Alkali - Mineral - Post Karbon Filtre Seti

Su Arıtma Filtreleri

Alkali - Mineral - Post Karbon Filtre Seti

419,00 ₺ 399,00 ₺

(1 müşteri incelemesi ) 5

Alkali - Mineral - Post Karbon Filtre Seti - Ücretsiz Kargo

Havale/EFT Tutarı: 391,02 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

                             Alkali - Mineral - Post Karbon  Filtre Seti 

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır . Açık yada kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız .Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Alkali filtre: Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır. Vücuda kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum gibi temel mineralleri sağlayarak sağlığınızı iyileştirir ve vücudun metabolizmasını artırır. Küçük su kümeleri altıgen sayesinde (51.497 Hz) vücudu 3 kez nemlendirir. Besin ve mineral emilimini verimli bir şekilde kolaylaştırır. Vücudu dengeleyerek rahatlaştırır. Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler. Su tadı geliştirir. pH’ı artırır ve ORP’yi düşürür (Ref. ORP = Oksijen İndirgeme Potansiyeli)

Mineral filtre: Mineral Filtre Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı vücudumuz için gerekli olan eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir. Yüzde yüz organik doğal taşlardan oluşur sağlığa zararlı hiç bir madde yoktur.

Post karbon filtre:Hindistan cevizi kabuğundan elde edilen post karbon tatlandırıcı filtre. Tatlandırıcı filtre ile su yumuşak ve rahat içimli hale gelmektedir.

Alkali - Mineral - Post Karbon Filtre Seti Fiyatı 399,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(1 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları