Buzsu Code 3 lü Ön Filtre Seti Made in Korea

Su Arıtma Filtreleri

Buzsu Code 3 lü Ön Filtre Seti Made in Korea

1.490,00 ₺ 1.249,00 ₺

(7 müşteri incelemesi ) 5

BUZSU CODE ön filtre seti - 3'lü - Çift karbonlu Filtre - Orjinal - Kore Filtreler - Ücretsiz Kargo - Şimdi satın Alın.

Havale/EFT Tutarı: 1.211,53 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

Buzsu Code 3'lü Ön Filtre Seti -Made in Korea

Kore'den ithal olup, Özel olarak tasarlanmış filtre matertali ve yapısı sayesinde filtre değişimlerinde servis gerektirmez. Coconut Nsf li karbon kullanılan Çift karbonlu uzun ömürlü filtreler arıtma cihazınızın diğer filtrelerini ve cihaz ömrünü korur uzatır.Kore teknolojisi ile üretilen bu filtreler sayesin de içme suyunuzdaki ağır metalleri , suda istemeyen bakteri ve kokuları hapseder. Membran Filtrenizin ömrünü uzatır .,

 Code 3 aşama filtre 8-10 ayda bir değişir.

Ön Filtre Değişimi Nasıl Yapılır ? 1. Adım Cihaza Gelen suyu Kesin.2. Adım Tank Vanasını Kapatın3. Adım  Sediment Filter yazan Filtremizi sustalı olan quicklerinden çıkartıp yenisine takalım. ( Sustalı quicklerden hortumu çıkarmak için susta kısmını içeriye bastırarak hortumu kendinize çekmeniz yeterlidir.4. Adım Pre Carbon Filtre yazan filtremizi eski filtremiz ile değiştirelim.5. Adım Block Carbon Filtremizi yukarıdaki işlemlerde olduğu gibi değişimini yapalım.

Filtre değişim işlemimiz tamamlanmıştır. Filtre durulama ve yıkama işlemleri Ön filtre değişiminde karbon filtreden kaynaklanan siyah durulama suyu gelir. Bu suyu tankımıza vermemek için değişim yaptıktan sonra tank vanasını acmayınız. İlk olarak cihaza su veriniz daha sonra musluktan iplik gibi 10 dk su akmasını bekleyiniz. Son olarak bir su bardağına su alarak rengine kokusuna ve tadına bakın eğer herşey yolunda ise tank vanasını açarak cihazın kapağını kapatabilirsiniz.


Buzsu Code 3 lü Ön Filtre Seti Made in Korea Fiyatı 1.249,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(7 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları