Su Arıtma Filtreleri

ComTech Te-2a Te-2b Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 5 aşama Membransız

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

ComTech Te-2a Te-2b Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 5 Aşama Membransız şimdi Ücretsiz Kargo seçenekleri ile buzsu.com.tr de. Hemn siparişini ver kapına gelsin.
Not:Bu ürünü 20 kişi satın aldı.

STOK KODU: 0644100877751 MARKA: Comtech

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
399,00 ₺
299,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 293,02 ₺
Adet/Miktar

ComTech Te-2a Te-2b Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 5 Aşama Membransız

1.Aşama 5 mikron Sediment filtre 5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.
2.Aşama CTO Karbon Filtre Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyonun özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bilelişikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.
3.Aşama 1 Mikron Sediment Filtre 1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.  Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 2-3 yıldır.
4.Aşama Tatlandırıcı Filtre Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz.Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.
5.aşama Post Alkali Filtre Alkaline filtreler asidik RO suyunun PH seviyesini yükselterek alkali hale dönüştürür. Suya Kalsiyum(Ca), Magnezyum(Mg), Potasyum(K), Sodyum(Na) gibi mineralleri tekrar kazandırır.
Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri
Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi

ComTech Te-2a Te-2b Su Arıtma Cihazı Filtre Seti 5 aşama Membransız Fiyatı 299,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.