Su Arıtma Cihazları

CODE BUZSU PERMEATE SU ARITMA CİHAZI

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

Dünya’da 2. Türkiye’de Tek %85 Atık Su Tasarruflu Permate Pump ile Buzsu Code Cihazı ücretsiz Kargo, Ücretsiz Montaj ve kredi kartına 9 Taksit
Not:Bu ürünü 124 kişi satın aldı.

STOK KODU: 8877421333 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
6.800,00 ₺
5.450,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 5.041,25 ₺
Adet/Miktar
Pompa
RenkEn iyi Su Arıtma Cihazı

Piyasadaki En iyi Su arıtma cihazı  hangisi diye arıyorsunuz? Kafanız da hayli karışmış durumda haliyle, işte burda en iyi su arıtma cihazı Code su arıtma cihazını detaylı açıklamalı olarak inceleyin.
Su sağlıktır ve Kendi Ailemize içereceğimiz suyu size içerebiliriz ancak diyerek yola çıktık. Su Arıtma Sektöründe en iyisini hedefledik ve en iyisini sizler için yapmaya çalıştık ve başardığımıza inanıyoruz. Dünyanın en iyi su arıtma cihazı olan '' Buzsu  code '' piyasada yerini almış durumda. Su arıtma cihazlarında önemli olan husus filtreleridir. Filtre seçimlerimizi yaparken 3 ay gibi bir sürede ar ge çalışması yaptık. Bunun sonucunda en iyi filtre seti olan '' Madein Kore '' filtrelerini kullanmaya karar verdik. Ayrıca Blok Karbon Filtresi içeriğindeki aktif karbona klordioksit emdirilmiş ve zenginleştirilmiştir suyu daha temiz ve sağlıklı yapar. Son karbon Filtresi Magnezyum minerali ve Ph Yükseltici , son olarak 1100 iodin Coconut Aktif karbon Mineral Alkali İçeren Gelişmiş bağlayıcı Metotla sıkıştırılarak üretilmiş filtreye sahiptir. Bu filtreler yeni nesil U Tipi çubuklu sistem olarak üretiliyor. En önemli Filtre Olan Ana filtre Membran filtresi piyasada çoğu cihazlarda  klasik membran filtresi Elle temas ederek değişir ve hijyenik değildir, Code 100 Gpd 320lt Gün Su üreten Ana Filtre Membran başta olmak üzere tüm filtreler el değse dahil koruma kapsülleri sayesinde kolay ve pratik tak çıkar şeklinde sökülebiliyor ve yenisi ile basitçe hijyenik değiştiriliyor. Bu sayede kullanıcılarına extra servis masrafı çıkartmıyor . Sök At, yenisini tak kullan şeklinde hijyeniktir.

Permeate Pump Su Arıtma Cihazı

Ek seçenek dahilinde ekleyeceğiniz Permeate pompası ile en az su israf eden su arıtma cihazı olarak Sadece Code Permeate serisi için üretilmiş bu pompa ile hem tasarruf hem filtre ömrü uzar.  1 Litre de 1 Litreye atık su atar. Piyasadaki standart cihazların ortalama 5 ve 6 litre,  hatta çin malı ucuz cihazların 8 ila 9 litrelere yakın atık attığını düşürsek %80 %90 arasında atık su tasarrufu sağlar.

                            

Tasarım Ödüllü ve Yeni Nesil Su Arıtıcı

Su arıtma cihazı tasarımı yaparken geleceğe yönelik bir tasarım kullanmak istedik. Değişen dünyada görselliğin önem kazandığı ve basit sıradan  olan kasa seçimlerinden vazgeçtik. Tamamen fiberglas malzemeden ürettiğimiz kasamızın eşi ve benzeri şuan için bulunmamaktadır. Plastik kullanmak sağlık acısından ve Karbon salınımı yaptığı bilinmektedir çevre dostu olmadığı için plastik kullanmadık . Mutfak tezgahlarımızın altında fazla bir alan olmadığı için tasarım olarak minimum yer kaplaması için içerisini özenle tasarladık ve sizleri tezgahınızın altında büyük hantal olan arıtma cihazlarından kurtarmayı hedefledik. Kapak açılınca tek bir parmak hareketiyle iç panel dışarıya çekilir Dünyada Tek Ankastre sistemli Cihazdır.

Antibakteriyel (Beyaz Eşya kalitesi) 

Su arıtma cihazlarında önemli olan bir husus da dayanıklılıktır. Tamamen metal alışımdan yapılan bir kasa bir sonra paslanma soyulma gibi etkenlerle karşı karşıya kalır ve bununla başa çıkamaz ve nihayetinde tezgahınızın altında paslanmış bir cihaz görmek kimseyi mutlu etmez. Bu nedenle fiberglass malzeme ile dış kasamızı ürettik. Hem çevre dostu hemde antibakteriyel olan bu ürün üzerinde bakteri oluşumuna izin vermez ve asla paslanmaz. Ömür boyu aynı günkü şıklığı ile tezgahınızın altında sizlere taze su üretmeyi sürdürür.

2.2 Galon Paslanmaz Çelik Tank 

Su arıtma cihazımızda kullandığımız anti bakteriyel  paslanmaz çelik tank en iyi kalitede olup içerisinde PBA içermez. Su arıtma cihazında tanklar içme suyumuzun hazırda , taze tutulması için en önemli parçasıdır. Plastik tanklar içerisinde bekleyen suda zararlı bakteriler bulaştırdığından tamamen çelik bir tank kullanmak istedik. 

