Ev Ana Girişi Su Arıtma Sistemi Ultrafiltrasyon

Su Arıtma Cihazları

Ev Ana Girişi Su Arıtma Sistemi Ultrafiltrasyon

15.450,00 ₺ 13.450,00 ₺

(12 müşteri incelemesi ) 4.9

Ev Ana Girişi -Daire Girişi Ultra filtrasyon ile evinize komple zararlı maddelerden arıtılmış su almanız artık daha kolay. - ücretsiz kargo

Havale/EFT Tutarı: 12.239,50 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

            Daire Girişi Ultrafiltrasyon Su Arıtma Sistemi

Ultrafiltrasyon  Sistemlerimiz , mikroorganizmaları, bakterileri ve asılı partikülleri tutmak için en iyi yöntemdir; Mineraller, proteinler ve daha küçük organik moleküller ise membrandan geçebilir. 

UF membranlarımız, mükemmel klor toleransı ve pH stabilitesi ile mükemmel sonuç vermektedir. Membranlar 'içten dışa', yarı geçirgen veya çapraz akış modunda çalıştırılır ve membran kirlenme oranının mükemmel kontrolünü sağlar.

                                                             

Ev Ana girişi - Daire girişi su arıtma cihazı  olarak kullanabileceğiniz ultrafiltrasyon sistemi suyunuzu önemli ölçüde temizler ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Ön arıtma, içme suyu üretimi, atık su arıtma , yiyecek ve içecek , gıda sektörlerine  kadar çok çeşitli alanlarda kullanıma uygundur.

Daire Girişi Ultrafiltrasyon Sistemi Suda Neleri Filtreler ?

UF membranı, insan saçından 5.000 kat daha küçük parçacıkları azaltan süper ince bir filtredir. Ultrafiltrasyon, bu zararlı bakterilerin %90-100 oranında azalmasını sağlar. UF bazı organik maddeleri azaltmasa da klor tadı ve kokusunu, kurşunu, kistleri, uçucu organik bileşikleri (VOC'ler) ve metalik eser elementleri (MTE) azaltmak için bir sisteme . 05 mikron karbon blok ön filtre eklenebilir. Bir UF yaklaşık iki yıl sürer.

                                                Daire Girişi Ultrafiltrasyon Sisteminin Faydaları

Sistem düşük basınçta çalışır

Bakteri ve virüsleri yok eder

Sudaki temel mineralleri tutar

Hızlı ve kolay bir şekilde kurulur

Atık su üretmez

Daire girişi su arıtma cihazı sistemi çevre dostudur. Ultrafiltrasyon %90-95 geri kazanım oranına sahiptir ve atık suyu yeniden kullanım için arıtmak için kullanılabilir. Bir ev ultrafiltrasyon su sistemi kullanmak, çöplüklere atılan plastik su şişelerinin miktarını azaltarak çevreye fayda sağlar. 


Ev Ana Girişi Su Arıtma Sistemi Ultrafiltrasyon Fiyatı 13.450,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(12 müşteri incelemesi ) 4.9

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

  • Talip Özdemir
    21 Oca 2024
    Ayvalık da 2 katlı müstakil evimiz var suyumuz bulanık ve bazen çamurlu oluyordu. Ev ana girişi takılan bu cihazı araştırırken gördüm firma yetkilisi Yasin bey ile uzun uzun görüştük bilgileri ve uyguladıkları resimleri attı her sorumuzu yanıtladı ve evimize montajı yaptırdık. sonuç anlatılandan da başarılı en önemlisi evimizin heryerine temiz su geliyor çok memnunuz.
  • Elchin Mahmadov
    11 May 2022
    Saytınızdakı məlumatları izləyirəm çox faydalı faydalı məlumatlar Azərbaycanda bu işi görürəm sizə uğurlar arzulayıram qarındaşım