Manyetik Kireç Önleyici Modelleri, Fiyatları, Çeşitleri

2 inch Manyetik Kireç Önleyici (Site Tipi)

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

2 " İnc Manyetik Kireç Önleyici - DN-50 2" Boru Çapı Olan Tüm Site ve Büyük Apartmanların su şebeke ana hattına uyumludur.

STOK KODU: 0644100877171 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
14.750,00 ₺
12.900,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 11.932,50 ₺
Adet/Miktar

Siteler ve  Büyük Apartmanlar Müstakil evlerin ana şebeke suyu hattı girişlerine kolaylıkla monte edile bilen Kullanımı ve boyutları ile oldukça pratik bir yapıya sahip doğal bir Manyetik Kireç Önleyici sistemdir.

2 inch manyetik kireç önleyiciyi , dairelerin ana su girişi olan , su saatinin çıkışına monte edebileceğiniz gibi; site veya apartmanın ana su hattına da monte edebilirsiniz. Ana girişe takılmış olan Buzsu Endüstriyel Manyetik evinizde bulunan çamaşır, bulaşık makinesi, kombi ve kalorifer kazanları ( kullanım suyu hattı) , termosifon, varsa güneş enerjisi, duş sistemi , elektrikli su ısıtıcılar ve benzeri ev gereçlerini kirece karşı koruyarak, kullanım ömrünü uzatacaktır.

2'' İnch Endüstriyel Manyetik Kireç Önleyici  DN-50


Ürün Özellikleri ;  


Boy : 50-52 Cm 

Ağırlık : 6,900 KG - 7,00 KG

Bağlantı :  2 inch Dişli Bağlantı

Çap : 114 mm

Dış Enerji Kaynağı  : Gerektirmez

Kullanılan Malzeme : Neodyum - Demir - Bor En Yüksek Manyetik Alan Gücü ( NdFeB) N52 Serisi

Çalışma Sıcaklığı : 0-80 c 

Dış Gövde ve İç Aksam : 304 Kalite Paslanmaz Dikişsiz Paslanmaz Çelik

Cihaz Kullanım Ömrü : 50 Yıl 

Bakım : Herhangi bir bakım onarım filtre değişim vb. Gerektirmez.


Üretim Süresi ve Kargolama


Endüstriyel manyetikler hazırda bulunmazlar . Sipariş üzerine üretime girer ve 3-7 İş Günü sizlere teslim edilir. Kargo ücreti Tarafımıza Aittir.Uygulanabilecek Yerler 


Oteller , Üretim Tesisleri , Fabrikalar , Apartmanlar , Gıda ve İçecek , Çiftlikler , Tarım alanları  ,  Villa , Havuz Sistemleri , Güneş Enerjisi , Petrol , Kimyasal , Gemi Yapımı , Tekstil , Deri , Kağıt , Eczane , Su Ürünleri Yetiştiriciliği , Hastahane , Merkezi Klima , Kazan ,Kömür ve Kireçlenme Sorunu olan her tesiste uygulanabilir.1. Endüstriyel sirkülasyonlu soğutma suyu sistemi, soğutma suyu sistemi, endüstriyel proses su sistemi.

2. Kazan sistemi (pipo, su boruları, sıcak su), fue sistemi.

3. Isı değiştirici

4. Merkezi klima, soğuk su makinesi, soğutma suyu, soğutma kuleleri, borular.

5. Hava kompresörü soğutucu, plastik enjeksiyon makinesi, nem alma cihazı, jeneratörler, endüstriyel çamaşır makinesi.

6. Petrol borusu, su borusu, su tesisi...


Çalışma Prensibi

Su bilinen en büyük çözücüdür. Nereye giderse, temas ettiği her şeyin küçük parçacıklarını çözer. Çözünmüş en yaygın minerallerden ikisi kalsiyum ve magnesium yumdur. Bu çözünmüş mineraller suyun “sert” olmasına neden olur ve borulara, sıcak su sistemlerine, ev aletlerine ve diğer yüzeylere depozito etmeye devam eder. Kireç oluşturmak.

Endüstrideki bu kireç, ekipmanın verimliliğini azaltır, yakıt gereksinimlerini artırır ve bakım süresini ve maliyetlerini artırır. Ölçek içermeyen yüzeylerin korunması, maksimum ısı transferine ve ekipmanın kullanımına izin verir. Diğer alanlarda bu kireç oluşumu, boru veya cihazın verimsizliğine, tıkanıklığına ve hatta toplam yıkımına yol açan borunun iç çapını azaltır. Klima (su mıknatısı), su ve fayans, lavabo ve cam gibi yüzeyler kullanan ev aletlerinde “kireç” oluşumunu önler. Ve sert suyu yumuşak suya dönüştürür.Manyetik su şartlandırma, suyun arıtılmasına karşı üstün, kanıtlanmış, çevreye duyarlı, kimyasal olmayan bir yaklaşımdır. 
2 inch Manyetik Kireç Önleyici (Site Tipi) Fiyatı 12.900,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.