LG Membran+Tatlandırıcı Post Karbon 1200 iodine Orjinal Set

Su Arıtma Filtreleri

LG Membran+Tatlandırıcı Post Karbon 1200 iodine Orjinal Set

589,00 ₺ 569,00 ₺

(1 müşteri incelemesi ) 5

LG Membran 80 gpd +Tatlandırıcı Post Karbon 1200 iodine Orjinal Set

Havale/EFT Tutarı: 551,93 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

LG Membran+Tatlandırıcı Post Karbon 1200 Iodine Orjinal Set

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Membran Filtre: Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen filtrelerdir. sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır.

Tatlandırıcı Filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş ve lezzetli bir hale gelir.

1. AD LG 80 GPD ORJİNAL MÜHÜRLÜ DAMGALI MEMBRAN FİLTRE1.AD POST KARBON 1200 İODİNE TATLANDIRICI. DOĞAL HİNDİSTAN CEVİZİ KABUĞU FİLTREDOĞAL DIŞ PLASTİK MALZEMEHİÇ BİR ÜRÜNÜMÜZDE SAĞLIĞA VE DOĞAYA ZARARLI MALZEME KULLANILMAZ VE SATILMAZ.NSF FDA WATER QUALITY  SERTİFİKALI
LG Membran+Tatlandırıcı Post Karbon 1200 iodine Orjinal Set Fiyatı 569,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(1 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları