Su Arıtma Cihazları

Code Su Arıtma Cihazı - Yeni Nesil Tasarruflu

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

Dünyanın en iyi su arıtma cihazı , Filmtec Amerikan Filtre, %80 daha az atık su tasarruflu Türkiye de, 8 litre Anti bakteriyel içi dışı paslanmaz çelik tank.
Not:Bu ürünü 345 kişi satın aldı.

STOK KODU: 175 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
3.659,00 ₺
2.450,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 2.205,00 ₺
Adet/Miktar
Pompa
Renk

En Sağlıklı Su Arıtma Cihazı


Su arıtma cihazı sektöründe en iyisini hedefledik ve en iyisini sizler için yapmaya çalıştık ve başardığımıza inanıyoruz. Dünyanın en iyi su arıtma cihazı olan '' Buzsu  code '' piyasada yerini almış durumda. Su arıtma cihazlarında önemli olan husus filtreleridir. Filtre seçimlerimizi yaparken 3 ay gibi bir sürede ar ge çalışması yaptık. Bunun sonucunda en iyi filtre seti olan '' Madein Kore '' filtrelerini kullanmaya karar verdik. Ayrıca Blok Karbon Filtresi içeriğindeki aktif karbona klordioksit emdirilmiş ve zenginleştirilmiştir suyu daha temiz ve sağlıklı yapar.  Bu filtreler yeni nesil U Tipi çubuklu sistem olarak üretiliyor. En önemli Filtre Olan Ana filtre Membran filtresi başta olmak üzere  tüm filtreler kolay ve pratik tak çıkar şeklinde sökülebiliyor . Bu sayede kullanıcılarına extra servis masrafı çıkartmıyor . Sök At, yenisini tak kullan şeklinde hijyeniktir.
Permeate Pump Su Arıtma Cihazı
Buzsu Code

Tasarım Ödüllü Su Arıtma


Su arıtma cihazı tasarımı yaparken geleceğe yönelik bir tasarım kullanmak istedik. Değişen dünyada görselliğin önem kazandığı ve basit sıradan  olan kasa seçimlerinden vazgeçtik. Tamamen fiberglas malzemeden ürettiğimiz kasamızın eşi ve benzeri şuan için bulunmamaktadır. Plastik kullanmak sağlık acısından ve Karbon salınımı yaptığı bilinmektedir çevre dostu olmadığı için plastik kullanmadık . Mutfak tezgahlarımızın altında fazla bir alan olmadığı için tasarım olarak minimum yer kaplaması için içerisini özenle tasarladık ve sizleri tezgahınızın altında büyük hantal olan arıtma cihazlarından kurtarmayı hedefledik. Kapak açılınca tek bir parmak hareketiyle iç panel dışarıya çekilir Dünyada Tek Ankastre sistemli Cihazdır.

Antibakteriyel (Beyaz Eşya kalitesi)


Su arıtma cihazlarında önemli olan bir husus da dayanıklılıktır.  Tamamen metal alışımdan yapılan bir kasa bir süre sonra paslanma soyulma gibi etkenlerle karı karşıya kalır ve bununla başa çıkamaz ve nihayetinde tezgahınızın altında paslanmış bir cihaz görmek kimseyi mutlu etmez. Bu nedenle Fiberglas malzeme ile dış kasamızı ürettik. Hem çevre dostu hem de anti bakteriyel olan bu ürün üzerinde bakteri oluşumuna izin vermez ve asla paslanmaz . Ömür boyu aynı günkü şıklığı ile tezgahınızın altıda sizlere taze suyunuzu üretmek için bulunur .

2.2 Galon Paslanmaz Çelik Tank 


Su arıtma cihazımızda kullandığımız anti bakteriyel  paslanmaz çelik tank en iyi kalitede olup içerisinde PBA içermez. Su arıtma cihazında tanklar içme suyumuzun hazırda , taze tutulması için en önemli parçasıdır. Plastik tanklar içerisinde bekleyen suda zararlı bakteriler bulaştırdığından tamamen çelik bir tank kullanmak istedik. 

Kullanılan Malzemeler


Su arıtma cihazları aslında sadece filtrelerden ibaret değildirler. İçerisinde kullanılan atık kısıcılar , suya yön veren valfler en iyi kalite pba içermeyen malzemeden üretilmiştir. Bu sayede kolay kolay tıkanmalara ve arızalanmalara neden olmazlar . Arıtma cihazı almayı düşünen bir çok müşteri oluşabilecek arızalardan dolayı vazgeçmekte ve soğuk bakmaktadır. Sizlerin bu ön yargısını ortadan kaldırmak için Olabileceğinden en iyisini yapmak için çalıştık.

Su Arıtma Cihazı Musluğu 


Her gün kullanıdığınız mutfağınızda sürekli haşırneşir olduğunuz musluk bataryaları seçerken bile en güzelini seçmek için özen gösteririz.  Bizde arıtma musluğumuzu seçerken sizlerin mutfağında şık güzel ve gösterişli duracak model seçmeyi tercih ettik. Code su arıtma cihazımızda kullanılan musluk  Paslanmaz krom malzemeden üretilmiştir. Bu sayede göze şık gözükür . Herhangi bir soyulma vs. gibi olaylarla karşılasmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.

