su arıtma filtresi (3'lü paket) - Kapalı Kasa

Su Arıtma Filtreleri

su arıtma filtresi (3'lü paket) - Kapalı Kasa

419,00 ₺ 389,00 ₺

(3 müşteri incelemesi ) 5

su arıtma filtresi (3'lü paket) - Always NSF li - Dirsek Seti Hediyelidir. Ücretsiz kargo ile kapınıza gelsin, Filtre Montajında destek verilir.

Havale/EFT Tutarı: 381,22 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

Su Arıtma Filtresi (3'lü paket)

Tüm Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları İçin Uyumludur. Dirsek Seti Hediyedir.

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

1.Aşama Sediment Filtre: 5 mikron Sediment filtre su arıtma cihazına gelen suyun ilk temizlendiği aşamayı oluşturur. Sediment filtre suyun içerisindeki kaba pislikleri (kum ,çamur ,tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2.Aşama GAC Filtre: GAC Filtre Kimyasalları sudan temizlemek için kullanılan bir filtredir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür, renk veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır.

3.Aşama CTO Filtre: CTO karbon filtre, ters ozmos(R.O) filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

su arıtma filtresi (3'lü paket) - Kapalı Kasa Fiyatı 389,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(3 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

  • Ömer yılmaz
    15 Şub 2023
    Merhaba. Bu üçlü filtreyi satın aldım ambalajı, malzeme kalitesi, daha önce kullandığım orijinal diye kasası ile birlikte gelen başka bir firmanın üçlü filtresinden çok daha kaliteli. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.