Endüstriyel Su Arıtma

Endüstriyel Su Arıtma Sistemi | Reverse Osmosis 50m3

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

Reverse Osmosis System 50m3 / Gün üretimli Endüstriyel Su Arıtma Sistemi ile. Uygun fiyatlar ile Buzsu.com.tr de arıtma sisteminize kavuşun.

STOK KODU: 0644100877416 MARKA: Aqua

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
495.000,00 ₺
343.000,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 317.275,00 ₺
Adet/Miktar

Reverse Osmosis System 50m3 Endüstriyel Su Arıtma Sistemi

Reverse Osmosis System Sanayi tipi su arıtma sistemi 50m3 tons/day
Acı  ve tatlı su ters osmoz (reverse osmosis) ekipmanı suyu arıtmak ve tuzları ve diğer kirletici maddeleri birçok farklı saf olmayan kaynaktan uzaklaştırmakla görevlendirilmiştir.
150-250 daltondan daha büyük bir moleküler ağırlığı kapsayan bakteri, parçacık, şeker, protein, boya ve diğer safsızlıkları bloke etme gücüne sahiptirler.
Endüstriyel ters osmoz makinaları multimedya ön filtreleri, su yumuşatıcı, yarı geçirgen membranlı ters osmoz ünitesi ve isteğe bağlı UV sterilizatör sonrası işleme içerir. Bu makineler, devasa partikülleri ve askıda katı maddeleri almak için besleme suyunu multimedya ön filtrelerden geçirerek ters osmoz teknolojisini kullanır. Daha sonra, makine içerisindeki zarlara zarar verebilecek sertliği gidermek için su bir su yumuşatıcı içine taşınır. Bu ön işlem sertliği, kloru, kokuyu, rengi, demiri ve kükürtü giderir. Daha sonra su, yüksek basınçlı bir pompanın yüksek konsantrasyonlu çözeltiye aşırı basınç uyguladığı, kalan tuzları, mineralleri ve ön filtrelerin yakalayamadığı safsızlıkları ayıran ters ozmoz makinesinde devam eder. Tuzun, minerallerin ve diğer safsızlıkların diğer ucunda bir drenaja boşalması sırasında, membranın düşük basınç ucundan taze, içme suyu çıkar. Son olarak, su, halen suda bulunan bakterileri ve mikropları öldürmek için bir UV sterilizatöründen geçirilir.
Endüstriyel ters osmoz makinaları multimedya ön filtreleri, su yumuşatıcı, yarı geçirgen membranlı ters osmoz ünitesi ve isteğe bağlı UV sterilizatör sonrası işleme içerir. Bu makineler, devasa partikülleri ve askıda katı maddeleri almak için besleme suyunu multimedya ön filtrelerden geçirerek ters osmoz teknolojisini kullanır. Daha sonra, makine içerisindeki zarlara zarar verebilecek sertliği gidermek için su bir su yumuşatıcı içine taşınır. Bu ön işlem sertliği, kloru, kokuyu, rengi, demiri ve kükürtü giderir. Daha sonra su, yüksek basınçlı bir pompanın yüksek konsantrasyonlu çözeltiye aşırı basınç uyguladığı, kalan tuzları, mineralleri ve ön filtrelerin yakalayamadığı safsızlıkları ayıran ters ozmoz makinesinde devam eder. Tuzun, minerallerin ve diğer safsızlıkların diğer ucunda bir drenaja boşalması sırasında, membranın düşük basınç ucundan taze, içme suyu çıkar. Son olarak, su, halen suda bulunan bakterileri ve mikropları öldürmek için bir UV sterilizatöründen geçirilir. Ekonomik ve verimli, endüstriyel acı su ters ozmoz makineleri, çözünmüş tuzları, partikülleri, organik maddeleri, mineralleri, katı maddeleri ve diğer kirleri sudan çıkarmak için RO teknolojisindeki en yeni kazanımları elde eder. Ters Osmoz, bu safsızlıkları engellemek için çekirdek ayırma teknolojisi olarak RO membranlarını kullanır.
Dow Filmtec, Vontron , LG  ve Toray gibi en saygın ve kaliteli membran üreticilerin ürünlerini kullanıyoruz.


Endüstriyel Su Arıtma Sistemi | Reverse Osmosis 50m3 Fiyatı 343.000,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.