Su Arıtma Filtreleri

İhlas Aura Cebilon Uyumlu Komple Filtre Seti 5li

İhlas su arıtma filtresi 5 aşamalı modeli şimdi ÜCRETSİZ KARGO seçenekleri ile satışta. Aura cebilon uyumlu 5li seti uygun fiyatları ile BuzSu.com.tr’de.

STOK KODU: 152 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
199,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 191,04 ₺
Adet/Miktar
Membran

İHLAS Su Arıtma Filtresi

İHLAS su arıtma filtresi cebilon uyumlu 10 İNÇ NSF li filtre setidir. 
Reverse Osmosis 5'li Filtre Takımı ve Filtrelerin Özellikleri:
1.Aşama:5 Mikron sediment filitresi :END KAPLI  Bes mikron ve üzerindeki kir,çamur,kum vb partikülleri giderir.
2.Aşama: Karbon SHELL GAC  filitre:Klorun ve organik kimyasallarin %99?unu alir.      (ürün gac %100 coconaut 1 sınıf granül karbondur).
3.Aşama: Block CTO karbon filitresi:Su gerçek rengine bu aşamada kavuşur su tamamen berraklaşır (ürünümüz diğer blok karbonlar ile arasındaki fark daha şişman olmasıdır.
4.Aşama:Ters osmoz membran:Ecosoft Madein Germany Tecnology  marka membran. Günde 270 litreye kadar iyi su üreten ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek su kontaminantlari %95'e varan oranlarda giderir: arsenik, kursun, bakir, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit,selenyum vb. NSF BELGELİ.
5.Aşama: Son Karbon Filtre:Suyunuzun içimselligini arttirir.ph dengesini sağlar Hindistan cevizi kabuğundan yapılmış anti bakteriyal filtredir.        
-FİLTRELER NSF DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ SERTFİKALIDIR.
-ÜRÜNLERDE SAĞLIĞA ZARARLI HİÇ BİR MADDE YOKTUR.
-FİLTRE İÇİNDEKİ ELYAF, KAĞIT VE MİNERALLER TAMAMEN DOĞAL ORGANİKTİR.
İHLAS Su Arıtma Filtresi Fiyatları
İhlas su arıtma filtresi fiyatları 179 tl'dir. 5l aşamalı settir. İnsan olmanın en temel ihtiyacı temiz içme suyudur. Günümüz şartlarında ise şebeke sularının katkı maddelerini ve çeşitli minerallerin maruz kalmasından dolayı kendini temizliğe yemediği için temiz su elde etme imkanımız yoktur. Türkiye’de su ihtiyacı eve alınan damacanalar veya pet şişeler ile karşılanmaktadır. Çevre kirliliğine yol açtığı gibi maddi anlamda da zarara uğratan bir tercih olduğunu söylenebilir. Çünkü sürekli olarak su ihtiyacını karşılamak zorundasınız ve plastik tüketmeniz gereklidir. Su arıtma cihazları ile sizden uygun ve kaliteli su tüketime imkânına sahip olmak en doğal hakkınızdır. Dolayısıyla cihazınızı tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur.  
Uluslararası Standartta Ürün Hizmeti
Cihazınızı tercih ederken mutlaka garanti belgesini dikkate almalı ve cihazların uluslararası standartlarda sertifikalara sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Firmamız Buzsu    uluslararası standartlarda sertifikalara sahiptir. Su arıtma cihaz içerisinde bulunan ürünlerin her birinin kaliteli olması cihazın uzun süre kullanımı açısından önemlidir. Cihazlarda dikkat edilmesi gereken en önemli kısımlardan biri ise filtresidir. Çünkü filtre su arıtma cihazında önemli bir göreve sahiptir. Su arıtma cihazı filtresi çok fazla çeşitten oluşabilir. 7, 8 ve 9 çeşitli filtrelerden oluşan su arıtma cihazları bulunur. Cihaz çeşitlerini incelemek için başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Artan filtre sayısı ile beraber özellikler de değişiklik gösterir. Fakat su arıtma cihazlarının ortak görevi suyu şebeke suyundan arıtarak günlük tüketime uygun hale getirmektir.
İhlas Su Arıtma Cihazı Filtresi Görevi
İhlas Su Arıtma Cihazı Filtresi kalıntıları sudan arındırma görevini üstlenir. Cihaz içerisinde çok aşamalı filtre bulunur. Yazımızın ilk başlarında da belirttiğimiz gibi çok çeşitli filtre seçenekleri bulunmakla beraber tercih edeceğiniz cihaz özelliğine göre farklılaşabilir. Dolayısıyla farklı işlevleri vardır. Yazımızın bu kısmında sizler için fitrenin görevi ve bazı aşamalarını detaylı bir şekilde paylaşacağız. Çünkü filtre makinesi alırken tıpkı cihazın markası gibi filtresinin kaliteli olmasına ve özelliklerine dikkat etmeniz önemlidir. Ek olarak her bir makina sahip olduğu özelliklere istinaden farklı hizmetler sunduğu için su arıtma filtresi tavsiye detaylarını da dikkat etmenizi öneririz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz filtre çeşidi alacağınız su kalitesini belirlemektedir.
İhlas İnline Filtre Aşamaları
Su arıtma cihazlarında ilk aşama genel olarak sedement filtreden oluşur. Çeşme suyundan akan çeşitli pislikleri arındırma görevini üstlenir. Aynı zamanda su granül aktif karbon filtreye ileterek görevini tamamlar.
Diğer bir filtre ise aktif karbon filtre olup suyun koku ve renk bakımından iyileşmesine yardımcı olur. Suyu  iyileştirdikten sonra diğer bir filtre olan membrana ileterek görevini tamamlar.
Membran filtre, tüm su arıtma cihazlarında genel olarak en önemli kısımdır. Çünkü membran filtre temiz su elde etmenizi sağlar. Çünkü membran filtre kısmında su kimyasal ve mikroplardan arınarak temizlenir. Membran filtre içerisinde çok küçük gözeneklerden bulunur. Gözenekler sayesinde şebeke içerisinde yer alan organizmaların filtreden geçme imkanı yoktur. Çünkü membran filtre milimetrenin 10 milyonda bir kadar oldukça ufak gözeneklerden oluşur.
Membran filtrede su tertemiz bir hale gelir. Tertemiz olan şebeke suyu su tankına ulaşır. Bazı cihazlarda su tankı makinanın içinde olmakla beraber mutfaklarda tercih edilen su arıtma cihazlarında ise dışarıda olabilir. Fakat modern olarak dizayn edilmiş ürünlerimiz göz yorucu ve rahatsız edici bir şekilde tasarıma sahip değildir. Dolayısıyla evlerinizde ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Su arıtma filtresi başlıklı yazımızda da belirttiğimiz gibi filtreler çok seçenekli olup farklı özelliklere sahiptir. Her bir cihaz farklı aşamalardan geçtiği gibi ortak özellik siz değerli müşterilerimize temiz su oluşturmaktır. Farklılaşan bu özellikler arasında en dikkat çekenleri ph değerini yükselten filtre mineral katkılı filtre gibi ürünler öne çıkar. Cihaz seçimi yaparken istediğiniz özelliklere dikkat etmenizi öneririz.
su arıtma filtresi seti
Su arıtma cihazı kullanan birçok kişinin sorunu haline gelen filtre değişimi bilgi edinme ve bilinçli tüketici olmakla birlikte çok basit ve kolayca yapılabilmektedir. Buzsu Arıtma Sistemlerinin filtreleri  gibi Orijinal ve garantili hizmet satın alarak hem cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlayabilir hem de sağlığınızı ucuz çin veya meneşi belli olmayan atıklardna imal edilen filtreleri alarak 10-20 Tl arası rakamlar için tehlikeye atmayınız. 
Su arıtma cihazı alırken dikkat etmemiz gereken en önemli nokta filtreleri ve hizmet kalitesi olmalıdır. Satın alınan ürün ne kadar kaliteli ve gerekli kurumlardan onay alınmış malzemeden yapılmış olursa siz de o kadar sağlıklı bir su tüketmiş olursunuz.  NSF  ve Water Quality belgerli en önemlisidir.
Uzun süre filtre değişimi yapmazsanız bu size sağlıklı sudan ziyade bakteri oluşan su demek olacaktır.   Her 6 ayda bir ön filtre seti her yıl komple filtre seti değiştirierek sağlıklı su hizmeti alınmış olacaktır. Su Arıtma cihazlarında su önce ilk üç filtreye uğradığından, bu üç filtrenin mutlaka 5 ile 7 ay arası süre zarfın da değişmesi gerekir.
Ön takım adı verilerin bu filtreler düzenli olarak değişim sağlayan ana membran filtre işlevini kaybetmeye başladığından çok erken bir değişime sebep olur ve cihazın filtre kapasitesini düşürür. Bir süre sonra suyun tadında farklı olması yüzünden şikayette bulunan çoğu müşteri ön takım filtre değişimini zamanında yapmayan kişilerden oluşur.
Bu da suyun tadının bozulmasıyla kalmayıp sağlığınızı tehdit edecek boyuta dahi gelebilmektedir. Bu sebeple ailelerin 5-6 aşamalı cihazlarına 1 yıl daha uzun süre de hiç bakım yapmadığı takdir de komple bir bakım yapması tavsiye edilir. Buzsu Su Arıtma Filtreleri gibi Kaliteli ve insan sağlığını tehdit etmeyen filtreler diğer ucuz çin malı veya menşei belli olmayan filtrelere göre biraz daha maliyetlidir.
Maliyetinden uygun olan filtre değişimleri, müşteriye ne kadar kulağa uygun gelmiş olsa da kullanılan mamullerin ucuz olması ve orijinallik ifade etmemesi sebebi ile sağlık açısından bakıldığında bir risk taşıyordur. İnsan sağlığı için bu denli önemli olan ve maliyet olarak bir külfet oluşturmayan filtreler düzenli ve orijinal değiştirilmediğinde kötü sonuçları beraberinde getirecektir.
Siz de Orjinal ve Sağlıklı Filtre ve Ürünlerden Kullanmak hizmet almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Tel: 0532 175 14 34 
Tavsiye Ürün:Conax 8 li Su arıtma Filtre Seti
Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri
Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları
Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Filtrelerimi Sürekli buradan alıyorum ürünleti kaliteli ve kargosu hızlı ayrıca küçük hediyeleriniz için teşekkürler mağazada güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Mustafa Altundal - 16 Mar 2021

Taksit Seçenekleri