleyicisi. Kirecin etkilerine kesin çözüm.

STOK KODU: 0313 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
899,99 ₺
599,98 ₺
Adet/Miktar
                                                          gif032f9b8117b51e17.gif       
 
                                                             KİREÇ LEKELERİ , TORTULARI VE VERDİĞİ ZARARDAN SİZLERİ KURTARIYORUZ                                       

                             


                                                 UltraMag  Montajı Nasıl Yapılır ?

                                 
                             

Müstakil evleriniz, Villa, Daire Tipi, Konut ve Sitelerde kolaylıkla monte edile bilen Kullanımı ve boyutları ile oldukça pratik bir yapıya sahip doğal bir Manyetik Kireç Önleyici olan  Manyetik Cihazımız; içinde bulunan Değerli madenden oluşan N52 neodimyum 1 tanesi 14800 Gauss Gücünde olan 25x25x5 mm kalınBlok Ndfeb N52 Neodymium mıknatısların cihazın içersinde  En yüksek gaus gücü elde edilmesi için Almanyanın  Manyetik Mıknatıslarla üretim yapan iş dostu firması tarafından Arge desteği alınarak Cihazımız içerisinde 25x25x5 mm N52 Blok Manyetiklerin dizilimi ve sıralanışı förmüle edilerek (SS NN gibi) bu çalışmalar sayesinde en yüksek Tesla manyetik gücü yaratılmış olup suda ki kristal yani kireç yapının en iyi şekilde parçalanmasını sağlar ve kirecin birleşme ve yapışma özelliğini kaybettirir.

Suda ağırlıklı olarak bulunan iğneli yapıdaki kalsit kristallerini, aragonit dediğimiz yuvarlaksı iğne uçsuz yapıya dönüştürür. Kirecin Saçlarınıza ve teninize yapışmasını önler. Su moleküllerini hiç bir şekşlde biyolojik değişikliğe uğratmaz, Neodymiuk mıknatıslar Cihaz içinde Özel bir pba içermeyen yuvalarında korumalıdır su ile mıknatıs hiç bir şekilde temas etmez suda basınç değişikliği yaratmaz.

wikipedia ansiklopedi yazısı: Manyetik su arıtmayı araştırırsanız, Klaus Kronenberg'in çalışmalarına ilişkin referansları ve Eylül 1985'te IEEE İşlemleri Manyetik Alanlar'da yayınlanan "Manyetik alanların hareketli su üzerindeki etkilerine ilişkin deneysel kanıtlar" da öne sürülen iddiaları hemen bulacaksınız. İddialar şunları içerir:

  • Tortu oluşumu miktarında üçte iki oranında azalma
  • Tedavinin etkileri birkaç gün sürebilir


Daire, Konut, Sitelerde villa ve müstakil evler için
ultramag manyetik kireç önleyiciyi, dairelerin ana su girişi olan , su saatinin çıkışına monte edebileceğiniz gibi; site veya apartmanın ana su hattına da monte edebilrsiniz. Ana girişe takılmış olan Ultramag, evinizde bulunan çamaşır, bulaşık makinesi, kombi ( kullanım suyu hattı) , termosifon, varsa güneş enerjisi, duş sistemi , elektrikli su ısıtıcılar ve benzeri ev gereçlerini kirece karşı koruyarak, kullanım ömrünü uzatacaktır.

Bir yorum yap

Buzsu dan kireç önleyici aldım su saati çıkışına monte ettirdik. üründen çok memnun kaldım. sularımızdaki kireci çözme işlemi çok yüksek bir şekilde gerçekleşti. Ferhat beye ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum, çok güvenilir bir firma ve çok başarılı bir ürün

Durmuş Dağaşan - 29 Oca 2021

Ürünü kendimde makine mühendisi olmam sebebiyle manyetik kuvvet çalışma prensibi bildiğim için araştırmalarım sonucunda Buzsu Firması ile irtibaate geçtim Sitemize ilk başta 6 kişi birlikte aldık ürünü firma ilk kurumunda bizzat ustayıda talimatları ile kurulumu yapılmasını sağladı ilk deneyimlerimize göre suyun yumuşaklığı ve dedikleri gibi şampuan sabun vs köpürmesi dahi değişti sonra sitedekilere tavsiye ettik ve şuan 19 dairemiz taktırdk. Ferhat beye ilgilerinden ve takıldıkdtan sonrada alakalarından dolayı teşekkür ederiz

Abdurrahman Bayram - 13 Şub 2021

Manyetik kireç önleyici taktıralı iki aya yakın oldu ayrıca mesajla sürekli takip ettiler memnuniyetimizi, ilk deneyimim çamaşırlar daha beyaz ve yumuşak bulaşıklar özellikle bardaklar lekesiz bunu belirgin olarak farkediyorum ve ütü suyumdan kireç parçaları dökülürdü onlar kayboldu şu an için çok memnunuz alacaklara tavsiyemdir.

Hatice Yücedag - 26 Şub 2021

Taksit Seçenekleri