Code Su Arıtma Cihazı - Smart Technology

Su Arıtma Cihazları

Code Su Arıtma Cihazı - Smart Technology

11.499,00 ₺ 9.799,00 ₺

(21 müşteri incelemesi ) 4.6

En iyi su arıtma cihazını uygun fiyata online satın alın. Alkali mineralli Code Su Arıtma ile sağlıklı suya doyacaksınız. Ücretsiz montaj 30 gün iade garantili.

Havale/EFT Tutarı: 8.917,09 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

En iyi Su Arıtma Cihazı

Piyasadaki En iyi Su arıtma cihazı  hangisi diye arıyorsunuz? Kafanız da hayli karışmış durumda haliyle, işte burda en iyi su arıtma cihazı Code su arıtma cihazını detaylı açıklamalı olarak inceleyin.Su sağlıktır ve Kendi Ailemize içereceğimiz suyu size içerebiliriz ancak diyerek yola çıktık. Su Arıtma Sektöründe en iyisini hedefledik ve en iyisini sizler için yapmaya çalıştık ve başardığımıza inanıyoruz. Dünyanın en iyi su arıtma cihazı olan '' Buzsu  code '' piyasada yerini almış durumda. Su arıtma cihazlarında önemli olan husus filtreleridir. Filtre seçimlerimizi yaparken 3 ay gibi bir sürede ar ge çalışması yaptık. Bunun sonucunda en iyi filtre seti olan '' Madein Kore '' filtrelerini kullanmaya karar verdik. Ayrıca Blok Karbon Filtresi içeriğindeki aktif karbona klordioksit emdirilmiş ve zenginleştirilmiştir suyu daha temiz ve sağlıklı yapar. Son karbon Filtresi Magnezyum minerali ve Ph Yükseltici , son olarak 1100 iodin Coconut Aktif karbon Mineral Alkali İçeren Gelişmiş bağlayıcı Metotla sıkıştırılarak üretilmiş filtreye sahiptir. Bu filtreler yeni nesil U Tipi çubuklu sistem olarak üretiliyor. En önemli Filtre Olan Ana filtre Membran filtresi piyasada çoğu cihazlarda  klasik membran filtresi Elle temas ederek değişir ve hijyenik değildir, Code 100 Gpd 320lt Gün Su üreten Ana Filtre Membran başta olmak üzere tüm filtreler el değse dahil koruma kapsülleri sayesinde kolay ve pratik tak çıkar şeklinde sökülebiliyor ve yenisi ile basitçe hijyenik değiştiriliyor. Bu sayede kullanıcılarına extra servis masrafı çıkartmıyor . Sök At, yenisini tak kullan şeklinde hijyeniktir.

Permeate Pump Su Arıtma Cihazı

Ek seçenek dahilinde ekleyeceğiniz Permeate pompası ile en az su israf eden su arıtma cihazı olarak Sadece Code Permeate serisi için üretilmiş bu pompa ile hem tasarruf hem filtre ömrü uzar.  1 Litre de 1 Litreye atık su atar. Piyasadaki standart cihazların ortalama 5 ve 6 litre,  hatta çin malı ucuz cihazların 8 ila 9 litrelere yakın atık attığını düşürsek %80 %90 arasında atık su tasarrufu sağlar.                            

Tasarım Ödüllü ve Yeni Nesil Su Arıtıcı

Su arıtma cihazı tasarımı yaparken geleceğe yönelik bir tasarım kullanmak istedik. Değişen dünyada görselliğin önem kazandığı ve basit sıradan  olan kasa seçimlerinden vazgeçtik. Tamamen fiberglas malzemeden ürettiğimiz kasamızın eşi ve benzeri şuan için bulunmamaktadır. Plastik kullanmak sağlık acısından ve Karbon salınımı yaptığı bilinmektedir çevre dostu olmadığı için plastik kullanmadık . Mutfak tezgahlarımızın altında fazla bir alan olmadığı için tasarım olarak minimum yer kaplaması için içerisini özenle tasarladık ve sizleri tezgahınızın altında büyük hantal olan arıtma cihazlarından kurtarmayı hedefledik. Kapak açılınca tek bir parmak hareketiyle iç panel dışarıya çekilir Dünyada Tek Ankastre sistemli Cihazdır.

Antibakteriyel (Beyaz Eşya kalitesi) 

Su arıtma cihazlarında önemli olan bir husus da dayanıklılıktır. Tamamen metal alışımdan yapılan bir kasa bir sonra paslanma soyulma gibi etkenlerle karşı karşıya kalır ve bununla başa çıkamaz ve nihayetinde tezgahınızın altında paslanmış bir cihaz görmek kimseyi mutlu etmez. Bu nedenle fiberglass malzeme ile dış kasamızı ürettik. Hem çevre dostu hemde antibakteriyel olan bu ürün üzerinde bakteri oluşumuna izin vermez ve asla paslanmaz. Ömür boyu aynı günkü şıklığı ile tezgahınızın altında sizlere taze su üretmeyi sürdürür.

