Naturalsnet 10 Aşama Alkali Su Arıtma Cihazı 5in1 Mineralli

Su Arıtma Cihazları

Naturalsnet 10 Aşama Alkali Su Arıtma Cihazı 5in1 Mineralli

7.299,00 ₺ 6.799,00 ₺

(7 müşteri incelemesi ) 5

Naturalsnet 11 Aşama Su Arıtma Cihazı Aynı Gün Kargo

Havale/EFT Tutarı: 6.187,09 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

NATURALSNET TEZGAH ALTI 10 AŞAMA  KAPALI KASA TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

Temiz ve mineral bakımından zengin içme suyu sağlamak için mükemmel bir çözüm olan Naturalsnet 10 Aşamalı Alkali Su Arıtma Cihazı ile tanışın.

Bu su arıtma cihazı, suyun harici kirleticilerden arındırılmasını sağlayan kapalı bir muhafaza ile tasarlanmıştır. Ayrıca verimli su akışı için bir pompaya sahiptir, bu da onu yüksek su tüketimi olan evler için ideal bir seçim haline getirir.Naturalsnet 10 Aşamalı Alkali Su Arıtma Cihazı, arıtılmış su için geniş depolama alanı sağlayan 8 litrelik paslanmaz çelik bir tankla birlikte gelir. Lavabonun altına kolayca monte edilebilir, bu da onu her ev için yerden tasarruf sağlayan ve kullanışlı bir seçenek haline getirir.Üstün kalitesi ve gelişmiş filtreleme teknolojisi ile Naturalsnet 10 Aşamalı Alkali Su Arıtma Cihazı, güvenilir ve yüksek kaliteli bir su arıtma cihazı arayan herkes için en iyi seçimdir. Rekabetçi fiyatlarımıza ve modellerimize bugün göz atın!

 

Bu su arıtma cihazı, güvenilir ve yüksek kaliteli su filtrasyonu sağlayarak her evin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Naturalsnet 10 Aşamalı Alkali Su Arıtma Cihazı, 5 mikron 12" filtre, GAC karbon filtre, LG 80 GPD membran filtre, mineral filtre ve 5'i 1 arada mineral filtre dahil olmak üzere gelişmiş filtreleme teknolojisi ile donatılmıştır. Bu filtreler birlikte çalışarak musluk suyunuzdaki safsızlıkları, kimyasalları ve kirleticileri giderirken temel mineralleri korur.

 

44x40x28  cm Ölçüleri ile en dar alanlara bile rahatlıkla sığar. Buzsu Naturalsnet modeli su arıtma cihazında 80 GPD Karft Alman membran kullanılmaktadır.  Naturalsnet Pompalı ve Pompasız olarak 2 seçenek mevcuttur.  Su basıncınız düşük ise Pompalı ( Elektrikli ) Su basıncınız yeterli ise pompasız modeli tercih edebilirsiniz.  Şehir merkezlerinde 7-8 Katlar ve üzeri , Kırsal kesimlerde pompa ihtiyacı duymaktadır. Giriş katlar yada orta katlarda genellikle pompa tercih edilmemektedir. Naturalsnet su arıtma cihazı  24 Saatte ortalama 296 Litre su üretim kapasitesine sahiptir. Normal sayılacak kireçli yerlerde 80 GPD filtre 1,5 ile 2 Yıl arasında ömür tanımlamaktadır.Kurulum ;81 il' de Şehir merkezlerinde geniş servis ağı ile kurulum hizmeti satın alabilirsiniz. Ürünü satın aldıktan sonra bizlerle iletişime geçmeniz  yeterlidir. Servis hizmeti seçilerek ürün satın alındığında kurulum tarafımıza ait olur .

table { width: 100%; border-collapse: collapse; border: 1px solid black; } th, td { border: 1px solid black; padding: 4px; text-align: left; } th { background-color: #f2f2f2; }

Ürün Özellikleri
PP Sediment Evet
GAC Karbon Filtre Evet
CTO Karbon Filtre Evet
80 GPD LG Membran Evet
Post Karbon Filtre Evet
5in1 Mineral Filtre Evet
Ürün Boyutları 44x40x28 cm
Tank Seçeneği 8 / 12Lt
Pompa Seçeneği Pompalı / Pompasız
Musluk Lüx Musluk
Kaçak Sızıntı Sensörü Mevcut
Kullanım Tezgah Altı
Filtreleme Sistemi R.O Sistem
Aşama 10 Aşama
Puanlama 10/9

POMPA SEÇENEĞİ HANGİ DURUMLARDA SEÇİLİR ?  TANK SEÇİMİ NEYE GÖRE SEÇİLMELİDİR.

Su basıncı düşük, kendi halinde akan bir su var ise mutlaka pompalı cihaz tercih etmeniz gerekmektedir. (Pompalı cihazların kullanımı için elektirik gerekir.)

Su basıncı yüksek olan yerlerde pompa ihtiyacı duyulmaz. Kullanacak kişi sayısına göre tank kapasitesini tank seçenekleri menüsünden seçebilirsiniz. Pompalı seçiminde ve tank kapasitesi arttığında fiyat farkı oluşur.

2 YIL FİRMAMIZ GARANTİLİDİR.


Naturalsnet 10 Aşama Alkali Su Arıtma Cihazı 5in1 Mineralli Fiyatı 6.799,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(7 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları