Manyetik Kireç Önleyici Modelleri, Fiyatları, Çeşitleri

UltraMag Manyetik Kireç Önleyici Daire Tipi 3/4

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

Ultramag Daire Girişi Manyetik kireç Önleyici , Villa, Apartman, işyeri Tipi Kireç Önleyici Kireç Çözücü. Dünyanın en güçlü Manyetik Kireç önleyicisi.Ev ana girişi su saati sonrasına takılır. Kirecin etkilerine en etkili ve bakımsız çözüm.
Not:Bu ürünü 372 kişi satın aldı.

STOK KODU: 0644100877324 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
950,00 ₺
649,90 ₺
Havale/EFT Tutarı: 617,41 ₺
Adet/Miktar
Spiral Hortum


Manyetik kireç önleyici müstakil evleriniz , Villa , Daire Tipi , Konut ve Siteler de kolaylıkla monte edilebilen  kullanımı ve boyutları ile oldukça pratik bir yapıya sahiptir. Manyetik kireç önleyici cihazımızın içerisinde bulunan değerli madenden üretilen N52 Neodimyum 25x25x5mm ölçülerinde kalın blok NDFEB mıknatısların cihazın içerisinde en yüksek gauss gücü elde edilmesi için Almanyanın Manyetik mıknatıslarla üretim yapan iş dostu firması tarafından Arge desteği alınarak cihazımızın içerisinde dizilimi ve sıralanışı formüle edilerek ( NN,SS Gibi ) ve çalışmalar sayesinde en yüksek Tesla manyetik gücü yaratılmış olup sudaki kristal yani kireç yapısının en iyi şekilde parçalanmasını sağlar ve kirecin birleşme ve yapışma özelliğini yok eder.


Ultramag Manyetik Kireç Önleyici Özellikleri ;


Boy : 22 Cm
Bağlantı tipi : 3/4 dişli
Manyetik Alan : Neodyum N52 25x25x5mm
Dış Gövde : 304 Paslanmaz Çelik 
Dayanıklılık : 16 Bar 
Max Çalışma Sıcaklığı : 80 derece

Daire tipi manyetik kireç önleyici Kullanım Alanları ;


Villa 
Daire 
Apartman
Konut
Yazlık
Çay Ocakları
Dolaşım ve soğutma suyu sistemleri
Kombi 
Güneş Enerjisi
3/4 Bağlantılı tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Su da biyolojik veya kimyasal veya radyoaktif değişiklik yapmaz.
6 ay içerisinde memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz.
10 yıl garanti kapsamı içerisindedir.
50 yıl ömrü vardır.
Türkiyede Tek Tüm Sertifikalara sahip cihazdır.


ISO 9001-2015 ISO-45001
/TSE EN ISO 12100-2010 /TS EN 60204
CE TR-21-0221 Sertifika Numarası
IAF ULUSLARARASI SERTİFİKA KAYITLIDIR
Ayrıca Avrupa Su Tesisatı bağlanan ürünler ait verilen WRAS kurumundan Akredite AlmıştırFaydaları ; 

Su ile temas eden tüm cihazların kullanım ömrünü uzatır.
Sert suyun çamaşırlarınıza verdiği zararları ortadan kaldırarak yıkama kalitesini arttırır.
Makinalarda kullandığınız tuz oranını düşürür.
Bulaşık makinalarınızın rezistans üzerinde kireç birikmesini önler.
Enerji tasarrufu sağlar.
Tüm ev tesisatınızın paslanma, kireçlenme, sorunlarını ortadan kaldırır.
Kullandığınız deterjan ve diğer kimyasallarda bağ yapısını bozar ve daha fazla köpürmesini sağlar .
Filtre değişim ve bakım maliyeti yoktur.

UltraMag  Montajı Nasıl Yapılır ?

  
                             

UltraMag Manyetik kireç Önleyici Daire ve işyeri, En iyi Manyetik Kireç Çözücü. Kirecin etkilerine etkili ve bakım gerektirmeyen çözüm. Manyetizma ile Yani Fizik Kuramı ile Kireci Kırar bu yüzden Cihaz içinde biriken kireç olmaz, değişmesi gereken Filtre vs yoktur Yıllık Bakım ve Maliyet ödemezsiniz.