2.2 Galon Paslanmaz Çelik Tank 

Su arıtma cihazımızda kullandığımız anti bakteriyel  paslanmaz çelik tank en iyi kalitede olup içerisinde PBA içermez. Su arıtma cihazında tanklar içme suyumuzun hazırda , taze tutulması için en önemli parçasıdır. Plastik tanklar içerisinde bekleyen suda zararlı bakteriler bulaştırdığından tamamen çelik bir tank kullanmak istedik. 

Kullanılan Malzemeler

Su arıtma cihazları aslında sadece filtrelerden ibaret değildirler. İçerisinde kullanılan atık kısıcılar , suya yön veren valfler en iyi kalite pba içermeyen malzemeden üretilmiştir. Bu sayede kolay kolay tıkanmalara ve arızalanmalara neden olmazlar . Arıtma cihazı almayı düşünen bir çok müşteri oluşabilecek arızalardan dolayı vazgeçmekte ve soğuk bakmaktadır. Sizlerin bu ön yargısını ortadan kaldırmak için Olabileceğinden en iyisini yapmak için çalıştık.

Su Arıtma Cihazı Musluğu 

Her gün kullanıdığınız mutfağınızda sürekli haşır neşir olduğunuz musluk bataryaları seçerken bile en güzelini seçmek için özen gösteririz.  Bizde arıtma musluğumuzu seçerken sizlerin mutfağında şık güzel ve gösterişli duracak model seçmeyi tercih ettik. Code su arıtma cihazımızda kullanılan musluk  Paslanmaz krom malzemeden üretilmiştir. Bu sayede göze şık gözükür . Herhangi bir soyulma vs. gibi olaylarla karşılasmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.

Amerikan Filmtech Membran Filtre Zarı

Su arıtma cihazlarının kalbi olarak da tabir edebileceğimiz ana membran filtresi seçimi yaparken en iyisini araştırarak sizler için cihazımıza ekledik . Amerikan filmtech membran filtre dünyanın en iyi membran üreten firmaları arasında birinci sırada gelmektedir. Aşırı kireçli sularda bile aynı performansını koruyan ve kullanıcısını üzmeyen bu membran filtre sudaki Tds değerini 10-15 değerlerine kadar düşürür ve bu değerler kabul edilebilir en iyi içme suyu değerleridir.Kullanılan Membran filtresi en üst seviyede Filmtec Zarı hammddesi ile Koreli üretici Microfilter tarafından üretilmiştir ve NSF sertfikalıdır. 100 GPD günlük 320 lt su üretim kapasiteli olan bu membran filtre Sadece Code Su Arıtmada.Ürün İçeriği ; 1 Adet Paslanmaz 2.2 Galon ( 8 Litre ) Çelik Tank1 Adet Paslanmaz Krom Lüx Arıtma Musluğu1 Adet Hat Alma vanası5 Filtrasyon SistemiKaçak Sızıntı Sensörü5 m Bağlantı HortumuBuzsu su arıtma sistemleri olarak her zaman ilk hedefimiz müşterilerimize taze , sağlıklı , güvenilir bir su sunmaktır. Dünyanın en iyi su arıtma cihazı olan buzsu code modeli bunu sizlere tamamıyla sunuyor . Buzsu Code su arıtma cihazı anti bakteriyel , dayanıklı fiber malzemeden üretilmiştir. Üretiminde asla ve asla atık plastik kullanılmamıştır. Günümüzde sağlıklı mineralli suya ulaşmak oldukça zor. Damacana sularına bağlılık arttığından ve maliyet olarak yüksek olması nedeni ile bütçemizi oldukça sarsmaktadır.Her zaman taze bol oksijenli ve mineralli filtreleri sayesinde mükemmel tazelikte ve yumuşaklıkta bir su sunmaktadır. Filtrelerimiz Hindistan cevizi kabuğu karbonu içeren Kuraray Carbon firmasına ait olup en iyi kalitedeki post karbon filtresi ile Alkali Su verir, Membran filtresi sadece yararsız katı maddeleri arıtır sudaki oksijeni ve Mineralleri yok etmeyen su arıtma,  olup Tasarruflu en az atıklı, en sağlıklı su arıtma cihazıdır. CODE Cihazının tasarımı ve imalatı Türk Mühendisler tarafından tasarlanıp cam hammaddesi olan fiberglas ile üretilmiştir. Buzsu Code hangi ülkenin ürünü derseniz tüm parçaları Kore den ithal edilemektedir. Made in Korea  Filtre  içeriğinde kullanılan Mineraller ve Aktif Karbon Hammaddeleri Japon Kuraray firmasına ait NSF sertifikalı 1.kalite dir. Almanya’ ya ihraç ettiğimiz Tüm Su Sağlığı ile ilgili sertifikalara sahip ödüllü tasarımlı Yeni nesil RO Sistemidir. 

