Su Arıtma Cihazları

Code Su Arıtma Cihazı - Permeate Yeni Nesil Tasarruflu

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

En iyi su arıtma cihazını uygun fiyata online satın alın. Alkali mineralli Code Su Arıtma ile sağlıklı suya doyacaksınız. Ücretsiz montaj 30 gün iade garantili.
Not:Bu ürünü 585 kişi satın aldı.

STOK KODU: 175 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
3.659,00 ₺
2.590,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 2.331,00 ₺
Adet/Miktar
Pompa
Renk

                               


En Sağlıklı Su Arıtma Cihazı

Piyasadaki En iyi Su arıtma cihazı  hangisi diye arıyorsunuz? Kafanız da hayli karışmış durumda haliyle, işte burda en iyi su arıtma cihazı Code su arıtma cihazını detaylı açıklamalı olarak inceleyin.
Su sağlıktır ve Kendi Ailemize içereceğimiz suyu size içerebiliriz ancak diyerek yola çıktık. Su Arıtma Sektöründe en iyisini hedefledik ve en iyisini sizler için yapmaya çalıştık ve başardığımıza inanıyoruz. Dünyanın en iyi su arıtma cihazı olan '' Buzsu  code '' piyasada yerini almış durumda. Su arıtma cihazlarında önemli olan husus filtreleridir. Filtre seçimlerimizi yaparken 3 ay gibi bir sürede ar ge çalışması yaptık. Bunun sonucunda en iyi filtre seti olan '' Madein Kore '' filtrelerini kullanmaya karar verdik. Ayrıca Blok Karbon Filtresi içeriğindeki aktif karbona klordioksit emdirilmiş ve zenginleştirilmiştir suyu daha temiz ve sağlıklı yapar.  Bu filtreler yeni nesil U Tipi çubuklu sistem olarak üretiliyor. En önemli Filtre Olan Ana filtre Membran filtresi başta olmak üzere  tüm filtreler kolay ve pratik tak çıkar şeklinde sökülebiliyor . Bu sayede kullanıcılarına extra servis masrafı çıkartmıyor . Sök At, yenisini tak kullan şeklinde hijyeniktir.

Permeate Pump Su Arıtma Cihazı
Ek seçenek dahilinde ekleyeceğiniz Permeate pompası ile en az su israf eden su arıtma cihazı olarak Sadece Code Permeate serisi için üretilmiş bu pompa ile hem tasarruf hem filtre ömrü uzar.  1 Litre de 1 Litreye atık su atar. Piyasadaki standart cihazların ortalama 5 ve 6 litre,  hatta çin malı ucuz cihazların 8 ila 9 litrelere yakın atık attığını düşürsek %80 %90 arasında atık su tasarrufu sağlar.

                            

Tasarım Ödüllü ve Yeni Nesil

Su arıtma cihazı tasarımı yaparken geleceğe yönelik bir tasarım kullanmak istedik. Değişen dünyada görselliğin önem kazandığı ve basit sıradan  olan kasa seçimlerinden vazgeçtik. Tamamen fiberglas malzemeden ürettiğimiz kasamızın eşi ve benzeri şuan için bulunmamaktadır. Plastik kullanmak sağlık acısından ve Karbon salınımı yaptığı bilinmektedir çevre dostu olmadığı için plastik kullanmadık . Mutfak tezgahlarımızın altında fazla bir alan olmadığı için tasarım olarak minimum yer kaplaması için içerisini özenle tasarladık ve sizleri tezgahınızın altında büyük hantal olan arıtma cihazlarından kurtarmayı hedefledik. Kapak açılınca tek bir parmak hareketiyle iç panel dışarıya çekilir Dünyada Tek Ankastre sistemli Cihazdır.

Antibakteriyel (Beyaz Eşya kalitesi) 

Su arıtma cihazlarında önemli olan bir husus da dayanıklılıktır. Tamamen metal alışımdan yapılan bir kasa bir sonra paslanma soyulma gibi etkenlerle karşı karşıya kalır ve bununla başa çıkamaz ve nihayetinde tezgahınızın altında paslanmış bir cihaz görmek kimseyi mutlu etmez. Bu nedenle fiberglass malzeme ile dış kasamızı ürettik. Hem çevre dostu hemde antibakteriyel olan bu ürün üzerinde bakteri oluşumuna izin vermez ve asla paslanmaz. Ömür boyu aynı günkü şıklığı ile tezgahınızın altında sizlere taze su üretmeyi sürdürür.

2.2 Galon Paslanmaz Çelik Tank 

Su arıtma cihazımızda kullandığımız anti bakteriyel  paslanmaz çelik tank en iyi kalitede olup içerisinde PBA içermez. Su arıtma cihazında tanklar içme suyumuzun hazırda , taze tutulması için en önemli parçasıdır. Plastik tanklar içerisinde bekleyen suda zararlı bakteriler bulaştırdığından tamamen çelik bir tank kullanmak istedik. 

Kullanılan Malzemeler

Su arıtma cihazları aslında sadece filtrelerden ibaret değildirler. İçerisinde kullanılan atık kısıcılar , suya yön veren valfler en iyi kalite pba içermeyen malzemeden üretilmiştir. Bu sayede kolay kolay tıkanmalara ve arızalanmalara neden olmazlar . Arıtma cihazı almayı düşünen bir çok müşteri oluşabilecek arızalardan dolayı vazgeçmekte ve soğuk bakmaktadır. Sizlerin bu ön yargısını ortadan kaldırmak için Olabileceğinden en iyisini yapmak için çalıştık.

Su Arıtma Cihazı Musluğu 

Her gün kullanıdığınız mutfağınızda sürekli haşır neşir olduğunuz musluk bataryaları seçerken bile en güzelini seçmek için özen gösteririz.  Bizde arıtma musluğumuzu seçerken sizlerin mutfağında şık güzel ve gösterişli duracak model seçmeyi tercih ettik. Code su arıtma cihazımızda kullanılan musluk  Paslanmaz krom malzemeden üretilmiştir. Bu sayede göze şık gözükür . Herhangi bir soyulma vs. gibi olaylarla karşılasmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.

Amerikan Filmtech Membran Filtre 

Su arıtma cihazlarının kalbi olarak da tabir edebileceğimiz ana membran filtresi seçimi yaparken en iyisini araştırarak sizler için cihazımıza ekledik . Amerikan filmtech membran filtre dünyanın en iyi membran üreten firmaları arasında birinci sırada gelmektedir. Aşırı kireçli sularda bile aynı performansını koruyan ve kullanıcısını üzmeyen bu membran filtre sudaki Tds değerini 10-15 değerlerine kadar düşürür ve bu değerler kabul edilebilir en iyi içme suyu değerleridir.
Kullanılan Membran filtresi en üst seviyede Filmtec Zarı hammddesi ile Koreli üretici Microfilter tarafından üretilmiştir ve NSF sertfikalıdır. 80 GPD günlük 280 lt su üretim kapasiteli olan bu membran filtre Sadece Code Su Arıtmada.

Ürün İçeriği ; 

1 Adet Paslanmaz 2.2 Galon ( 8 Litre ) Çelik Tank
1 Adet Paslanmaz Krom Lüx Arıtma Musluğu
1 Adet Hat Alma vanası
5 Filtrasyon Sistemi
Kaçak Sızıntı Sensörü
5 m Bağlantı Hortumu


Buzsu su arıtma sistemleri olarak her zaman ilk hedefimiz müşterilerimize taze , sağlıklı , güvenilir bir su sunmaktır. Dünyanın en iyi su arıtma cihazı olan buzsu code modeli bunu sizlere tamamıyla sunuyor . Buzsu Code su arıtma cihazı anti bakteriyel , dayanıklı fiber malzemeden üretilmiştir. Üretiminde asla ve asla atık plastik kullanılmamıştır. Günümüzde sağlıklı mineralli suya ulaşmak oldukça zor. Damacana sularına bağlılık arttığından ve maliyet olarak yüksek olması nedeni ile bütçemizi oldukça sarsmaktadır.

Her zaman taze bol oksijenli ve mineralli filtreleri sayesinde mükemmel tazelikte ve yumuşaklıkta bir su sunmaktadır. Filtrelerimiz Hindistan cevizi kabuğu karbonu içeren Kuraray Carbon firmasına ait olup en iyi kalitedeki post karbon filtresi ile Alkali Su verir, Membran filtresi sadece yararsız katı maddeleri arıtır sudaki oksijeni ve Mineralleri yok etmeyen su arıtma,  olup Tasarruflu en az atıklı, en sağlıklı su arıtma cihazıdır. CODE Cihazının tasarımı ve imalatı Türk Mühendisler tarafından tasarlanıp cam hammaddesi olan fiberglas ile üretilmiştir. Buzsu Code hangi ülkenin ürünü derseniz tüm parçaları Kore den ithal edilemektedir. Made in Korea  Filtre  içeriğinde kullanılan Mineraller ve Aktif Karbon Hammaddeleri Japon Kuraray firmasına ait NSF sertifikalı 1.kalite dir. Almanya’ ya ihraç ettiğimiz Tüm Su Sağlığı ile ilgili sertifikalara sahip ödüllü tasarımlı Yeni nesil RO Sistemidir. 

Code Su Arıtma Cihazı - Permeate Yeni Nesil Tasarruflu Fiyatı 2.590,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Çok araştırma yaptım ve Buzsu firmasına güverek hem tasarımı hemde filtreleri hakkındaki detaylı bilgi ile bizi yeterince aydınlattılar montajını hemen ertesi gün yapıldı. Suyu ne çok sert nede fazla yağ gibi servis montajında Tds ile ölçümü 13 geldi Ph ölçümü 8.1 geldi gerçekten çok memnunuz arıtma cihazı alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

Çağdaş Tok - 30 Oca 2021

Kendilerine sayfaları üzerinden online iletişim kurdum ve beni ayrıca arayarak cihaz hakkında gerekli bilgileri verdiler tüm sorularımı itina ile cevapladılar kaliteli bir cihaz olduğuna ikna oldum almaya karar verdik. cihazın kurulumunda ve sonrasında arayarak da bizi memnun ettiler açıkcası çok etkilendim. Suyun temiz oluşu dışında damağa hitap etmesi de önemli minarelleri yok olmuş su tatsız acı gibi oluyor ama bu cihazdaki su berrak ve içimi mükemmel, Code cihazı her konuda bize kendisini ispat etti teşekkürler

Cemil Özdemir - 3 Şub 2021

Cihazın montajı yapılalı Sadece 24 saat olmasına rağmen şimdiden suyunu çok sevdik. Çay ve kahvenin tadı şimdi çok daha iyi ve suyumuzda artık klor tadı yok. Artık damacanadan kurtulduk ve 3 yılda kendi parasını amorti edecektir diye tahmin ediyorum. Teşekkürler Buzsu Arıtma

Metin Çolak - 5 Şub 2021

Ürün sorunsuz bir ve güzel kargolama ile bana ulaştı . Buzsuyu arayarak servis talep ettim ve aynı gün kurulumu yaptılar. Oldukça lezzetli bir suyu var ve ürün çok sessiz çalışıyor. Teşekkür ederim buzsu

Yeşim Yılmaz - 18 Şub 2021

İnternette gezinirken denk geldim , ihtiyacımız vardı ve aldık sorunsuz şekilde kullanıyorum. Tezgahın altında yer yok sığmayacak gibi geldi ama çöp kovamla tam denk geldi . Çocuklarım suyu çok sevdi . şuan sorunsuz şekilde kullanıyoruz. 2450 Tl ye değermi düşünceleri ile aldım ama kalitesi daha fazlasını hak ediyor

Murat Cil - 18 Şub 2021

Google da en sağlıklı arıtma cihazı araştırması yaparken siteyi buldu ve cihazı inceledim verdiği bilgileri sayesinde birde kendileri ilede görüşerek Code su arıtma cihazını almaya karar verdik. 1 haftadır kullanıyoruz deneyimlerimi yazmak istedim ürün dışından hemen kalitesi farkediliyor filtrelerinde madein kore yazıyor mavi ana filtre filmtec madein usa yazıyor . suyun tadı ise gerçekten tam bize göre çok beğendik tavsiye ederim.

İbrahim Gir - 22 Şub 2021

Hani ibo Show programında İbrahim Tatlıses in de dediği gibi suyu lokum lokum. Artık damacana almıyoruz ve çok memnunuz code su arıtma cihazı kalitesi olsun suyu olsun mükemmel. Teşekkürler Buzsu

Selma Akif - 2 Mar 2021

Evimizde çıkarılabilir filtreli bir meşhur marka surahili arıtmamız vardı, yeni filtre değişsede suyun tadı çok acı geliyordu. Tekrar kaliteli bir arıtma cihazı araştırırken code su arıtma ürününü gördüm ve sorduğum sorularıma da istediğim cevapları aldıktan sonra siteden satın aldım ve 2 gün içinde bağladıktan sonra bir depo boşa akıtıldı. Deneme için sürahi kabındaki suyu tattım ve Code sisteminden gelen suyla karşılaştırdım. ikisinin arasındaki fark tam bir gece ve gündüz kadar farklı suyunun tadını ve berraklığını çok beğendik.

