Mitsubishi Cleansui Musluk Tipi Led Ekranlı Su Arıtma Cihazı- CSP601E

Su Arıtma Cihazları

Mitsubishi Cleansui Musluk Tipi Led Ekranlı Su Arıtma Cihazı- CSP601E

2.070,00 ₺ 1.900,00 ₺

(9 müşteri incelemesi ) 5

MITSUBISHI Cleansui Musluk Tipi LED Ekranlı Su Arıtma Cihazı (900 Litre) şimdi kısa süreliğine ÜCRETSİZ KARGO avantajları ile. Hemen tıkla siparişini ver.

Havale/EFT Tutarı: 1.805,00 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi LED Ekranlı Su Arıtma Cihazı (900 Litre)

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları ile sağlıklı su elde ederken, para tasarrufu yanında çevrenin korunmasına da katkı sağlayabilirsiniz!

Son 30 yıldır Dünya'da ve Türkiye'de giderek artan sayıda ev ve işletmede MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları kullanılmaktadır. Ambalajlanmış suyun sağlıksız olduğuna dair tespitler ve artan fiyatlar nedeni ile gün geçtikçe şişelenmiş su almak yerine, içme suyu olarak filtrelenmiş musluk suyu kullanmak isteyen insanların sayısı artıyor.

Cihazda her biri 900 Litre suyu arıtan filtreler kullanılmaktadır ve filtre ömrü bittiğinde kendiniz kolaylıkla yenisi ile değiştirebilirsiniz. MİTSUBİSHİ Cleansui sağlığa yararları yanında ayrıca para tasarrufu da sağlar ve plastik şişeler gibi ambalaj atıkları oluşturmadığından çevreye saygılıdır.

MİTSUBİSHİ Cleansui'nin benzersiz fiber membran teknolojisi sayesinde sağlığa zararlı bakteriler ve kirleticiler sudan ayrılırken, insan sağlığı için gerekli, faydalı mineraller su içinde kalmaktadır.

Su içmek için musluk suyunu kullanmıyorsunuz. Peki ya sevdikleriniz için özenle hazırladığınız yiyecek ve içeceklerde?

Ev ve iş yerinizde MİTSUBİSHİ Cleansui kullandığınızda musluktan daha sağlıklı ve lezzetli içme suyu elde edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz anda ve istediğiniz miktarda sağlıklı su üreten Cleansui sayesinde sevdiklerinize hazırladığınız yemek, çay ve kahve gibi içeceklerinizi hem daha sağlıklı hem de lezzetli hale getirebilirsiniz. Çünkü suyu kaynatmak suyun içinde bulunabilecek klor, çözünmüş kurşun, pas ve kloroform v.b. gibi pek çok zararlı maddeyi zararsız hale getirmez.

Tesisatçı ve elektrikçi çağırmak ya da mutfağınızda tadilat yaptırmak zorunda kalmayacaksınız! Servis ve bakım gerektirmez!

Yeni nesil MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazları servis ve bakım gerektirmez, montajını herhangi bir ücret ödemeden, tesisatçı ya da elektrikçi çağırmadan kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Mutfağınızda herhangi bir tadilat yaptırmanız da gerekmez. Ayrıca Cleansui su arıtma cihazları her çeşit mutfak bataryasına hızlı ve zahmetsizce takılabilir. Bunu sağlamak için cihazınız farklı mutfak bataryalarına uygun farklı bağlantı adaptörleriyle birlikte satılmaktadır.

Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri

Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici

Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi


Mitsubishi Cleansui Musluk Tipi Led Ekranlı Su Arıtma Cihazı- CSP601E Fiyatı 1.900,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(9 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

  • Ahmet Baykal
    19 Mar 2022
    Ürün yeni ulaştığı için deneme fırsatım olmadı ancak kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra kararımı verdim. Kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ebatları küçük fakat işlevi büyük bir cihaz olduğu kanaatindeyim.
  • Ali Demir
    30 Kas 2021
    Mitsubushi markası ve japon kalitesine güvenerek aldık takması basit her musluk tipine uygun bağlantı samunu var, su çok berrak suda klor veya başka koku yok , saat göstergesi kalan litre gösteriyor buda takip için iyi düşünülmüş teşekkürler.