Manyetik Kireç Önleyici Modelleri, Fiyatları, Çeşitleri

UltraMag Manyetik Kireç Önleyici Daire Tipi 3/4

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

Ultramag Daire Girişi Manyetik kireç Önleyici , Villa, Apartman, işyeri Tipi Kireç Önleyici Kireç Çözücü. Dünyanın en güçlü Manyetik Kireç önleyicisi.Ev ana girişi su saati sonrasına takılır. Kirecin etkilerine en etkili ve bakımsız çözüm.
Not:Bu ürünü 1004 kişi satın aldı.

STOK KODU: 0644100877324 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
1.499,00 ₺
1.199,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 1.163,03 ₺
Adet/Miktar
Spiral Hortum


Manyetik kireç önleyici müstakil evleriniz , Villa , Daire Tipi , Konut ve Siteler de kolaylıkla monte edilebilen  kullanımı ve boyutları ile oldukça pratik bir yapıya sahiptir.  Kirecin yapışması ve tutunmasını önler kirecin iğne uçlarını kırar zararsız hale getirir. 
Ultramag Manyetik Kireç Cihazımız

Almanyanın Manyetik mıknatıslarla üretim yapan  firması tarafından Arge desteği alınarak cihazımızın içerisinde dizilimi ve sıralanışı formüle edilerek ( NN,SS Gibi ) ve çalışmalar sayesinde en yüksek Tesla manyetik gücü yaratılmış olup sudaki kristal yani kireç yapısının en iyi şekilde parçalanmasını sağlar ve kirecin birleşme ve yapışma özelliğini yok eder. Evinizi kireçten Su ile çalışan  beyaz  eşyalarınızı ömrünü uzatır ve daha verimli olmasını sağlayan Fizik mucizesi ürün ULTRAMAG.

!!!LÜTFEN DİKKAT OKUYUN!!!
MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİLERDE ÖNEMLİ OLAN DIŞINDAKİ BORUNUN UZUNLUĞU DEĞİL ÇELİK VE DİKİŞSİZ KROM OLMASI ÖNEMLİDİR!!

AYRICA MIKNATIS SAYISI CİHAZ ÇOK GÜÇLÜ ANLAMINA GELMEMEKTEDİR,  MIKNATISLARIN GAUSS KALİTESİ İLE KALINLIKLARI VE HAMMADDESİ ÇOK ÖNEMLİDİR, ÖRNEĞİN BİR

CİHAZIN İÇİNE PUL İNCELİĞİNDE 20-veya 30 TANE MIKNATIS KOYULSA DAHİ MIKNATIS KALİTESİ N52 DEĞİLSE  VE ZATEN İNCE OLDUĞUNDAN HER BİRİ OLUŞTURDUKLARI mT ( militesla ) GÜCÜ YETERSİZ OLUR KİRECİ KIRMADA ETKİSİZ OLURLAR.


Ultramag Manyetik kireç önleyici cihazımızda 12 Adet 25x25x5mm Blok Kare N52 NdFeB Neodymium Mıknatıs kullanılmaktadır

N52 Neodyum Mıknatısların kullanıldığı ve Cihazımızın içine Gauss Gücü ölçüm Derecesi : 518 Militesla ile
diğerlerine göre 3 kat daha güçlüdür.
 


Ultramag Manyetik Kireç Önleyici Özellikleri ;


Boy : 25 Cm
Bağlantı tipi : 3/4 dişli
Manyetik Alan : Neodyum N52 25x25x5mm
Dış Gövde : 304 Paslanmaz Çelik 
Dayanıklılık : 16 Bar 
Max Çalışma Sıcaklığı : 80 derece

Daire tipi manyetik kireç önleyici Kullanım Alanları ;


Villa 
Daire 
Apartman
Konut
Yazlık
Çay Ocakları
Dolaşım ve soğutma suyu sistemleri
Kombi 
Güneş Enerjisi
3/4 Bağlantılı tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Su da biyolojik veya kimyasal veya radyoaktif değişiklik yapmaz.
6 ay içerisinde memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz.
10 yıl garanti kapsamı içerisindedir.
50 yıl ömrü vardır.
Türkiye de Tek Tüm Sertifikalara sahip cihazdır.


ISO 9001-2015 ISO-45001
/TSE EN ISO 12100-2010 /TS EN 60204
CE TR-21-0221 Sertifika Numarası
IAF ULUSLARARASI SERTİFİKA KAYITLIDIR
Faydaları ; 

Su ile temas eden tüm cihazların kullanım ömrünü uzatır.
Sert suyun çamaşırlarınıza verdiği zararları ortadan kaldırarak yıkama kalitesini arttırır.
Makinalarda kullandığınız tuz oranını düşürür.
Bulaşık makinalarınızın rezistans üzerinde kireç birikmesini önler.
Enerji tasarrufu sağlar.
Tüm ev tesisatınızın paslanma, kireçlenme, sorunlarını ortadan kaldırır.
Kullandığınız deterjan ve diğer kimyasallarda bağ yapısını bozar ve daha fazla köpürmesini sağlar .
Filtre değişim ve bakım maliyeti yoktur.

UltraMag  Montajı Nasıl Yapılır                      

UltraMag Manyetik kireç Önleyici Daire ve işyeri, En iyi Manyetik Kireç Çözücü. Kirecin etkilerine etkili ve bakım gerektirmeyen çözüm. Manyetizma ile Yani Fizik Kuramı ile Kireci Kırar bu yüzden Cihaz içinde biriken kireç olmaz, değişmesi gereken Filtre vs yoktur Yıllık Bakım ve Maliyet ödemezsiniz.

Ayrıca Bakınız: wikipedia ansiklopedi yazısı: Manyetik su arıtmayı araştırırsanız, Klaus Kronenberg'in çalışmalarına ilişkin referansları ve Eylül 1985'te IEEE İşlemleri Manyetik Alanlar'da yayınlanan "Manyetik alanların hareketli su üzerindeki etkilerine ilişkin deneysel kanıtlar" da öne sürülen iddiaları hemen bulacaksınız. İddialar şunları içerir:
  • Tortu oluşumu miktarında üçte iki oranında azalma
  • Tedavinin etkileri birkaç gün sürebilir
    <
SERTİFİKALARIMIZ ;

UltraMag Manyetik Kireç Önleyici Daire Tipi 3/4 Fiyatı 1.199,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Buzsu dan kireç önleyici aldım su saati çıkışına monte ettirdik. üründen çok memnun kaldım. sularımızdaki kireci çözme işlemi çok yüksek bir şekilde gerçekleşti. Ferhat beye ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum, çok güvenilir bir firma ve çok başarılı bir ürün

Durmuş Dağaşan - 29 Oca 2021

Ürünü kendimde makine mühendisi olmam sebebiyle manyetik kuvvet çalışma prensibi bildiğim için araştırmalarım sonucunda Buzsu Firması ile irtibaate geçtim Sitemize ilk başta 6 kişi birlikte aldık ürünü firma ilk kurumunda bizzat ustayıda talimatları ile kurulumu yapılmasını sağladı ilk deneyimlerimize göre suyun yumuşaklığı ve dedikleri gibi şampuan sabun vs köpürmesi dahi değişti sonra sitedekilere tavsiye ettik ve şuan 19 dairemiz taktırdk. Ferhat beye ilgilerinden ve takıldıkdtan sonrada alakalarından dolayı teşekkür ederiz

Abdurrahman Bayram - 13 Şub 2021

Manyetik kireç önleyici taktıralı iki aya yakın oldu ayrıca mesajla sürekli takip ettiler memnuniyetimizi, ilk deneyimim çamaşırlar daha beyaz ve yumuşak bulaşıklar özellikle bardaklar lekesiz bunu belirgin olarak farkediyorum ve ütü suyumdan kireç parçaları dökülürdü onlar kayboldu şu an için çok memnunuz alacaklara tavsiyemdir.

Hatice Yücedag - 26 Şub 2021

Kurulumu kolay, ürün takıldıktan 1 hafta sonra bazı farklılıklar hissettik , ancak belirli bir süre daha geçince tekrar değerlendirme yazarım. Su basıncını ve akışı etkilemiyor farklılık olmadı sularımızın akışı aynı.

Talat inceoğlu - 15 Mar 2021

Çaydanlık dibi kazıyordum haftadabir çok kireçliydi sularımız buzsu dan ultramag manyetik aldık talimatlarına göre su tesisatçısına takdırdım 1 aya yakın takipteyim ve gerçekten artık çaydınlık dibindekireç tabakası oluşmuyor mucize gibi birşey.

Sabahattin Çakmak - 24 Mar 2021

Reklamlarda görmüştüm ürünü ilgimi cekti ve biraz arastırdıkdan sonra dunya genelınde kullanıldıgını gördum montajını yaptırdık . manyetik kireç önleyicinin işe yaracağını umut ediyorum . ayrıca firmaya ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederım

Mert Serin - 25 Mar 2021

Antalya suyu çok kireçli haliyle heryer beyaz kireç kalıntısı ve kireçli su lekesi kireç çözücüler vs üstün bir performan bekliyorsun kireç sorunu için ve zahmetli. Araştırma yaparken tesadüfen kireç sorunu için Ultramag cihazını gördük firmadan bilgi edindikten sonra dairemize taktık kısa sürede beklentimizin üstünde performans aldık tüm tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum cihazı, teşekkür için de yorum yazmak istedik.

Seval Acar Yıldız - 3 Nis 2021

Kireç önleyici hızlı bir şekilde geldi ve kurulumu kolayca yaptı çağırdığımız usta tesisatçıda. Yakın zamanda bir fark gördük lavabo ve bataryalarda bunu farkettim öncelikle çok kireç kalıntısı olurdu be neredeyse yok oldu, ancak her geçen gün daha iyi hale geliyor. Evimiz yaklaşık 13 senelik olduğu için borularımızı daha yeni temizlediğini düşünüyorum memnun kaldım.

Leyla Canikli - 17 Nis 2021

işyeri mükemmel üstü Ürünün arkasında duran ve garantisini veren bir şirket Ürünle ilgili her şeyi kolayca sorabiliyorsunuz ve ürünle ilgili yanıtı ve her türlü desteği bıkmadan veriyorlar. Tekrar teşekkürler.

Zekeriya Keskin - 19 Nis 2021

Ürünü bugün teslim aldım kutusundan ürünün kendisine ve ağırlığındanda kalitesi her haliyle belli ediyor tesisatçı ustamız içerisinde ki talimata göre uyguladı ayrıca firma ilede teyitleşti hemen cevap almak ve buzsu firmasının güvencesi ve garantisi altında olunca tereddüt etmeden aldık ve taktık şimdi sonuçlarını göreceğiz tekrar yorum yazacağım.

Ünal Yurtlu - 26 Nis 2021

su tesisatçısı bir işe yaramıyor takayım ama diye söyledi takılırken, aldığımda edindiğim bilgilerle inanarak aldım bir anda moralim bozmuştu tesisat ustası ama ben buraya özellikle yazmak istedim inanının farkedeceğiniz en küçük şey şu banyo seramiklerimiz mat siyah seramik nerdeyse değiştirmeyi düşünmüştük artık kireç lekelerini görüp girmeyi dahi istemiyordum. 4 ay ortasında takıldı ve siyahların rengini bu kadar net gördüm size de diyebilirler işe yaramaz filan aldırış etmeyin taktırın ve sonuçları görmeye başlayın.

Cansu Köse - 6 May 2021

Antalya suları çok kireçli ve işe yarayacağından emin değildim ama gerçekten çok şaşkınım, bence işe yarıyor banyo camlarında kireç lekeleri görmemek bardakların lekesiz olması ultramag manyetik kireç önleyici cihazın işe yaradağını görüyorum 2 ay oldu takılalı çaydanlıkta borulardan gelen kireç birikintileri alıyoruz ama eskisi kadar değil. tüm tanıdıklarıma çevreme tavsiye ediyorum.

Yasemin Onat - 27 Tem 2021

Ultramag manyetik takılması hızlı ve kolaydı ve su kalitemizde gerçekten kısa süre içinde bir fark gördük. Duşakabinimizin eskiden camları bembeyazdı manyetik cihazdan sonra camları temizlenmesi için sadece su tutmak yeterli oluyor ovmak sürtmek yok tavsiye ederim.

Leyla Atakan - 3 Ağu 2021

Ürün,ilginiz, kitap hediyeniz ve bu konudaki duyarlılığınız için teşekkür ederim.Başka alışverişlerde görüşmek üzere.

ayşe oya akkaya - 14 Eki 2021

Saçımda ve parmak aralarımda kaşıntı egzemadan şikayetçiydim Cildiye doktorumuz çok kireçli suyunda cildi kuruttuğunu belirtince kireç önleyici filtre aratışına girdim ve buzsu ultramag manyetik cihazını gördüm tesadüfen ve firma yetkilisi Yasin beyle görüşmemiz sonucunda aldık şuan eskisinden daha az kaşıntılarım oluyor ben faydasını gördüm tavsiye ederim

Sinem Çepni - 15 Eki 2021

İzmir Gültekin Pera sitemize bir Çok arkadaşımız aldı ve sonuçtan memnun kalınca bende aldım gerçekten faydasını gördük özellikle bulaşıktan çıkan bardaklarda ışıl ışıl çıkmazdı cihaz takıldıktan sonra gözlemledim bardaklarımın parlaklığında çalıştığını anladım alacak kişilere tereddüt etmeden tavsiye ederim.