Amerikan Filmtech Membran Filtre 


Su arıtma cihazlarının kalbi olarak da tabir edebileceğimiz ana membran filtresi seçimi yaparken en iyisini araştırarak sizler için cihazımıza ekledik . Amerikan filmtech membran filtre dünyanın en iyi membran üreten firmaları arasında birinci sırada gelmektedir. Aşırı kireçli sularda bile aynı performansını koruyan ve kullanıcısını üzmeyen bu membran filtre sudaki Tds değerini 10-15 değerlerine kadar düşürür ve bu değerler kabul edilebilir en iyi içme suyu değerleridir.

Ürün İçeriği ; 

1 Adet Paslanmaz 2.2 Galon ( 8 Litre ) Çelik Tank
1 Adet Paslanmaz Krom Lüx Arıtma Musluğu
1 Adet Hat Alma vanası
5 Filtrasyon Sistemi
Kaçak Sızıntı Sensörü
5 m Bağlantı Hortumu


Buzsu su arıtma sistemleri olarak her zaman ilk hedefimiz müşterilerimize taze , sağlıklı , güvenilir bir su sunmaktır. Dünyanın en iyi su arıtma cihazı olan buzsu code modeli bunu sizlere tamamıyla sunuyor . Buzsu Code su arıtma cihazı anti bakteriyel , dayanıklı fiber malzemeden üretilmiştir. Üretiminde asla ve asla atık plastik kullanılmamıştır. Günümüzde sağlıklı mineralli suya ulaşmak oldukça zor. Damacana sularına bağlılık arttığından ve maliyet olarak yüksek olması nedeni ile bütçemizi oldukça sarsmaktadır.

 Her zaman taze bol oksijen ve mineralli filtreleri sayesinde mükemmel tazelikte ve yumuşaklıkta bir su sunmaktadır. Alkali pH 8.1 Su verir, Mineralleri yok etmeyen su arıtma,   Tasarruflu en az atıklı, en sağlıklı arıtma cihazıdır. Filtreler içeriğinde kulkanılan Mineraller ve Aktif Karbon Kuraray NSF sertifikalı 1.kalite dir. Almanya’ ya ihraç ettiğimiz Tüm Su Sağlığı ile ilgili sertifikalara sahip ödüllü tasarımlı Yeni nesil RO Sistemidir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Çok araştırma yaptım ve Buzsu firmasına güverek hem tasarımı hemde filtreleri hakkındaki detaylı bilgi ile bizi yeterince aydınlattılar montajını hemen ertesi gün yapıldı. Suyu ne çok sert nede fazla yağ gibi servis montajında Tds ile ölçümü 13 geldi Ph ölçümü 8.1 geldi gerçekten çok memnunuz arıtma cihazı alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

Çağdaş Tok - 30 Oca 2021

Kendilerine sayfaları üzerinden online iletişim kurdum ve beni ayrıca arayarak cihaz hakkında gerekli bilgileri verdiler tüm sorularımı itina ile cevapladılar kaliteli bir cihaz olduğuna ikna oldum almaya karar verdik. cihazın kurulumunda ve sonrasında arayarak da bizi memnun ettiler açıkcası çok etkilendim. Suyun temiz oluşu dışında damağa hitap etmesi de önemli minarelleri yok olmuş su tatsız acı gibi oluyor ama bu cihazdaki su berrak ve içimi mükemmel, Code cihazı her konuda bize kendisini ispat etti teşekkürler

Cemil Özdemir - 3 Şub 2021

Cihazın montajı yapılalı Sadece 24 saat olmasına rağmen şimdiden suyunu çok sevdik. Çay ve kahvenin tadı şimdi çok daha iyi ve suyumuzda artık klor tadı yok. Artık damacanadan kurtulduk ve 3 yılda kendi parasını amorti edecektir diye tahmin ediyorum. Teşekkürler Buzsu Arıtma

Metin Çolak - 5 Şub 2021

Ürün sorunsuz bir ve güzel kargolama ile bana ulaştı . Buzsuyu arayarak servis talep ettim ve aynı gün kurulumu yaptılar. Oldukça lezzetli bir suyu var ve ürün çok sessiz çalışıyor. Teşekkür ederim buzsu

Yeşim Yılmaz - 18 Şub 2021

İnternette gezinirken denk geldim , ihtiyacımız vardı ve aldık sorunsuz şekilde kullanıyorum. Tezgahın altında yer yok sığmayacak gibi geldi ama çöp kovamla tam denk geldi . Çocuklarım suyu çok sevdi . şuan sorunsuz şekilde kullanıyoruz. 2450 Tl ye değermi düşünceleri ile aldım ama kalitesi daha fazlasını hak ediyor

Murat Cil - 18 Şub 2021

Google da en sağlıklı arıtma cihazı araştırması yaparken siteyi buldu ve cihazı inceledim verdiği bilgileri sayesinde birde kendileri ilede görüşerek Code su arıtma cihazını almaya karar verdik. 1 haftadır kullanıyoruz deneyimlerimi yazmak istedim ürün dışından hemen kalitesi farkediliyor filtrelerinde madein kore yazıyor mavi ana filtre filmtec madein usa yazıyor . suyun tadı ise gerçekten tam bize göre çok beğendik tavsiye ederim.

