• Ultra Manyetik kireç Önleyici 3/4 Boru
  • Ultra Manyetik kireç Önleyici 3/4 Boru
  • Ultra Manyetik kireç Önleyici 3/4 Boru

Ultra Manyetik kireç Önleyici 3/4 Boru

Ürün Kodu : 0313       Yorumlar (2)      Yorum Ekle
950.00 TL   598.50 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 568.58 TL (5 %)
Ücretsiz Kargo
3/4 Spiral Hortum
-
+
Buzsu Ultra Mag Manyetik Kireç Önleyici 

Müstakil evleriniz, Villa, Daire Tipi, Konut ve Sitelerde kolaylıkla monte edile bilen Kullanımı ve boyutları ile oldukça pratik bir yapıya sahip doğal bir Manyetik Kireç Önleyici olan  Manyetik Cihazımız; içinde bulunan Avrupa N52 neodimyum 12 adet 14800 Toplamda 177.600 Gauss Gücünde mıknatıslar sayesinde manyetik alan yaratarak suda ki kristal yapı değişikliğini sağlar. Suda ağırlıklı olarak bulunan iğneli yapıdaki kalsit kristallerini, aragonit dediğimiz yuvarlaksı iğne uçsuz yapıya dönüştürür. Kirecin Saçlarınıza ve teninize yapışmasını önler.

Daire, Konut, Sitelerde villa ve müstakil evler için

Magnetix manyetik kireç önleyiciyi, dairelerin ana su girişi olan , su saatinin çıkışına monte edebileceğiniz gibi; site veya apartmanın ana su hattına da monte edebilrsiniz. Ana girişe takılmış olan Magnetix, evinizde bulunan çamaşır, bulaşık makinesi, kombi ( kullanım suyu hattı) , termosifon, varsa güneş enerjisi, duş sistemi , elektrikli su ısıtıcılar ve benzeri ev gereçlerini kirece karşı koruyarak, kullanım ömrünü uzatacaktır.

Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici

Tavsiye Ürün: Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı

Tavsiye Ürün: Conax Class Su Arıtma Cihazı

Toplam 2 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Çağla Sezgin
Teşekkür ederiz , İzmir kent2 için bir mucize 1. Ay olmadan fark gözle görülür güvenilir bir firma başarılarınızın devamını diliyorum Gültekin Pera sitesi olarak çok memnunuz
Hülya Ersoy
ürünü satın aldım montajı kolayca yapıldı.daha önce bina girişi arıtma sistemi taktırmıştık. kireç açısından değerlendirirsem muhteşem bir ürün. ee zaten ürünün amacı da kireci etkisizleştirmek!! manyetik kireç önleyiciler basit bir fizik olayıyla çalışır.ve insanlar bunu gözle göremediğinden ya işe yaramazsa diye düşünür.ama birazcık bilim şüpheye yer bırakmaz. efendim suyun içindeki kireci yok etmez bu tip ürünler KİRECİ YANİ KALSİT MOLEKÜLLERİNİ PARÇALAR TÖRPÜLER. VEEEE sonuçta bu canııım kireç (kalsit) molekülleri ( hani gözümüze özellikle duşakabin ve bardaklarda görünen) yapışamaz ve dolasıyla zarar veremez hale gelirler.öylece akar giderler suyun içerisindeki diğer parçacıklar gibi...heee siz hiçbir partikül olmasın derseniz ilave arıtma cihazı da taktırın. biz adece içme suyu için tezgahaltı arıtma tercih ettik. bu ürün sayesinde saçlar ve cilt gözeneklerimiz daha bir yumoş oldu..çamaşır deterjanından tasarruf ettik.yumuşatıcı kullanmıyoruz.çamaşır bulaşık mak. termosifon kombi vs cihazların kireç kaynaklı tamirinden tasarruf ettik. umarım insanlara ürünün ne kadar faydalı olduğunu anlatabilirsiniz..ama işin içinde fizik varsa:)) bilemedim nasıl anlatacaksınız:))
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?