Nejdet Özçam - 8 Mar 2021

Öncelikle üründen çok memnun kaldım. Teslimatı olsun montajı olsun gerek buzsu markasının müşteriye yaklaşımı olsun öneririm. Güvenle alabilirsiniz.

Alper Tunga Akkuş - 31 Mar 2021

CODE' nin tasarımını çok beğendik, kasasının atık plastikden üretilmemesi ve özellikle filtrelerin ve tankın kalitesi nsf standartları karşıladığını öğrenince kararımızı verdik. 1 gün içinde teslimat yapıldıktan sonraki gün servis konusunda Firma Yetkilisi Yasin bey sağolsun herşeyi planladı servis zamanında geldi kurulumu yaptı test etti ve teslim etti. Sağlıklı su için kaliteli hizmet almak çok önemli biz çok memnun kaldık.

Esra Taşkınoğlu - 6 Nis 2021

Seyahat yatı tarzı teknemize aldık verilen hizmetten ilk baştan sonrasındaki servis hizmetine kadar memnun kaldık tekne dolabı ufak olsada cihaz tam oraya göreymiş gibi oldu, Code cihazı gerçekten üstüne basarak anlattıkları kadar suyu mükemmel içimde ve suyun gerçekten mineralleri yokolmadığı belli içiminden, başkada cihazımız var oradan kıyaslayınca anladık bu farkıda.

Osman Uğur - 9 Nis 2021

Bu firma arıtma cihazı işinde ustalar. İhtiyaçlarıma göre çalışması gereken bir su arıtma cihazı satın almadan önce iyi bir araştırma yaptım ve firma ile iletişime geçtim ve bana İhtiyaçlarıma uyan mükemmel bir çözüm sundular Code Permeate pompalı cihazı önerdiler. Ürün kalitesi harika. Her bir parça mükemmel kalitede. Cihaz antibakteriyel fiber kasa, diğer markaların çoğunun plastikten üretildiği düşününce geri duruyordum, ayrıca atık sarfiyatı 1 litrede 1 litreyi bulmuyor. Alacak olanlara hem su kalitesi olarak hem de müşteri odaklı hızlı yanıt veriyorlar tavsiye ederim.

Onur Toksa - 16 Nis 2021

Firma ile canlı destek ile birçok kez iletişime geçtim ve her zaman cevap verdiler ve kendilerine whatsap ilede sesli arama ilede ulaşabileceğim anladım çünkü bu önemli bir sorunda acil ulaşabilmeli insan. Satın aldıktan sonra ürün geldi ve montaj için aynı gün servis aradı randevu istedi. Cihaz çok sessiz pompalı olanda gürültü yok. Ekstra olarak yanında küçük hediyeleri vardı çok beğendim firmaya ayrıca teşekkür ederim.

Nezih Saruğoğlu - 19 Nis 2021

Güzel şık bir cihaz suyu tadını ailecek beğendik en önemliside satıcının ilgi alkası ve servislerinin dediği anda gelip kurulum yapmasıydı tavsiye ederim güvenle alabilirsiniz.

Latif Aydınoğlu - 24 Nis 2021

ilk görüşmemiz ürün hakkında bilgi vermeleri ve kurulama kadar her safhasında ürününün arkasında olduklarını gösterdiler sağlığını düşünenler tereddüt etmeden alsınlar ayrıca küçük hediyeleri çok hoşumuza gitti teşekkürler.

Zeynep Yalçıneli - 28 Nis 2021

Bu kadar ilgi alakalı ve işini yapan usanmadan soruları cevaplayan bir firma daha görmedim araştırma yaparken yarım yamalak sözler ve kişilerle görüştükten sonra Yadin bey bilgili ve deneyimli cevaplarıyla bize ürün hakkında bilgilendirdi sonra servis ve montajın takibine kadar sürekli irtibattaydı code cihazı çok şık ve kaliteli görüntüsü dışında suyunu ailecek çok beğendik özellikle ikiz kızlarım bayıldı. Şiddetle tavsiye ediyoruz Teşekkürler

Nazan Gürcan - 22 Haz 2021

Filtreleri , Kalitesi , Tankı ve görseli herşeyiyle çok iyi bir ürün . mutfak dolabıma uyan rengide beni benden aldı . Su tadı oldukca lezzetli sorunsuz şekilde kurulumu yapıldı. muluğu diğer arıtmalar gibi ucuz musluklardan değil teşekkür ederim buzsu.

Sanem akkurt - 2 Tem 2021

Code arıtma cihazını aldım 2. gün kuruluma geldiler kalite konusunda dedikleri kadar var eski cihazımın su tadı ile code nin arasında dağlar kadar fark var doğru tercih yaptım iyi alışverişti teşekkür ederim.

mesude şahin - 2 Tem 2021

iki gün önce kurulumu yapıldı. beklediğimden de daha güzel su tadı var sorunsuz bir şekilde kullanırım umarım . teşekkürler.

Hatice yalçın - 19 Tem 2021

kalitesi konusunda şüphem yok annemlere aldım . servis aynı gün kurulum yaptı ve değişim sürelerini kendileri tutuyorlarmış bizimkiler yaşlı bu hizmet çok hoşumuza gitti.

Ferhat Akçetin - 19 Tem 2021

Şimdiye kadarki en iyi yatırımım bu cihaz oldu çok memnunuz. Her zaman içme suyu için damacana kullanmaktan vazgeçmek istedik ama bir türlü hangi cihazı alacağımıza karar veremiyorduk. Uzun bir araştırmadan sonra Buzsu firmasının code su arıtma cihazını satın aldım. Servis bir gün içinde geldi 3 ü bir arada musluk aldım lavabonun üstüne delik açmak istemedik kolayca montajı yapıldı ayrıca permeate az atık veren pompalı sistemi aldık . Code Cihazını herkese Tavsiye ederim cihaz hem kaliteli hemde suyun tadı mükemmel.

Ahmet Turgut Ulus - 27 Tem 2021

Siyahını aldım 2 haftadır kullanıyorum firma memnuniyetimiz için aradı ve olumlu olumsuz yorum yazmamızı rica etti. Cihaz mükemmel ailecek suyunu çok beğeniyoruz piyasada 1000 tl de cihaz var ama Code cihazının suyu gibi olacağını düşünmüyorum.

Mücahit Karagülle - 30 Tem 2021

yes indeed the water of the purification system is great and the ph is high. Thanks

Robert Lutle - 13 Ağu 2021

Öncelikle telefonla iletişime geçerek her türlü bilgiyi benimle paylaşan yaptığı işe hakim sorduğum soruları bıkmadan yorulmadan detaylı bir şekilde cevaplayan Buzsu firma yetkilisi Yasin Bey'e çok teşekkür ederim. Uzun süren araştırma sonucu bugün almış olduğum CODE su arıtma cihazımızı ekibiyle birlikte bizzat kendisi de gelerek kurulumunu yapan Yasin kardeşim şimdiden üründen çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Cihazın kalitesi kendini hemen belli ediyor(Çelik tank, ters ozmos özelliği, fiberglass malzeme). Ölçümler ise ne kadar doğru tercih yaptığımızı gösterdi. Ayrıca 3 yollu musluğu sizden almamamıza rağmen kurulumunu yaptığınız için tekrar teşekkür ederim. Suyun tadını ise yadırgamadık zamanla daha da alışacağız gibi...

Devran Uzunöz - 17 Ağu 2021

servis aynı gün kurulum yaptı. teşekkür ederim. suyun tadı hazır sulardan farkı yok musluk suyumun bu kadar lezzetli hale gelmesine çok şaşırdım.

Melike Akgün Doğan - 3 Eyl 2021

En başından hiç bıkmadan sorularımı cevapladılar, cihaza güvenleri sonsuz neden en iyisi diye sorduğumda en iyi olmak için cihazdaki özellikleri anlattılar su arıtma işi en kaliteli filtre ile olmalı bende öyle yaptım ve çok memnunuz teşekkürler

Bahadır Altıntaş - 5 Eyl 2021

Ben Tuya Türkiye ofisimiz için aldım hızlı gönderim ilgili firma çok beğendim teşekkürler

Samuel Caipso - 5 Eyl 2021

Hizmet 10 İlgi ve alaka 10 , Cihaz 10 yıldız kalite teşekkürler

Korhan Akkonak - 12 Eyl 2021

Taksit Seçenekleri