Buzsu Naturalsnet Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazları

Buzsu Naturalsnet Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

4.299,00 ₺ 3.799,00 ₺

(13 müşteri incelemesi ) 5

Ücretsiz Kargo , Açık Kasa Çelik tanklı, Vontron Membranlı 8 Filtre seçenekli , En iyi su arıtma cihazı

Havale/EFT Tutarı: 3.514,08 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

  1.                  Buzsu Naturalsnet Açık kasa su arıtma cihazı

   Reverse osmoz (ters ozmos) sistemi sayesinde sularınız daha demiz daha sağlıklı ve daha lezzetli bir hale gelmektedir.Su arıtma cihazları suyun içerisindeki zararlı olan ve kötü tad veren kimyasalları ve kum,çamur,tortu vb. şeyleri temizlemeye yarar. 1.Aşama Sedment Filtre: 5 mikron Sediment filtre su arıtma cihazına gelen suyun ilk temizlendiği aşamayı oluşturur. . Sediment filtre suyun içerisindeki kaba pislikleri (kum ,çamur ,tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.2.Aşama GAC Filtre: GAC Filtre Kimyasalları sudan temizlemek için kullanılan bir filtredir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür, renk veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır.3.Aşama CTO Filtre: CTO karbon filtre, ters ozmos(R.O) filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.4.Aşama Membran Filtre: Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen filtrelerdir. sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır.5.Aşama Tatlandırıcı Filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş ve lezzetli bir hale gelir.

   FİLTRE ÖZELLİKLERİ; 1- FİLTRE - 5 MİKRON 10"  2- FİLTRE - GAC KARBON FİLTRE 10 "3- FİLTRE - CTO KARBON FİLTRE 10" 4- LG 80 GPD MEMBRAN FİLTRE5- POST KARBON SON FİLTRE

   MONTAJ:

   Naturalsnet açık kasa su arıtma cihazı 81 İl'de geniş servis ağı ile ücretsiz şekilde yapılır. Ürün sizlere ulaştığında servis talep etmeniz yeterlidir.

   FİLTRE SAYISI VE TANK SEÇİMİ:

   8 Filtreye kadar seçim yapabilirsiniz. Kullanacak kişi sayısına göre tank kapasitesini tank seçenekleri menüsünden seçebilirsiniz. Filtre ve tank kapasitesi arttığında fiyat farkı oluşur.


  Buzsu Naturalsnet Açık Kasa Su Arıtma Cihazı Fiyatı 3.799,00 TL'dir.


  Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
  Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

  Kullanıcı Yorumları

  Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

  (13 müşteri incelemesi ) 5

  Bir Yorum Yap

  E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.  Kullanıcı Soru & Cevapları

  • Nurcan Akyazı388
   18 Haz 2022
   Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Hatta 2 evimize birden aldık. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • Mehmet Özden
   15 Mar 2022
   Cihazı Buzsu markasının şikayet almamasına güvenerek aldık iyikide almışız gerçekten kaliteli cihaz tankı çelik Suyu mükemmel tavsiye ederim uyguna en iyi cihaz bu.