NATURALSNET 5'li Su Arıtma Cihazı Filtre Seti - NSF 'li İnline Filtre

Su Arıtma Filtreleri

NATURALSNET 5'li Su Arıtma Cihazı Filtre Seti - NSF 'li İnline Filtre

669,00 ₺ 629,00 ₺

(9 müşteri incelemesi ) 5

NSFLİ SET TÜM KAPALI KASALAR İÇİN UYUMLUDUR - ÜCRETSİZ KARGO

Havale/EFT Tutarı: 610,13 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

         5'Lİ KAPALI KASA FİLTRE SETİ - TÜM CİHAZLAR İÇİN UYUMLU

                               DİRSEK SETİ HEDİYELİ JACO TİP

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

1.Aşama Sediment Filtre: 5 mikron Sediment filtre su arıtma cihazına gelen suyun ilk temizlendiği aşamayı oluşturur. Sediment filtre suyun içerisindeki kaba pislikleri (kum ,çamur ,tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2.Aşama GAC Filtre: GAC Filtre Kimyasalları sudan temizlemek için kullanılan bir filtredir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür, renk veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır.

3.Aşama CTO Filtre: CTO karbon filtre, ters ozmos(R.O) filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

4.Aşama Membran Filtre: Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen filtrelerdir. sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır.

5.Aşama Tatlandırıcı Filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş ve lezzetli bir hale gelir.


NATURALSNET 5'li Su Arıtma Cihazı Filtre Seti - NSF 'li İnline Filtre Fiyatı 629,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(9 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

 • İsmet Öztürk
  8 Nis 2023
  Aqua LG marka cihazımız için aldım filtreler çok kaliteli sayesinde içme suyumuzun tadı ve kokusu çok daha iyi hale geldi çayın demi kokusu bile bir başka oldu kaliteli filtreler.
 • Fahri Yakacik
  26 Eki 2022
  Gerçekten suyun tadı değişti kurulumda yardımcı olmaları çok iyi oldu filtrelerin nasıl işleyişi olduğunuda öğrenmiş oldum. Teşekkürler Buzsu Murat usta.
 • Cengiz Çalıkoğlu
  11 Ağu 2022
  Buzsu dan bu 3. alışverişim tüm filtre ihtiyaçlarımı bu siteden karşılıyorum aynı gün kargoya veriliyor ve ertesi gün elime ulaşıyor. paketleme çok iyi ürünler zaten kaliteli kullandığım bildiğim filtreler teşekkürler Buzsu.
 • Hasan Akçakale
  7 Ağu 2022
  Tds ile ölçüm yaptım su kalitesi çok iyi kaliteli filtreler için firmaya teşekkürler ayrıca yedek bağlantı parçalarıda setle birlikte gönderiliyor tavsiye ederim
 • Muammer Özçelik
  19 Mar 2022
  Buzsu olarak müşterilerle ilgi ve alakası çok başarılı. Serulan her soruya yaklaşımlari çok iyi her türlü bilgiyi rahatlıkla alabiliyorsunuz. Kesinlikle tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz