Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı 6 Aşama Filtre Seti

Su Arıtma Filtreleri

Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı 6 Aşama Filtre Seti

1.269,00 ₺ 1.169,00 ₺

(17 müşteri incelemesi ) 4.9

PureTech Yakut 6 Aşamalı İnline Filtre Seti 12 Tüm kapalı kasa Cihaz modellerine uyumlu şimdi Ücretsiz KARGO seçenekleri ile. Hemen tıkla siparişini ver, ürün kapına gelsin.

Havale/EFT Tutarı: 1.133,93 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

           Puretech 12 inç inline filtre seti 6 Aşama Yakut

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

1.Aşama Sediment Filtre: 5 mikron Sediment filtre su arıtma cihazına gelen suyun ilk temizlendiği aşamayı oluşturur. Sediment filtre suyun içerisindeki kaba pislikleri (kum ,çamur ,tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2.Aşama GAC Filtre: GAC Filtre Kimyasalları sudan temizlemek için kullanılan bir filtredir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür, renk veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır.

3.Aşama CTO Filtre: CTO karbon filtre, ters ozmos(R.O) filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

4.Aşama Membran Filtre: Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen filtrelerdir. sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır.

5.Aşama Alkali Filtre: Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır. Vücuda kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum gibi temel mineralleri sağlayarak sağlığınızı iyileştirir ve vücudun metabolizmasını artırır. Küçük su kümeleri altıgen sayesinde (51.497 Hz) vücudu 3 kez nemlendirir. Besin ve mineral emilimini verimli bir şekilde kolaylaştırır. Vücudu dengeleyerek rahatlaştırır. Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler. Su tadı geliştirir. pH’ı artırır ve ORP’yi düşürür (Ref. ORP = Oksijen İndirgeme Potansiyeli)

6.Aşama Tatlandırıcı Filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş ve lezzetli bir hale gelir.


Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı 6 Aşama Filtre Seti Fiyatı 1.169,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(17 müşteri incelemesi ) 4.9

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

 • Emirhan KARA
  17 Oca 2024
  Başta tereddüt etmiştim almakta ama ürünler elime ulaştı ve whatsapp üzerinden sürekli iletişim halinde idik sağolsunlar gerekli ilgi ve alakayı gösterdiler ürünlerde herhangi bi hasar kırık çıkık yok gönlünüz rahat olsun abiler ablalar alın güvenilir bi yer teşekkür ediyorum saygılar
 • İsim belirtmek istemiyorum
  20 Eki 2023
  5 yıl önce Purutech yakut serisi satın aldık bir tanıdığımız vasıtasıyla garantisi dolmadan deponun patlak olduğunu tespit ettiler doğru düzgün su gelmiyordu musluktan tazyiki çok düşmüştü servisi arıyorduk hava vurup gidiyorlardı bu sene filitre değişim için aradım bana bir teklif sundular akıllara zarar benim cihazımı alıp üstüne 8 bin tl verecekmişim bana yeni cihaz takacaklarmış yoksa 1500 tl filtre 3000 tl depo ücreti +işçilik ücreti vermem gerekiyormuş neyse kuzenimin önerisiyle buzsuyla tanıştım onların bana 4500 tl +işçilik ücreti yerine 2500 tl ye kendimiz hallettik TDS değeri 16 çıktı kuzenim bile şaşırdı müşteri hizmetleri çok iyi bundan sonra cihaz ve filtreleri bu siteden satın alacağım sizede öneririm .
 • Seyfullah Fırıncı
  9 Tem 2023
  Her seferinde aynılar hiç kendilerini bozmayan esnaf gibi esnaflar kalite desen aynı hizmet desen aynı ayrıca çok güzel de yardımcı oluyorlar Helal olsun
 • Naci Günesen
  8 Nis 2023
  Ben 4 Yıldır Buzsu dan alıyorum filtrelerimi her zamanki gibi orjinal ürünler ve paketleme kargo ilgilenmeleri yardımcı olmaları ayrıca çok güzel.
 • Yunus Can
  17 Kas 2021
  Orijinal ürünler, hızlı kargo, 7/24 WhatsApp desteği, küçük hediyeler, esnaf gibi esnaf, çok memnun kaldım, güvenle kendi sitelerinden daha uygun fiyata sipariş verebilirsiniz, çok teşekkürler
 • Cengiz Çakır
  30 Tem 2021
  Sorularınız kısa sürede cevaplayan, orjinal ürünler satan ilgili satıcı.
 • Seren Ülkü
  23 Nis 2021
  2 gün içinde elimize kargo herşey açıklamalarda anlatıldığı gibiydi olarak birde kalem hediye gönderilmiş memnun kaldık faydalı
 • Cemil Çapkan
  20 Nis 2021
  Orjinal filtreler paketleme özenli ve hızlı kargo yapıldı. Montaj şeması ve dirseklerde içindeydi. biryerde takıldım takarken ve whatsap ile yazdım hemen aradılar ve görüntülü akşam 9 olduğu halde yardımcı oldular bundan sonra filtrelerimi buradan satın alacağım.