Su Arıtma Filtreleri

ComTech Uyumlu 5'li Tak Çevir Ön Filtre Seti - 1. Kalite

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

ComTech Filtre 5 Aşama Tak Çevir Membranlı Filtre Seti uygun fiyatları ve ÜCRETSİZ KARGO seçenekleri ile buzsu.com.tr de. Şimdi tıkla ürün kapına gelsin.
Not:Bu ürünü 12 kişi satın aldı.

STOK KODU: 0644100878123 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
550,00 ₺
490,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 480,20 ₺
Adet/Miktar
Filtre Seçenekleri

Comtech UYUMLU Filtre 5 Aşama Tak Çevir Set


1.       Aşama 5 mikron Sediment filtre
5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler. Kapalı sistem olması sebebi ile daha uzun ömürlüdür. Tak çevir yapısı ile değişimi daha kolaydır.
2.       Aşama  CTO Karbon Filtre
Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyonun özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bilelişikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller. Kapalı sistem olması sebebi ile daha uzun ömürlüdür. Tak çevir yapısı ile değişimi daha kolaydır.
3.       Aşama 1 Mikron Sediment  Filtre
1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Kapalı sistem olması sebebi ile daha uzun ömürlüdür. Tak çevir yapısı ile değişimi daha kolaydır.
4.       Aşama Membran Filtre
Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak filtrelerdir.Sudaki  mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membransarmal şekildedir.Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 2-3 yıldır.
5.       Aşama Tatlandırıcı Filtre
Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz.Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.
Uyumlu Olduğu Model:
İonica Su Arıtma Filtresi
Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri
Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları
Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi

ComTech Uyumlu 5'li Tak Çevir Ön Filtre Seti - 1. Kalite Fiyatı 490,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Mağaza gayet güvenilir.Orjinal ve faturalı ürün gönderiyor satın alma alış veriş başkası tavsiye ederim.Ayrıca özenli paketleme hızlı gönderi ve hediye için teşekkür ederim e

Ali Arasan - 23 Nis 2021

Filtreler tam beklediğim kalitede oldukça memnun kaldım. Kargolama paketleme hepsi dört dörtlük olmuş tebrik ediyorum. Ayrıca yeni okumaya geçmiş bir kızım olduğunu nereden anladınız da o bizi çok mutlu eden hediyeyi gönderiniz doğrusu anlamış değilim:) Tekrar teşekkür ediyorum bol kazançlar diliyorum bundan sonraki online alışverişlerimde önceliğimsiniz...

Özgür TAŞDEMİR - 7 Ara 2021

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.