İbrahim Gir - 22 Şub 2021

Hani ibo Show programında İbrahim Tatlıses in de dediği gibi suyu lokum lokum. Artık damacana almıyoruz ve çok memnunuz code su arıtma cihazı kalitesi olsun suyu olsun mükemmel. Teşekkürler Buzsu

Selma Akif - 2 Mar 2021

Evimizde çıkarılabilir filtreli bir meşhur marka surahili arıtmamız vardı, yeni filtre değişsede suyun tadı çok acı geliyordu. Tekrar kaliteli bir arıtma cihazı araştırırken code su arıtma ürününü gördüm ve sorduğum sorularıma da istediğim cevapları aldıktan sonra siteden satın aldım ve 2 gün içinde bağladıktan sonra bir depo boşa akıtıldı. Deneme için sürahi kabındaki suyu tattım ve Code sisteminden gelen suyla karşılaştırdım. ikisinin arasındaki fark tam bir gece ve gündüz kadar farklı suyunun tadını ve berraklığını çok beğendik.

Nejdet Özçam - 8 Mar 2021

Öncelikle üründen çok memnun kaldım. Teslimatı olsun montajı olsun gerek buzsu markasının müşteriye yaklaşımı olsun öneririm. Güvenle alabilirsiniz.

Alper Tunga Akkuş - 31 Mar 2021

CODE' nin tasarımını çok beğendik, kasasının atık plastikden üretilmemesi ve özellikle filtrelerin ve tankın kalitesi nsf standartları karşıladığını öğrenince kararımızı verdik. 1 gün içinde teslimat yapıldıktan sonraki gün servis konusunda Firma Yetkilisi Yasin bey sağolsun herşeyi planladı servis zamanında geldi kurulumu yaptı test etti ve teslim etti. Sağlıklı su için kaliteli hizmet almak çok önemli biz çok memnun kaldık.

Esra Taşkınoğlu - 6 Nis 2021

Seyahat yatı tarzı teknemize aldık verilen hizmetten ilk baştan sonrasındaki servis hizmetine kadar memnun kaldık tekne dolabı ufak olsada cihaz tam oraya göreymiş gibi oldu, Code cihazı gerçekten üstüne basarak anlattıkları kadar suyu mükemmel içimde ve suyun gerçekten mineralleri yokolmadığı belli içiminden, başkada cihazımız var oradan kıyaslayınca anladık bu farkıda.

Osman Uğur - 9 Nis 2021

Bu firma arıtma cihazı işinde ustalar. İhtiyaçlarıma göre çalışması gereken bir su arıtma cihazı satın almadan önce iyi bir araştırma yaptım ve firma ile iletişime geçtim ve bana İhtiyaçlarıma uyan mükemmel bir çözüm sundular Code Permeate pompalı cihazı önerdiler. Ürün kalitesi harika. Her bir parça mükemmel kalitede. Cihaz antibakteriyel fiber kasa, diğer markaların çoğunun plastikten üretildiği düşününce geri duruyordum, ayrıca atık sarfiyatı 1 litrede 1 litreyi bulmuyor. Alacak olanlara hem su kalitesi olarak hem de müşteri odaklı hızlı yanıt veriyorlar tavsiye ederim.

Onur Toksa - 16 Nis 2021

Firma ile canlı destek ile birçok kez iletişime geçtim ve her zaman cevap verdiler ve kendilerine whatsap ilede sesli arama ilede ulaşabileceğim anladım çünkü bu önemli bir sorunda acil ulaşabilmeli insan. Satın aldıktan sonra ürün geldi ve montaj için aynı gün servis aradı randevu istedi. Cihaz çok sessiz pompalı olanda gürültü yok. Ekstra olarak yanında küçük hediyeleri vardı çok beğendim firmaya ayrıca teşekkür ederim.

Nezih Saruğoğlu - 19 Nis 2021

Güzel şık bir cihaz suyu tadını ailecek beğendik en önemliside satıcının ilgi alkası ve servislerinin dediği anda gelip kurulum yapmasıydı tavsiye ederim güvenle alabilirsiniz.

Latif Aydınoğlu - 24 Nis 2021

ilk görüşmemiz ürün hakkında bilgi vermeleri ve kurulama kadar her safhasında ürününün arkasında olduklarını gösterdiler sağlığını düşünenler tereddüt etmeden alsınlar ayrıca küçük hediyeleri çok hoşumuza gitti teşekkürler.

Zeynep Yalçıneli - 28 Nis 2021

Taksit Seçenekleri