Elektrikli Kıyma Makinesi ve Sosis Yapma 220v Ev Tipi

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Elektrikli Kıyma Makinesi ve Sosis Yapma 220v Ev Tipi

8.490,00 ₺ 7.749,00 ₺

(1 müşteri incelemesi ) 5

Elektrikli profosyonel kıyma makinesi 220v çok güçlü paslanmaz çelik, 100kg / saat et kıyma makinesi ev kullanımına uygun olarak üretilmiştir. 3 Yıl garantili

Havale/EFT Tutarı: 7.051,59 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

Elektrikli Kıyma Makinesi 100kg/Saat 220v Ev tipi

Evdeki kıyma yapma ihtiyacınıza çözüm sunar. Ev ortamında kendiniz kullanabilirsiniz. Temizliği basittir. Sıcak su ve sabun ile temizlenir. Kuru halde bırakılmalıdır. İstenirse anlık geri özelliği eklenebilir. Kaliteli krom kaplama ile hijyen sunmaktadır.

Et kıyma makinesi ağız çapı 69.5 mm.Dünya standardı No:12 bıçak, delikli disk (ayna) ve helezon.Paslanmaz gövdesi kolay temizlik imkanı ve hijyen sunar.Kayış kasnak tahrik sistemi ile sessiz çalışma ve yüksek tork kuvveti sağlar.304 paslanmaz sac malzemeden yapılan et koyma tepsisi, kolay temizlenebilirdir ve gıda sağlığı açısından uygundur.Nikel kaplama kafa, helezon ve bilezik ile hijyen ve sağlamlık sunar.Plastik ayakları bulunmaktadır.Makinenin net ağırlığı 20 kg’dır. Yerini değiştirmek kolaydır. Tak çalıştır özelliği sunar.Opsiyonel olarak ileri geri çalışma özelliği eklenebilir. 


Elektrikli Kıyma Makinesi ve Sosis Yapma 220v Ev Tipi Fiyatı 7.749,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(1 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları