Manyetik Kireç Önleyici

Ultra Mag Manyetik Kireç Önleyici - Daire Tipi

Tam Kapanma Süresince İşletmemiz Açık Olup, Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Kargoya Teslim Edilmektedir.

Ultra Mag Manyetik kireç Önleyici Daire ve işyeri, En iyi Manyetik Kireç önleyicisi. Kirecin etkilerine kesin etkili çözüm. Bakım ve Maliyet gerektirmez.

STOK KODU: 0313 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
950,00 ₺
649,90 ₺
Havale/EFT Tutarı: 617,41 ₺
Adet/Miktar
Spiral Hortum
                                                          gif032f9b8117b51e17.gif       
                                

                          


                                                 UltraMag  Montajı Nasıl Yapılır ?

                                 
Dünyanın en iyi Manyetik kireç önleyici cihazı                        

Müstakil evleriniz, Villa, Daire Tipi, Konut ve Sitelerde kolaylıkla monte edile bilen Kullanımı ve boyutları ile oldukça pratik bir yapıya sahip doğal bir Manyetik Kireç Önleyici olan  Manyetik Cihazımız; içinde bulunan Değerli madenden oluşan N52 neodimyum 1 tanesi 14800 Gauss Gücünde olan 25x25x5 mm kalın Blok Ndfeb N52 Neodymium mıknatısların cihazın içersin de  En yüksek gaus gücü elde edilmesi için Almanyanın  Manyetik Mıknatıslar hakkında çalışma yapan mühendisler tarafından Arge desteği alınarak  Cihazımız içerisinde  25x25x5 mm N52 Blok Manyetiklerin dizilimi ve sıralanışı förmüle edilerek (SS NN gibi) bu çalışmalar sayesinde en yüksek Tesla manyetik gücü yaratılmış olup suda ki kristal yani kireç yapının en iyi şekilde parçalanmasını sağlar ve kirecin birleşme ve yapışma özelliğini kaybettirir.
Umut değil Gerçek çözüm %80 kireci azaltır kirecin plaka oluşumunu ve kirecin zararlı etkilerini  %99 engeller ve kireç is şeklinde kalır ve bu kalan magnezyum sülfat yani tuzdur zararı yoktur faydası vardır.

Suda ağırlıklı olarak bulunan iğneli yapıdaki kalsit kristallerini, aragonit dediğimiz yuvarlaksı iğne uçsuz yapıya dönüştürür. Kirecin Saçlarınıza ve teninize yapışmasını önler. Su moleküllerini hiç bir şekilde biyolojik değişikliğe uğratmaz, Neodymium mıknatıslar Cihaz içinde Özel bir pba içermeyen yuvalarında korumalıdır su ile mıknatıs hiç bir şekilde temas etmez suda basıncında değişikliği yaratmaz.. -25 +80 dereceye kadar sıcaklık derecelerine dayanıklıdır. 35 Bara kadar basınca dayanıklıdır. Cihazdan geçen Suyun teması Yüksek kalitede Dikişsiz 304 Paslanmaz çelik krom (çelik tencere çeliği) borudan geçerek sağlıklı şekilde evinize ulaşır. 

wikipedia ansiklopedi yazısı: Manyetik su arıtmayı araştırırsanız, Klaus Kronenberg'in çalışmalarına ilişkin referansları ve Eylül 1985'te IEEE İşlemleri Manyetik Alanlar'da yayınlanan "Manyetik alanların hareketli su üzerindeki etkilerine ilişkin deneysel kanıtlar" da öne sürülen iddiaları hemen bulacaksınız. İddialar şunları içerir:

 • Tortu oluşumu miktarında üçte iki oranında azalma
 • Tedavinin etkileri birkaç hafta sürebilir ancak olumlu sonuçları bilimsel olarakda ve  gözle de görülebilir.

  Manyetik Kireç Önleyici


  Manyetik Kireç Önleyici Nedir?  Manyetik kireç önleyici içerisinden geçen kireçli sudaki molekülleri manyetik dalgalar ile parçalara ayırdıktan sonra tekrar birleşmelerine engel olan bir nevi su arıtma ve kireç önleme sistemine verilen isimdir.  

  Manyetik kireç önleyiciler, mıknatıslardan ortaya gelir ve mıknatısların ortaya getirdiği manyetik alandan geride bıraktığımız suyun birtakım fiziksel özellikleri değiştirmesine dayalı olarak fonksiyon görürler. 

  Manyetik kireç önleyiciler, kristal yapı farklılığı sağlayarak sudaki çoğunluklu olarak tespit edilen bir kireç türü olan kalsit kristallerini aragonit kristallerine dönüştürür.

  Koruma sağlanan tesisatlarda sıcaklığa bağlı olarak suda çözünmüş olarak tespit edilen, çökelmesi durumunda ise kalsit temelli sert bir kireç taşı yerine, tanecikler durumunda suyla taşınabilen aragonit temelli yumuşak bir kireç oluşumunu sağlamaktadırlar. Bu değişim neticesi olarak tesisatlarda kireç tabakası oluşmamaktadır. Sudaki kireci önleme konusunda çokça tercih edilmektedir.

  Manyetik Kireç Önleyici Nasıl Çalışır?

  Manyetik Kireç Önleyici aparatın ortasından su geçmesi ile doğal bir manyetik alan oluşturmaktadır. Bu manyetik alandan geride bıraktığımız ve kireç ortaya getiren çözünmüş ve askıdaki mineraller, yoğun bir manyetik alana maruz kaldıklarından birtakım fiziksel değişikliklere uğrarlar.

  Su çok güçlü bir manyetik alan etkisinde kaldığında, içindeki negatif yüklü su molekülleri ve madensel kompleksler pozitif bir yüklemeye tabi tutulurlar. Aynı zamanda, parametre yapıya sahip, uzun kristaller durumunda olan Aragonit kireç kırk kat parçalanarak pozitif yüklenir.

  Böylece aragonit parçacıkların birbirlerine yapışması ve tortu oluşturması engellenir. Manyetik Alandan büyülenen sudaki kireç, boru çeperlerine ve makinenizin metal aksamına yapışmadan su ile beraber atılır.

  Manyetik Kireç Önleyici sistemin çalışma prensibi cihazımızın içinden geçen su, cihazdan geçmeden önce kireç şekli kristalize olup iğne uçlu görünümdedir. Kalsiyum ve Magnezyum molekülleri (-) ve (+) yüklü oldukları için, birbirlerini çekerek boru çeperlerinde kireç taşı oluşumunu sağlarlar.

  Manyetik kireç önleyici cihazımız minerallerin yüzey yüklerini ve yüzey aktifliğini değiştirerek de sistemdeki korozyon oluşumunu engeller. Manyetik kireç önleyiciler yaptıkları tüm işlevleri bir bakım onarım ve işletme giderlerine ihtiyaç duymadan yerine getirirler.


  Manyetik Kireç Önleyici Montajı, Nasıl Takılır?


  1-   Manyetik Kireç Önleyici Aparatı Cihazların herhangi bir bağlantı tarafı yoktur. Borulara istenilen yönde (su giriş ve çıkış tarafı) ve istenilen konumda (yatay ya da dikey) bağlanabilir.

  Manyetik Kireç Önleyici Montajı  kısaca iki boru kesilerek araya yerleştirilmesi sonucu gerçekleştirilir. Musluk ve duş armatürü tip manyetik kireç önleyici ise musluk öncesine takılarak gerçekleştirilmektedir.
  Bina girişi veya Daire girişi manyetik kireç önleyiciler ise su sayacından hemen sonra takılmaktadır.

  Önemli püf nokta ise manyetik kireç önleyici takıldıktan sonra en az 40 cm düz gitmelidir. Eğer bu mümkün değil ise manyetik kireç önleyici cihazların yanında spiral boru kullanılarak bu işlem sağlanmaktadır. Aynı sistem villa veya iş yerleri içinde kullanılabilir. Sanayi tip su barı yüksek olan yerlerde ise sanayi tip manyetik kireç önleyici montajını aynı adımlar izlenerek gerçekleştirilebilir. 

  Manyetik Kireç önleyici takın ve eviniz iş yeriniz villanız için en mükemmel kireç önleyici sisteminden alın sizde rahatlığa kavuşun. 

  1.  Manyetik Kireç Önleyci Özellikleri
  2. Bakım gerektirmez.
  3. Maliyeti yoktur.
  4. Elektrik Gerektirmez.
  5. Su da biyolojik veya kimyasal veya radyoaktif değişiklik yapmaz.
  6. Tamamen Kuantum Fiziği (manyetik güc) ile kirecin uçlarını kırar ve toz duman eder.
  7. 6 ay içerisinde memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz.
  8. 10 yıl garanti kapsamı içerisindedir.
  9. 50 yıl ömrü vardır.


  Manyetik Kireç Önleyici Çeşitleri Nelerdir?

  • Ultramag manyetik kireç önleyici
  • Villa tipi manyetik kireç önleyici
  • Manyetik kireç önleyici yıkama topu
  • Manyetik kireç önleyici ev tipi
  • Güneş enerjisi manyetik kireç önleyici
  • İçme suyu manyetik kireç önleyici
  • Doğal manyetik kireç önleyici
  • Bina girişi manyetik kireç önleyici
  • Daire girişi manyetik kireç önleyici
  • Sanayi Tipi Manyetik kireç önleyici


  Kireçli Suya Maruz Kalan Ürünlerde Görülen Arızalar;

  •Makina’nın temizlik kalitesi düşmektedir.

  •Kireçli su daha fazla deterjan kullanımına sebebiyet vermektedir.

  •Ürünler sürekli bozularak makinalarda arızaya sebep olur.

  •Makine daha fazla enerji harcamaktadır.

  Manyetik Kireç Önleyici Aparat Kullanmanın Faydaları

  •Makineniz için herhangi bir kimyasal ürün kullanımına gerek kalmayacaktır.

  •Kullanılmayan kimyasal ürünler sonucu maddi olarak tasarruf sağlamaktadır.

  •Kireç oluşumunu engellediği için makine yerleştirilen deterjanın daha iyi performans sergilemesine yardımcı rol oynamaktadır. Bu sebeple daha az deterjan kullanımı sağladığı gibi bulaşıklarınızı daha iyi yıkadığı bilinen bir gerçektir.

  •Kireç önleyici sayesinde çamaşırlarınız kireçli suya oranla temiz ve daha kolay ütülenmesi ile kolayca farkı görebilirsiniz.

  •Kireçli su önleme manyetik kireç önleyici oldukça montajı kolay yapılan bir üründür.

  •Manyetik kireç önleyici sayesinde bulaşıklar üzerinde herhangi bir kireç lekesi oluşmayacaktır. Dolayısıyla kireç lekelerini engelleyen özelliğe sahiptir. •Makinanız için tuz kullanımını azaltır.

  •Manyetik kireç önleyici aparat oldukça uygun fiyatlı ve bütçeye katkı sağlayan ekonomi dostudur.

  Manyetik kireç önleyici sayesinde artık çamaşırlarınızın kireçlenmeyeceği gibi ve makinenin çalışmasında herhangi bir zorlama olmadığını kısa süre içerisinde fark edebilirsiniz.  

  Çünkü kireçli makine tıkandığı için çalışmakta zorlanır ve makine kullanılırken arıza  verebilir .  Oluşan bu sıkıntı sonucu manyetik kireç önleyici sayesinde kısa süre içerisinde  son bulacaktır.  Makinenizde herhangi bir kireçlenme olmayacak ve takviye ürün almanıza gerek kalmayacaktır.

Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Buzsu dan kireç önleyici aldım su saati çıkışına monte ettirdik. üründen çok memnun kaldım. sularımızdaki kireci çözme işlemi çok yüksek bir şekilde gerçekleşti. Ferhat beye ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum, çok güvenilir bir firma ve çok başarılı bir ürün

Durmuş Dağaşan - 29 Oca 2021

Ürünü kendimde makine mühendisi olmam sebebiyle manyetik kuvvet çalışma prensibi bildiğim için araştırmalarım sonucunda Buzsu Firması ile irtibaate geçtim Sitemize ilk başta 6 kişi birlikte aldık ürünü firma ilk kurumunda bizzat ustayıda talimatları ile kurulumu yapılmasını sağladı ilk deneyimlerimize göre suyun yumuşaklığı ve dedikleri gibi şampuan sabun vs köpürmesi dahi değişti sonra sitedekilere tavsiye ettik ve şuan 19 dairemiz taktırdk. Ferhat beye ilgilerinden ve takıldıkdtan sonrada alakalarından dolayı teşekkür ederiz

Abdurrahman Bayram - 13 Şub 2021

Manyetik kireç önleyici taktıralı iki aya yakın oldu ayrıca mesajla sürekli takip ettiler memnuniyetimizi, ilk deneyimim çamaşırlar daha beyaz ve yumuşak bulaşıklar özellikle bardaklar lekesiz bunu belirgin olarak farkediyorum ve ütü suyumdan kireç parçaları dökülürdü onlar kayboldu şu an için çok memnunuz alacaklara tavsiyemdir.