Kullanılan Malzemeler

Su arıtma cihazları aslında sadece filtrelerden ibaret değildirler. İçerisinde kullanılan atık kısıcılar , suya yön veren valfler en iyi kalite pba içermeyen malzemeden üretilmiştir. Bu sayede kolay kolay tıkanmalara ve arızalanmalara neden olmazlar . Arıtma cihazı almayı düşünen bir çok müşteri oluşabilecek arızalardan dolayı vazgeçmekte ve soğuk bakmaktadır. Sizlerin bu ön yargısını ortadan kaldırmak için Olabileceğinden en iyisini yapmak için çalıştık.

Su Arıtma Cihazı Musluğu 

Her gün kullanıdığınız mutfağınızda sürekli haşır neşir olduğunuz musluk bataryaları seçerken bile en güzelini seçmek için özen gösteririz.  Bizde arıtma musluğumuzu seçerken sizlerin mutfağında şık güzel ve gösterişli duracak model seçmeyi tercih ettik. Code su arıtma cihazımızda kullanılan musluk  Paslanmaz krom malzemeden üretilmiştir. Bu sayede göze şık gözükür . Herhangi bir soyulma vs. gibi olaylarla karşılasmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.

Amerikan Filmtech Membran Filtre Zarı

Su arıtma cihazlarının kalbi olarak da tabir edebileceğimiz ana membran filtresi seçimi yaparken en iyisini araştırarak sizler için cihazımıza ekledik . Amerikan filmtech membran filtre dünyanın en iyi membran üreten firmaları arasında birinci sırada gelmektedir. Aşırı kireçli sularda bile aynı performansını koruyan ve kullanıcısını üzmeyen bu membran filtre sudaki Tds değerini 10-15 değerlerine kadar düşürür ve bu değerler kabul edilebilir en iyi içme suyu değerleridir.
Kullanılan Membran filtresi en üst seviyede Filmtec Zarı hammddesi ile Koreli üretici Microfilter tarafından üretilmiştir ve NSF sertfikalıdır. 100 GPD günlük 320 lt su üretim kapasiteli olan bu membran filtre Sadece Code Su Arıtmada.

Ürün İçeriği ; 

1 Adet Paslanmaz 2.2 Galon ( 8 Litre ) Çelik Tank
1 Adet Paslanmaz Krom Lüx Arıtma Musluğu
1 Adet Hat Alma vanası
5 Filtrasyon Sistemi
Kaçak Sızıntı Sensörü
5 m Bağlantı Hortumu


Buzsu su arıtma sistemleri olarak her zaman ilk hedefimiz müşterilerimize taze , sağlıklı , güvenilir bir su sunmaktır. Türkiye'nin en çok tercih edilen su arıtma cihazı olan buzsu code modeli bunu sizlere tamamıyla sunuyor . Buzsu Code su arıtma cihazı anti bakteriyel , dayanıklı fiber malzemeden üretilmiştir. Üretiminde asla ve asla atık plastik kullanılmamıştır. Günümüzde sağlıklı mineralli suya ulaşmak oldukça zor. Damacana sularına bağlılık arttığından ve maliyet olarak yüksek olması nedeni ile bütçemizi oldukça sarsmaktadır.

Her zaman taze bol oksijenli ve mineralli filtreleri sayesinde mükemmel tazelikte ve yumuşaklıkta bir su sunmaktadır. Filtrelerimiz Hindistan cevizi kabuğu karbonu içeren Kuraray Carbon firmasına ait olup en iyi kalitedeki post karbon filtresi ile Alkali Su verir, Membran filtresi sadece yararsız katı maddeleri arıtır sudaki oksijeni ve Mineralleri yok etmeyen su arıtma,  Türkiyede Tek Code Cihazında olan Permeate pompası sayesinde piyasadaki cihazlara göre %85 Atık su Tasarruflu  tercih edilen en üst sınıf su arıtma cihazıdır.  

CODE BUZSU PERMEATE SU ARITMA CİHAZI Fiyatı 5.450,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Çok İyi bir arıtma sistemi bulmak için çok araştırma yaptım. Bu ürün evime çok yakıştı. Beyaz rengini aldık çok şık. Ankara’da yaşıyorum ve suyun tadı ş çok çok iyi. Permate serisini aldık tasarruflu olması için Bu üründen çok memnunum tavye ederim

Neşe Nebioğlu - 19 May 2022

Bu benim ikinci Buzsu Code Permeate cihazım oluyor. Her ikisinin de su kalitesi çok iyi, en önemlisi ağır metaller ve diğer birçok sistemin yapamadığı bakteri ve virüs dahil arıttığını bilmem suyumu güvenle içmemizi sağlıyor. Bu Permeate pompalı seri 1 litre için 1 litre atık su vermesi ile bence çok fazla su tasarrufu yapacağıma eminim. Bunu 100 gpd membran filtresi ile birleştirin ve bu gerçekten sınıfının en iyisi bir arıtma cihazı ve hepsinden önemlisi, bu ürün Koreden ithal filtreleri kullanıyor. Piyasasa Hemen hemen çoğu çin, veya az bir kısmı tayvan filtresi kullandığı için ve benimde arıtma sistemleri hakkında baya iyi bilgim olduğundan ve araştırmalarım içinde en iyisiydi ve iyiki bu cihazla karşılaştım.

Gökhan Ertuğ - 22 Haz 2022

Alacak olanlar için,ben alalı bir ay oldu.Bukadar mi güzel su olur.Keşke daha önce almamışım.Satıcı arkadaş zaten on numara beş yıldız,yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Servise gelen arkadaşda aynı hassasiyeti gösterdi.Sattım bitti yok.Yardım için herzaman hazırlar.Tekrar herşey için teşekkür ederim.

Mustafa Özyılmaz - 26 Haz 2022

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.