Esma Gökbolat - 18 Eki 2021

Ürün çok hızlı geldi elinize aldığınızda kalitesini anlıyorsunuz ve firmanın verdıği bilgiler doğrultusunda kendilerine ve ürüne güveniyorum

Gül Eczanesi - 18 Kas 2021

teknolojik ve sonsuz kullanım araştırmalarım neticesinde gayet güzel bir ürün olduğunu gördüm ev için su ile çalışan makinaların vazgeçilmez ve kireci önleyen sonsuz kullanımlı bir ürün...

Ayhan Sak - 29 Kas 2021

Sitemize site yöneticisi tarafından tavsiye edildi herkes onayladı takıldı. Hiç istemiyordum ama herkes oyladığı için mecburen takdırdık. Ama sularımız okadar yumuşak bir hal aldıki anlatamam. Önceden saçıma döktüğüm su bile köpürmüyordu kireçten cildim de kupkuru oluyordu iyiki taktırıldı. Site yöneticisine firmayı merak edip sordum. Buzsu ya teşekkürü borç bildim ve zahmet edip yorum yazdım inş bi faydam olur..

Ali Bedir - 22 Ara 2021

Suyumuzun ne kadar yumuşak olduğunu fark ettik ayrıca suyun tadıda yumuşadı, işe yaradığı için 2. Ürünü de aldık babamın evine de taktırdık.

Baki Aydoğan - 6 Oca 2022

22 Ocak Cumartesi günü saat 15.40’da sipariş geçtim Pazar tatil olmasına rağmen Pazartesi 14.00’de ürün elime ulaştı zor hava şartlarında bile hızla ulaştıran Aras kargoya teşekkür ediyorum. Gelelim BUZSU Manyetik kireç önleyiciye ürün gerçekten suyu kireçli olan herkesin kullanması gereken süper bir şey evdeki bataryalar ve lavabolar kireç tutmuyor duşkabin camlarına su tutmanız yeterli. Bulaşıklar lekesiz, çamaşırlar daha yumuşak suyu bile içtim hem yumuşak hemde acısı azalmış benim gördüğüm bunlar Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yavuz AYDEMİR - 28 Oca 2022

Biz şehir suyunu çay ve yemekte kullanmaktayız. Çayda yüzeyde hafif bir kireç tabakası görüyoruz. Ürününüz kirecin vucudumuza girmesini engelliyor mu? Silikoz filitreleri bu konuda ne yapıyor?

ismail aksu - 12 Şub 2022

Normalde yorum yazmaktan pek hoşlanmam ama bu ürüne yorum yazmam gerektiğini düşündüm. İlk başta Bu cihazların işe yarayıp yaramadığı konusunda çok şüpheliydim iade garantili oluncada denemek istedim. Yaklaşık 3 hafta oldu ve duşlarda vs. üzerinde herhangi bir kireç birikmesi gözlemlemediğini söylemeliyim cihazın montajından önce farkı gözlemlemek için temizlemiştik gerçekten şakınız işe yaradığını belli ediyor bence harika ürün tavsiye ederim ve kesinlikle almaya değer.

Mehmet Ali Karakuş - 24 May 2022

Buzsu Manyetik Kireç önleyici Ürünün güven verici bir konstrüksiyonu ve görünümü var. Satıcı ile telefon teması kurarak ürün ve montaj konusunda Ek bilgiler aldık, Daire girişinde su tesisatına bağlantısını uygun şekilde yaptık. Kireç giderme performansı konusunda kesin bir görüşe varabilmek için yaklaşık 3 - 6 ay gibi bir süreye ihtiyaç olacak.

Ahmet S. - 2 Tem 2022

Gayet başarılı, kaliteli ürüm

Bahadır Tekin - 9 Tem 2022

Firma yetkilisi Ferhat bey çok ilgili ürün alımında özelliklerinden hatta montaj şeması ve kurulum talimatı olmasına rağmen tesisat ustasını dahi bilgilendirdi. Firmaya ve cihaza güveniyorum ürün alalı bugün 4 gün oldu ama suyumuz daha da yumuşadı bunu farkettik.

Musa Karapürçek - 22 Tem 2022

Ulukışla darboğaz Porsuk köyündeki Çiflik evimizde 180 m den çıkardığımız suyumuz son derece kireçli. Bulaşık ve çamaşır makinamızı ilk denemeden sonra çalıştımamız mümkün olmadı. İlk yıkamada bardakları kireç kapladı çamaşırlar kazık gibi oldu. Çare ararken manyetik kireç önleyici olduğunu öğrendim. En azından denerim diye sipariş verdim. Sonuç mükemmel oldu. Suyun tadı değişti, bardaklar cam gibi çıktı, çamaşırlar pamuk gibi oldu. Sonuca inanamadım. Buzsu ya teşekkür ederim

Namık Kemal Darıcı - 7 Ağu 2022

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.