İZMİR BÖLGESİNDEKİ YOĞUNLUK NEDENİ İLE MONTAJ GÜNÜ CİHAZ ULAŞTIKDAN SONRA ( 3 ) İŞ GÜNÜDÜR.


Code Su Arıtma Cihazı - Smart Technology Fiyatı 9.799,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(21 müşteri incelemesi ) 4.6

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

 • Ayhan
  7 Kas 2023
  Müşteri hizmetleri sorumlusu Fatma hanım, gerek ürün hakkında detaylı bilgilendirmesi gerekse yaklaşımı oldukça iyi, ayrıca sipariş tarihinden itibaren aynı gün kargoya verildi, 3 gün sonra teslim edildi ve ertesi gün montaj ekibi yönlendirildi bugün kurulumu yapıldı , Fatma hanıma teşekkür ederiz
 • Mehmet Ali Baklacı
  3 Haz 2023
  Code cihzı smart muslukludan kendim ve yakın ailemler de dahil 4 tane cihaz aldık, birçok ürün arasından tercih ettiğim Buzsu code su arıtma cihazı gerçekten beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Bu cihazın performansı gerçekten etkileyici. Suyumuz çok berrak ve tadı çok güzel biz aldık çok memnunuz .
 • Muammer Kömürcü
  13 May 2023
  Öncelikle Fatma hanıma çok teşekkür ederim, perşembe öğlen sipariş verdim cuma günü geldi servis oluşturdum cumartesi günü servis geldi ve cihazı kurdu ve şu içmeye başladım, gerçekten harika emeği geçen herkese teşekkür ederim.
 • Ayhan Büyükkaya
  1 Mar 2023
  Piyasada eşi benzeri yok bence herşeyiyle kaliteli bir cihaz, musluğu son teknoloji kendime ve babama, kardeşime tüm aile yakınlarıma aldık firmaya özellikle Yasin beye teşekkür ederiz.
 • Selda Serenoğlu
  16 Şub 2023
  İyiki smart musluklu almışım mutfağıma çok yakıştı. Ekranında TDS göstermesi cabası Teşekkür ederim.
 • Sami Erikli
  16 Şub 2023
  kargolama hızlı kurulum 4. günü oldu ama olsun sorunsuz du. Teşekkürler.
 • Fatma Gülsüm Sevinç
  16 Şub 2023
  İyi hızlı kargolama.
 • Selim Dertsiz
  16 Şub 2023
  Musluk aç kapat derdi ortadan kalkmış :) . Memnuınusz 1 haftalık kullanıcıyım şuan için sorun gözkmüyor. Musluk suyun tadına etki etmiyor arkadaşlar alacak arkadaşlara duyurulur.
 • Meliha Özdemir
  16 Şub 2023
  alırken smart sorun cıkartırmı dıye düşündüm ama gerçekten kaliteli ve krom malzemymiş tavsiye ederim.
 • Fatih Ahmet Sermik
  16 Şub 2023
  İzmire istedim kargo süresi haricinde sorun yoktu. teşekkür ederim
 • Muhammed Refah
  16 Şub 2023
  Sırf filtre değişim zamanını hesaplamamk için aldım . Musluk gösteriyor servis hızlıydı kargoda aynı .
 • Leyla ikinci
  16 Şub 2023
  CODE smart modelini cocuklar istedi diye aldım musluk çok hoşuma gitti gerçekten kaliteli dokunmatik olmasıda ayrı bir hava katıyor.
 • Sezgin Tok
  3 Şub 2023
  Çok hızlı teslimat ve kurulum oldu. Pazartesi aldım Salı günü kuruldu.Teşekkürler
 • Semra Tüzün
  3 Şub 2023
  CODE cihazını yazlıktaki evime almıştım suyun tadını çok beğendiğim için diğer evime CODE Smart technology modelini tercih ettim. Musluğu suyun tds anlık içilebilir değerlerini gösteriyor. Bu detay çok hoşuma gitti aynı zamanda filtre değişim sürelerini de takip etmek zorunda kalmıyorum. Görsel olarakda mutfağıma çok yakıştı. Aldığım ürünlerde ben pek yorum yapmam ama Buzsunun kalitesi firmadaki yetkililerin ilgisi güveni beni bu yorumu yapmam gerektiğini hissettim..