İhlas Aura Cebilon 3 Aşama Filtre Seti

Su Arıtma Filtreleri

İhlas Aura Cebilon 3 Aşama Filtre Seti

599,00 ₺ 559,00 ₺

(1 müşteri incelemesi ) 5

İhlas Aura Cebilon Compact 3 Aşama Filtre Seti uygun fiyatları ve Ücretsiz KARGO seçenekleri ile buzsu.com.tr de. Şimdi al kapına gelsin.

Havale/EFT Tutarı: 542,23 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

            İhlas Aura Cebilon 3 Aşama Filtre Seti

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

İHLAS CEBİLİON İHLAS AURA  SU ARITMA CİHAZLARINA UYUMLUDUR. 10 İNC FİLTRE SETİ SHELL GAC KARBONLU NSF Lİ ULUSLAR ARASI SAĞLIK ÖRGÜTÜ SERTFİKALIDIR   Reverse Osmosis 3 lü Filtre Takımı. Filtrelerin Özellikleri: (1) 5 Mikron sediment filitresi END KAPLI ÖZEL FİLTRE  Bes mikron ve üzerindeki kir,çamur,kum vb partikülleri giderir.(2) Karbon GAC  filitre:Klorun ve organik kimyasallarin %99?unu alir. (ürün gac %100 coconaut 1 sınıf granül karbondur)(3) Block CTO karbon filitresi Su gerçek rengine bu aşamada kavuşur su tamamen berraklaşır (ürünümüz diğer blok karbonlar ile arasındaki fark daha şişman olmasıdır )
İhlas Aura Cebilon 3 Aşama Filtre Seti Fiyatı 559,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(1 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları