ComTech Uyumlu 5'li Tak Çevir Ön Filtre Seti - 1. Kalite

Su Arıtma Filtreleri

ComTech Uyumlu 5'li Tak Çevir Ön Filtre Seti - 1. Kalite

1.399,00 ₺ 1.199,00 ₺

(7 müşteri incelemesi ) 5

ComTech Filtre 5 Aşama Tak Çevir Membranlı Filtre Seti uygun fiyatları ve ÜCRETSİZ KARGO seçenekleri ile buzsu.com.tr de. Şimdi tıkla ürün kapına gelsin.

Havale/EFT Tutarı: 1.163,03 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

Comtech UYUMLU Filtre 5 Aşama Tak Çevir Set

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

1.Aşama Sediment Filtre: 5 mikron Sediment filtre su arıtma cihazına gelen suyun ilk temizlendiği aşamayı oluşturur. Sediment filtre suyun içerisindeki kaba pislikleri (kum ,çamur ,tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2.Aşama GAC Filtre: GAC Filtre Kimyasalları sudan temizlemek için kullanılan bir filtredir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür, renk veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır.

3.Aşama CTO Filtre: CTO karbon filtre, ters ozmos(R.O) filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

4.Aşama Membran Filtre: Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen filtrelerdir. sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır.

5.Aşama Tatlandırıcı Filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş ve lezzetli bir hale gelir.


ComTech Uyumlu 5'li Tak Çevir Ön Filtre Seti - 1. Kalite Fiyatı 1.199,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(7 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

  • Özgür TAŞDEMİR
    7 Ara 2021
    Filtreler tam beklediğim kalitede oldukça memnun kaldım. Kargolama paketleme hepsi dört dörtlük olmuş tebrik ediyorum. Ayrıca yeni okumaya geçmiş bir kızım olduğunu nereden anladınız da o bizi çok mutlu eden hediyeyi gönderiniz doğrusu anlamış değilim:) Tekrar teşekkür ediyorum bol kazançlar diliyorum bundan sonraki online alışverişlerimde önceliğimsiniz...
  • Ali Arasan
    23 Nis 2021
    Mağaza gayet güvenilir.Orjinal ve faturalı ürün gönderiyor satın alma alış veriş başkası tavsiye ederim.Ayrıca özenli paketleme hızlı gönderi ve hediye için teşekkür ederim e