Naturalsnet Alkali - Mineral Filtre

Su Arıtma Filtreleri

Naturalsnet Alkali - Mineral Filtre

399,00 ₺ 389,00 ₺

(2 müşteri incelemesi ) 5

Naturalsnet Alkali - Mineral Filtre

Havale/EFT Tutarı: 381,22 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

                                NATURALSNET ALKALİ - MİNERAL FİLTRE

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Alkali Filtre: Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır. Vücuda kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum gibi temel mineralleri sağlayarak sağlığınızı iyileştirir ve vücudun metabolizmasını artırır. Küçük su kümeleri altıgen sayesinde (51.497 Hz) vücudu 3 kez nemlendirir. Besin ve mineral emilimini verimli bir şekilde kolaylaştırır. Vücudu dengeleyerek rahatlaştırır. Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler. Su tadı geliştirir. pH’ı artırır ve ORP’yi düşürür (Ref. ORP = Oksijen İndirgeme Potansiyeli)

Mineral Filtre: Mineral filtrede kalsiyum, sodyum, magnezyum, potasyum ve diğer doğal  sularda bulunan insan sağlığı ve gelişimi için gerekli mineraller bulunur.

Naturalsnet Alkali - Mineral Filtre Fiyatı 389,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(2 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

 • Cengiz Güler
  23 Ara 2023
  Hızlı kargo yapıldı, Kaliteli filtreler bağlantı aparatlarıda hediye göndermişler teşekkürler.
 • Hamdi Ayten
  29 Haz 2022
  Hakikaten,esnaf adamlar iş yapan pişman olmaz.ilkin bilgi aldım,kendi ticaretini düşünmeyip en iyi şekilde bana bilgi verdi, hesabına havale çıkarttım, Van da üçüncü günü ürünü aldım,ürünlerin içeriğinde doğal mineraller de var ,velhasıl çok güveniyorum.henüz bağlamadım ama dürüst adamlar,müşteri memnuniyeti onlarda mühim,Allah CC.iş yerlerine hayır ve bereket versin,Artık müşterileri olacağım inşaallah
 • Hamdi Ayten
  26 Haz 2022
  Ürünler ph yükseltirmi,ppm değerlerini ne kadar yükseltir