Buzsu Phantom Atık Su Üretmeyen Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazları

Buzsu Phantom Atık Su Üretmeyen Su Arıtma Cihazı

5.950,00 ₺ 4.950,00 ₺

(7 müşteri incelemesi ) 5

Phantom Atıksız Ultra Filtrasyon Atık su üretmeyen Su arıtma cihazı UF membran Teknolojisi sayesinde sıfır atık NSF li filtreler ve Made in kore menşeili A+++ buzsu.com.tr’de şimdi Ücretsiz Kargo ücretsiz montaj 2 Yıl Garantili.

Havale/EFT Tutarı: 4.504,50 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

Phantom Atık Su Üretmeyen Su Arıtma Cihazı  

Buzsu Phantom Ultrafiltrasyon Membran Teknolojisine sahip ve NSF içerikli Kore filtreleri ile donatılmış ister tezgah altı ister tezgah üstü kullanım sunan atık üretmeyen su arıtma cihazı.

Atık Su üretmeyen Su Arıtma Cihazı Nedir

Atık su üretmeyen su arıtma cihazı sudaki zararlı metalleri ve bakterileri filtreleyerek ve musluktan akmasını önlemektedir. Diğer su arıtma cihazlarında atık su gideri mevcuttur. Yaklaşık olarak 3/2 oranda su bu atık su giderinden dışarı atılmaktadır. geriye kalan 3/1 oranda su ise tankımıza veya musluğumuza gelmektedir.Atıksız su arıtma cihazının özelliği ise 3/3 oranında akan suyun tamamını musluktan akmasını sağlamaktır.

Phantom Atıksız Arıtma Cihazı Özellikleri

Ultra Filtrasyon sistemidir. Küçük ve fonksiyonel.-Hollow Fiber teknolojisi sayesinde takviye pompasına gerek yoktur.-Filtrasyon verimliğini garanti.-İnsan vücudu için gerekli olan tuzlar ve mineralleri su içinde bırakır.-Suyun % 100 arıtılır hiçbir depolama veya atık su sarfiyatı yoktur.Elektriksiz Yeşil enerji ile çalışmaktadır.1. Kademe tortu filtrasyonu,2. Kademe tat ve koku giderimi,3. Kademe bakteri giderimi.4. In-line ultrafiltrasyon Membran5. Post Karbon Filtre-2 Yıl GarantiliBakım : 1- Yılında tüm filtreleri tamamen değişir. Ters Ozmos sistemlerinden farklı olarak :UF 0.001 mc filtreleme yapar. Suda az miktarda da olsa kireç minerali  bulundurur.Tüm filtreleri 1. yılının sonunda değişir.-Made in Korea NSF Sertifikalı Filtreler ve Musluk Parçalara sahiptir.-Sudaki Doğal Yararlı katı Mineralleri arıtmaz.-Atığı olmayan su arıtma cihazımızın kurulum ve kullanımı çok kolaydır. -Tezgah Altı için Su Arıtma Cihazı Musluğu ile Montajı yapılabilir.-Ek olarak Su Arıtma Tankı takılarak yedek Su depolaması Yapılabilir.
Buzsu Phantom Atık Su Üretmeyen Su Arıtma Cihazı Fiyatı 4.950,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(7 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

  • O. Türkoğlu
    20 Eyl 2023
    Marka ve kireci arıtma konusunda ürünü tereddüt ederek aldım. Alırken de kullanırken de firma yetkilisi Fatma hanım, tüm sorularıma içtenlikle cevap verdi. Filtre değişimi yaklaşık yılda bir değişirse her şey güzel olacak. Teşekkür ederim.