CONAX - KAPALI KASA 5'Lİ SET

Su Arıtma Filtreleri

CONAX - KAPALI KASA 5'Lİ SET

899,00 ₺ 849,00 ₺

(5 müşteri incelemesi ) 5

CONAX - KAPALI KASA 5'Lİ SET - ŞEFFAF KALİTELİ

Havale/EFT Tutarı: 823,53 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

CONAX5'Lİ FİLTRE SETİ - KAPALI KASA TÜM CİHAZLARA UYUMLUDUR

     DİRSEK SETİ İLE GÖNDERİLİR - 1. KALİTE SETTİR

          

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

1.Aşama Sediment Filtre: 5 mikron Sediment filtre su arıtma cihazına gelen suyun ilk temizlendiği aşamayı oluşturur. Sediment filtre suyun içerisindeki kaba pislikleri (kum ,çamur ,tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2.Aşama GAC Filtre: GAC Filtre Kimyasalları sudan temizlemek için kullanılan bir filtredir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür, renk veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır.

3.Aşama CTO Filtre: CTO karbon filtre, ters ozmos(R.O) filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

4.Aşama Membran Filtre: Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen filtrelerdir. sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır.

5.Aşama Tatlandırıcı Filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş ve lezzetli bir hale gelir.


CONAX - KAPALI KASA 5'Lİ SET Fiyatı 849,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(5 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

 • Hasan TÜMTÜRK
  13 May 2023
  Kargo dün elime ulasti paketleme guzel filitrelerin hepsi conax marka eksiksiz cikti sadece birinin uzeri cizik hasarliydi ama is gorur suyun tadi yumusak guzel
 • ebruöztürk
  21 Kas 2022
  urunler suratle elime ulastı teknik olarak da destek verdiler tesekkurler
 • Kamuran Seyitoğlu
  6 Oca 2022
  Hızlı kargo kaliteli ürün oldukça iyi bir kurum ve satıcı herkese tavsiye ederim.
 • Rasim Sürmeli
  15 Kas 2021
  Hepsi orijinal koşa sürede geldi mağaza sorumlularıda ilgili ve alakalı her soruma cevap vererek yardımcı oldular