Hatice Yücedag - 26 Şub 2021

Kurulumu kolay, ürün takıldıktan 1 hafta sonra bazı farklılıklar hissettik , ancak belirli bir süre daha geçince tekrar değerlendirme yazarım. Su basıncını ve akışı etkilemiyor farklılık olmadı sularımızın akışı aynı.

Talat inceoğlu - 15 Mar 2021

Çaydanlık dibi kazıyordum haftadabir çok kireçliydi sularımız buzsu dan ultramag manyetik aldık talimatlarına göre su tesisatçısına takdırdım 1 aya yakın takipteyim ve gerçekten artık çaydınlık dibindekireç tabakası oluşmuyor mucize gibi birşey.

Sabahattin Çakmak - 24 Mar 2021

Reklamlarda görmüştüm ürünü ilgimi cekti ve biraz arastırdıkdan sonra dunya genelınde kullanıldıgını gördum montajını yaptırdık . manyetik kireç önleyicinin işe yaracağını umut ediyorum . ayrıca firmaya ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederım

Mert Serin - 25 Mar 2021

Antalya suyu çok kireçli haliyle heryer beyaz kireç kalıntısı ve kireçli su lekesi kireç çözücüler vs üstün bir performan bekliyorsun kireç sorunu için ve zahmetli. Araştırma yaparken tesadüfen kireç sorunu için Ultramag cihazını gördük firmadan bilgi edindikten sonra dairemize taktık kısa sürede beklentimizin üstünde performans aldık tüm tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum cihazı, teşekkür için de yorum yazmak istedik.

Seval Acar Yıldız - 3 Nis 2021

Kireç önleyici hızlı bir şekilde geldi ve kurulumu kolayca yaptı çağırdığımız usta tesisatçıda. Yakın zamanda bir fark gördük lavabo ve bataryalarda bunu farkettim öncelikle çok kireç kalıntısı olurdu be neredeyse yok oldu, ancak her geçen gün daha iyi hale geliyor. Evimiz yaklaşık 13 senelik olduğu için borularımızı daha yeni temizlediğini düşünüyorum memnun kaldım.

Leyla Canikli - 17 Nis 2021

işyeri mükemmel üstü Ürünün arkasında duran ve garantisini veren bir şirket Ürünle ilgili her şeyi kolayca sorabiliyorsunuz ve ürünle ilgili yanıtı ve her türlü desteği bıkmadan veriyorlar. Tekrar teşekkürler.

Zekeriya Keskin - 19 Nis 2021

Ürünü bugün teslim aldım kutusundan ürünün kendisine ve ağırlığındanda kalitesi her haliyle belli ediyor tesisatçı ustamız içerisinde ki talimata göre uyguladı ayrıca firma ilede teyitleşti hemen cevap almak ve buzsu firmasının güvencesi ve garantisi altında olunca tereddüt etmeden aldık ve taktık şimdi sonuçlarını göreceğiz tekrar yorum yazacağım.

Ünal Yurtlu - 26 Nis 2021

su tesisatçısı bir işe yaramıyor takayım ama diye söyledi takılırken, aldığımda edindiğim bilgilerle inanarak aldım bir anda moralim bozmuştu tesisat ustası ama ben buraya özellikle yazmak istedim inanının farkedeceğiniz en küçük şey şu banyo seramiklerimiz mat siyah seramik nerdeyse değiştirmeyi düşünmüştük artık kireç lekelerini görüp girmeyi dahi istemiyordum. 4 ay ortasında takıldı ve siyahların rengini bu kadar net gördüm size de diyebilirler işe yaramaz filan aldırış etmeyin taktırın ve sonuçları görmeye başlayın.

Cansu Köse - 6 May 2021

Taksit Seçenekleri