Elektromanyetik Debimetre

Endüstriyel Su Arıtma

Elektromanyetik Debimetre

56.000,00 ₺ 49.500,00 ₺

(2 müşteri incelemesi ) 5

Temiz su, Atık su, Elektormanyetik Debimetre, flowmetre manyetik sıvı ölçer manyetik akış ölçerler ve valffler istenilen ölçüde ve ebatta Buzsu Arıtma da.

Havale/EFT Tutarı: 45.045,00 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

Manyetik akış ölçer, mevcut en esnek ve evrensel olarak uygulanabilir akış ölçüm sistemlerinden biridir. 

Atık su uygulamaları veya iletken veya su bazlı her türlü kirli sıvı için ideal, hareketli parçası olmayan volümetrik debimetredir. Manyetik akış ölçer, düşük basınç düşüşü ve az bakım gerektiren uygulamalar için de idealdir.

Faraday'ın manyetik indüksiyon yasasına göre, bir manyetik alan içinde hareket eden bir iletkende bir voltaj indüklenir. Elektromanyetik ölçüm prensibinde, aşağıdaki ortam hareketli iletkendir. Endüklenen voltaj, akış hızıyla orantılıdır ve amplifikatöre iki ölçüm elektrotu aracılığıyla beslenir. Akış hacmi, boru kesit alanı aracılığıyla hesaplanır.

UYGULAMA ALANLARI

- Atı su sanayi: taşımacılık ağları arıtma tesisleri, çamurları 

- Kimyasal Endüstri: asitler, alkaliler, dozaj uygulamaları, aşındırıcı veya ortamlar -M ve diğerleri ve madencilik sektöründe: yüksek bir katı cevher ya da ekskavatör çamur gibi içeriğine sahip ortamlar - Su sanayi: Hasılat ölçüm, bölgesel ölçüm su çekme, sızıntı tespiti - Kağıt hamuru ve kağıt endüstrisi: kağıt hamuru, macunlar, çamurlar ve diğer kostik ortamlar, likör, katkı maddeleri, ağartıcılar, renklendiriciler - Yiyecek ve içecek endüstrisi : Hijyenik koşullar altında içeceklerin karıştırılması, dozajlanması ve doldurulması dolum sistemleri uygulamaları

Minimum iletkenliği 5 µS/cm olan sıvıları veya sıvı bulamaçları ölçer.Sıhhi tip, PTFE antikorozif malzemeler isteğe bağlıdır.Kelepçeler, flanşlar, ekleme kurulumu isteğe bağlıdır.Pille çalışan isteğe bağlı.Düşük maliyetli.DN 6 - DN2000  çeşitli öçülerde Yüksek hassasiyet: %0,5, %0,2 isteğe bağlı


Elektromanyetik Debimetre Fiyatı 49.500,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(2 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları