Manyetik Kireç Önleyici Modelleri, Fiyatları, Çeşitleri

Endüstriyel Manyetik Kireç Önleyici - 4, 5, 6, 7 ve 8 İnch

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

Endüstriyel Manyetik Kireç Önleyici - 4, 5, 6, 7 ve 8 inch Ölçülerinde Flanşlı ve Dişli tipi ile buzsu.com.tr de şimdi 8 farklı boru ölçüsüyle satışta. Hemen sipariş ver ürün fabrikadan kapına Ücretsiz gelsin.
Not:Bu ürünü 4 kişi satın aldı.

STOK KODU: 0644100876570 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
32.000,00 ₺
24.500,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 22.662,50 ₺
Adet/Miktar

Endüstriyel Manyetik Kireç Önleyici


4, 5, 6, 7, 8, 12. 16 ve 18 inch ölçülerinde DN-100 DN-125 DN-150 DN-200 DN-300 DN-400 DN-450 kadar olan Manyetik Su Şartlandırma sistemi gıda, tarım, endüstri ve sanayi kuruluşlarında kolaylıkla monte edile bilen Kullanımı ve boyutları ile oldukça pratik bir yapıya sahip doğal bir Manyetik Kireç Önleyici  içinde bulunan Avrupa N52 neodimyum mıknatıslar sayesin de manyetik alan yaratarak suda ki kristal yapı değişikliğini sağlar.

Suda ağırlıklı olarak bulunan iğneli yapıdaki kalsit kristallerini, aragonit dediğimiz yuvarlaksı iğne uçsuz yapıya dönüştürür. Kirecin Saçlarınıza ve teninize yapışmasını önler. Endüstriyel Kuruluşlar için Manyetik Kireç Önleyici Fiyatları Endüstriyel Manyetik Kireç Önleyici  SANAYİ Tipi modelimizi Tarım, Gıda, Hayvancılık, Endüstriyel tesislerde tercih edebilirsiniz. Manyetik Kireç Önleyici ile Suyun Kalitesinde Etken Rol oynayan ürünlerinizin kalitesine önemli katkı sağlar iken; FİLTRE DEĞİŞİMİ, BAKIM maliyetleriniz ortadan kaldırabilirsiniz, makina ve techizatlarınızda sudaki kirecin olumsuz etkilerinden korunabilirsiniz.10 Yıl Garantili50 Yıl Ömür CE Belgeli Avrupa n52 Mıknatıs Kullanılmıştır.

Sipariş Tarihinden itibaren üretim yapılarak 7 gün içinde teslim edilir. Endüstriyel Tip Manyetik Kireç Önleyici Cihazlar Flanşlı ve flanşsız bağlantı çeşitleri ve 1-8” kadar boru ölçüsü mevcuttur.Endüstriyel su arıtma amaçlı manyetik endüstriyel kireç önleyici almayı düşünüyorsanız, aşağıdaki ekipmanlarda kullanabilirsiniz.

Soğutma Sistemleri- Endüstriyel ürünümüzü soğutma kulenize monte etmek, kireç birikmesini önler ve daha yüksek verimlilik oranı sağlar. Ayrıca, endüstriyel su arıtma sistemimiz endüstriyel su arıtma sürecine kimyasal madde eklemediğinden suyu güvenle deşarj edebilirsiniz. Açığa çıkan suyun çevreye zararlı olmadığını bilerek gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz. Kazanlar- Ürünümüz, kazan yüzeylerinde ölçek oluşumunu kontrol ederek ısı transfer katsayılarını optimum seviyede tutar. Yüzeyler ölçeksiz olduğunda, duruş süresini azaltır ve ekipmanınızın kullanımını en üst düzeye çıkarırsınız.

Endüstriyel Tip Su Arıtma - Endüstriyel proses soğutma ve ısıtma / buhar uygulamaları Sanayi Tipi su şartlandırıcılar, soğutma kulelerinizin ve ısıtma / buhar kazanlarınızın iç yüzeyini ve bileşenlerini koruyacaktır. Etkin ısı transferi ve doğru enerji tüketimi sağlayarak korozyon önleyici ve ölçeklendirme etkisinden emin olabilirsiniz. Endüstriyel su düzenleyicilerimiz, borularında kireç birikmesini önleyerek optimize edilmiş bir HVAC performansı sağlar.

Endüstriyel Tip Kireç Önleyici Ürünlerimiz ne işe yarar ?
Kireç oluşumunu önler .Sudaki Mevcut ölçeği yumuşatır. Korozyonu önler. Paslanmayı azaltır. Bakımı en aza indirir. Kimyasallara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Çevreye zararlı hiç bir  etkisi yoktur.

Endüstriyel Tip Kireç Önleyici nerelerde kullanılır?
Kazanlarda Eşanjörleri Soğutma kuleleri ChillersEvaporatif Kondenserler Enjeksiyon Makinaları Tav Fırınları Ters Ozmoz Sistemleri
Endüstriyel Manyetik Kireç Önleyici - 4, 5, 6, 7 ve 8 İnch Fiyatı 24.500,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.