Ayrıca Bakınız: wikipedia ansiklopedi yazısı: Manyetik su arıtmayı araştırırsanız, Klaus Kronenberg'in çalışmalarına ilişkin referansları ve Eylül 1985'te IEEE İşlemleri Manyetik Alanlar'da yayınlanan "Manyetik alanların hareketli su üzerindeki etkilerine ilişkin deneysel kanıtlar" da öne sürülen iddiaları hemen bulacaksınız. İddialar şunları içerir:
  • Tortu oluşumu miktarında üçte iki oranında azalma
  • Tedavinin etkileri birkaç gün sürebilir
    <
SERTİFİKALARIMIZ ;

UltraMag Manyetik Kireç Önleyici Daire Tipi 3/4 Fiyatı 649,90 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Buzsu dan kireç önleyici aldım su saati çıkışına monte ettirdik. üründen çok memnun kaldım. sularımızdaki kireci çözme işlemi çok yüksek bir şekilde gerçekleşti. Ferhat beye ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum, çok güvenilir bir firma ve çok başarılı bir ürün

Durmuş Dağaşan - 29 Oca 2021

Ürünü kendimde makine mühendisi olmam sebebiyle manyetik kuvvet çalışma prensibi bildiğim için araştırmalarım sonucunda Buzsu Firması ile irtibaate geçtim Sitemize ilk başta 6 kişi birlikte aldık ürünü firma ilk kurumunda bizzat ustayıda talimatları ile kurulumu yapılmasını sağladı ilk deneyimlerimize göre suyun yumuşaklığı ve dedikleri gibi şampuan sabun vs köpürmesi dahi değişti sonra sitedekilere tavsiye ettik ve şuan 19 dairemiz taktırdk. Ferhat beye ilgilerinden ve takıldıkdtan sonrada alakalarından dolayı teşekkür ederiz

Abdurrahman Bayram - 13 Şub 2021

Manyetik kireç önleyici taktıralı iki aya yakın oldu ayrıca mesajla sürekli takip ettiler memnuniyetimizi, ilk deneyimim çamaşırlar daha beyaz ve yumuşak bulaşıklar özellikle bardaklar lekesiz bunu belirgin olarak farkediyorum ve ütü suyumdan kireç parçaları dökülürdü onlar kayboldu şu an için çok memnunuz alacaklara tavsiyemdir.

Hatice Yücedag - 26 Şub 2021

Kurulumu kolay, ürün takıldıktan 1 hafta sonra bazı farklılıklar hissettik , ancak belirli bir süre daha geçince tekrar değerlendirme yazarım. Su basıncını ve akışı etkilemiyor farklılık olmadı sularımızın akışı aynı.

Talat inceoğlu - 15 Mar 2021

Çaydanlık dibi kazıyordum haftadabir çok kireçliydi sularımız buzsu dan ultramag manyetik aldık talimatlarına göre su tesisatçısına takdırdım 1 aya yakın takipteyim ve gerçekten artık çaydınlık dibindekireç tabakası oluşmuyor mucize gibi birşey.

Sabahattin Çakmak - 24 Mar 2021

Reklamlarda görmüştüm ürünü ilgimi cekti ve biraz arastırdıkdan sonra dunya genelınde kullanıldıgını gördum montajını yaptırdık . manyetik kireç önleyicinin işe yaracağını umut ediyorum . ayrıca firmaya ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederım

Mert Serin - 25 Mar 2021

Antalya suyu çok kireçli haliyle heryer beyaz kireç kalıntısı ve kireçli su lekesi kireç çözücüler vs üstün bir performan bekliyorsun kireç sorunu için ve zahmetli. Araştırma yaparken tesadüfen kireç sorunu için Ultramag cihazını gördük firmadan bilgi edindikten sonra dairemize taktık kısa sürede beklentimizin üstünde performans aldık tüm tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum cihazı, teşekkür için de yorum yazmak istedik.

Seval Acar Yıldız - 3 Nis 2021

Kireç önleyici hızlı bir şekilde geldi ve kurulumu kolayca yaptı çağırdığımız usta tesisatçıda. Yakın zamanda bir fark gördük lavabo ve bataryalarda bunu farkettim öncelikle çok kireç kalıntısı olurdu be neredeyse yok oldu, ancak her geçen gün daha iyi hale geliyor. Evimiz yaklaşık 13 senelik olduğu için borularımızı daha yeni temizlediğini düşünüyorum memnun kaldım.

Leyla Canikli - 17 Nis 2021

işyeri mükemmel üstü Ürünün arkasında duran ve garantisini veren bir şirket Ürünle ilgili her şeyi kolayca sorabiliyorsunuz ve ürünle ilgili yanıtı ve her türlü desteği bıkmadan veriyorlar. Tekrar teşekkürler.

Zekeriya Keskin - 19 Nis 2021

Ürünü bugün teslim aldım kutusundan ürünün kendisine ve ağırlığındanda kalitesi her haliyle belli ediyor tesisatçı ustamız içerisinde ki talimata göre uyguladı ayrıca firma ilede teyitleşti hemen cevap almak ve buzsu firmasının güvencesi ve garantisi altında olunca tereddüt etmeden aldık ve taktık şimdi sonuçlarını göreceğiz tekrar yorum yazacağım.

Ünal Yurtlu - 26 Nis 2021

su tesisatçısı bir işe yaramıyor takayım ama diye söyledi takılırken, aldığımda edindiğim bilgilerle inanarak aldım bir anda moralim bozmuştu tesisat ustası ama ben buraya özellikle yazmak istedim inanının farkedeceğiniz en küçük şey şu banyo seramiklerimiz mat siyah seramik nerdeyse değiştirmeyi düşünmüştük artık kireç lekelerini görüp girmeyi dahi istemiyordum. 4 ay ortasında takıldı ve siyahların rengini bu kadar net gördüm size de diyebilirler işe yaramaz filan aldırış etmeyin taktırın ve sonuçları görmeye başlayın.

Cansu Köse - 6 May 2021

Antalya suları çok kireçli ve işe yarayacağından emin değildim ama gerçekten çok şaşkınım, bence işe yarıyor banyo camlarında kireç lekeleri görmemek bardakların lekesiz olması ultramag manyetik kireç önleyici cihazın işe yaradağını görüyorum 2 ay oldu takılalı çaydanlıkta borulardan gelen kireç birikintileri alıyoruz ama eskisi kadar değil. tüm tanıdıklarıma çevreme tavsiye ediyorum.

Yasemin Onat - 27 Tem 2021

Ultramag manyetik takılması hızlı ve kolaydı ve su kalitemizde gerçekten kısa süre içinde bir fark gördük. Duşakabinimizin eskiden camları bembeyazdı manyetik cihazdan sonra camları temizlenmesi için sadece su tutmak yeterli oluyor ovmak sürtmek yok tavsiye ederim.

Leyla Atakan - 3 Ağu 2021

Ürün,ilginiz, kitap hediyeniz ve bu konudaki duyarlılığınız için teşekkür ederim.Başka alışverişlerde görüşmek üzere.

ayşe oya akkaya - 14 Eki 2021

Saçımda ve parmak aralarımda kaşıntı egzemadan şikayetçiydim Cildiye doktorumuz çok kireçli suyunda cildi kuruttuğunu belirtince kireç önleyici filtre aratışına girdim ve buzsu ultramag manyetik cihazını gördüm tesadüfen ve firma yetkilisi Yasin beyle görüşmemiz sonucunda aldık şuan eskisinden daha az kaşıntılarım oluyor ben faydasını gördüm tavsiye ederim

Sinem Çepni - 15 Eki 2021

İzmir Gültekin Pera sitemize bir Çok arkadaşımız aldı ve sonuçtan memnun kalınca bende aldım gerçekten faydasını gördük özellikle bulaşıktan çıkan bardaklarda ışıl ışıl çıkmazdı cihaz takıldıktan sonra gözlemledim bardaklarımın parlaklığında çalıştığını anladım alacak kişilere tereddüt etmeden tavsiye ederim.

Esma Gökbolat - 18 Eki 2021

Taksit Seçenekleri