Buzsu Code Filtre Seti 5’li Komple Set

Su Arıtma Filtreleri

Buzsu Code Filtre Seti 5’li Komple Set

1.699,00 ₺ 1.450,00 ₺

(22 müşteri incelemesi ) 4.8

BUZSU CODE 5 Aşamalı Filtre Seti Komple Bakım Filtre seti - Çift karbonlu Orjinal Kore Filtreleri - Ücretsiz Kargo - Şimdi Satın Alın.

Havale/EFT Tutarı: 1.406,50 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

Buzsu Code 5’li Filtre Seti - Komple Bakım Seti

Özel olarak tasarlanmış yapısı sayesinde filtre değişimlerinde servis gerektirmez. Çift karbonlu uzun ömürlü filtreler arıtma cihazınızın diğer filtrelerini ve cihaz ömrünü korur uzatır . 

Kore teknolojisi ile üretilen bu filtreler içme suyunuzdaki ağır metalleri , suda istemeyen bakteri ve kokuları hapseder. Membran Filtrenizin ömrünü uzatır ., 

Ön Filtre Değişimi Nasıl Yapılır? 

1. Adım Cihaza Gelen suyu Kesin.2. Adım Tank Vanasını Kapatın3. Adım  Sediment Filter yazan Filtremizi sustalı olan quicklerinden çıkartıp yenisine takalım. ( Sustalı quicklerden hortumu çıkarmak için susta kısmını içeriye bastırarak hortumu kendinize çekmeniz yeterlidir.4. Adım Pre Carbon Filtre yazan filtremizi eski filtremiz ile değiştirelim.5. Adım Block Carbon Filtremizi yukarıdaki işlemlerde olduğu gibi değişimini yapalım.6. Adımda Membran Filtremizi Üstten Ve Alttan Dirseklerini Çıkartalım ve Membranımızı yenisi ile değiştirelim.7. Son adım olarak da tatlandırıcı filtremizi değiştirerek işlemleri tamamlayalım.

Filtre durulama ve yıkama işlemleri Filtre değişiminde karbon filtreden kaynaklanan siyah durulama suyu gelir. Bu suyu tankımıza vermemek için değişim yaptıktan sonra tank vanasını acmayınız. İlk olarak cihaza su veriniz daha sonra musluktan iplik gibi 10 dk su akmasını bekleyiniz. Son olarak bir su bardağına su alarak rengine kokusuna ve tadına bakın eğer her şey yolunda ise tank vanasını açarak cihazın kapağını kapatabilirsiniz.


Buzsu Code Filtre Seti 5’li Komple Set Fiyatı 1.450,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(22 müşteri incelemesi ) 4.8

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

  • Yiğit Tekin
    2 Ağu 2023
    Ben 5 filtreyi de her yıl değiştiririm. İçtiğimiz su sonuçta. Filtre değişimini kendim yapıyorum zor değil ama dikkatli olmak lazım. In-out kısımlarını karıştırmamak gerekir.