BUZSU CODE TAM KORUMA EVİM AVANTAJLI PAKET KAMPANYASI

Su Arıtma Cihazları

BUZSU CODE TAM KORUMA EVİM AVANTAJLI PAKET KAMPANYASI

10.999,00 ₺ 9.999,00 ₺

(4 müşteri incelemesi ) 5

Kısa süreliğine evim paketi Ücretsiz kargo ve montaj avantajları ile .

Havale/EFT Tutarı: 9.099,09 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

CODE SU ARITMA CİHAZI MONTAJI FİRMAMIZA AİT  VE ÜCRETSİZDİR. PAKET İÇERİSİNDEKİ DAİREGİRİŞİ FİLTRELEME SİSTEMİ TESİSATCI İŞİ OLDUĞUNDAN ALICIYA AİTTİR.

A++ Maksimum Performansı ile En Az Atık Su Üreten Su Arıtma Cihazı Modeli

 CODE Su Arıtma Cihazı'nın 5 aşamalı filtre sistemi, düşlerindeki suya kavuşmanı sağlayacak. Hepsi, doğanın güzelliğini ve saflığını evine taşıyan bir sistemle başlıyor: Sediment Filtre: Katı partikülleri ve tortuları süzerek, suyun berrak ve pırıl pırıl olmasını sağlar. CTO Karbon Filtre: Klor ve kötü kokuları yok ederek, lezzetli ve kokusuz suya ulaşmanı sağlar. GAC Karbon Filtre: Ağır metalleri ve zararlı kimyasalları temizleyerek, suyun saflığını garantiler. Membran Filtre: Bakteri, virüs ve mikroorganizmaları %99,99 oranında filtreler. Son Karbon Filtre : Doğal minerallerle suyun PH dengesini sağlar ve daha sağlıklı bir su elde etmiş oluruz. Alkali su ile vücudun asidik dengesini düzelterek, daha enerjik ve canlı hissetmeni sağlar. CODE, düşlediğin o mükemmel suya kavuşman için tüm detayları düşünmüş. Artık, tüm ailenin güvende, sağlıklı ve huzurlu yaşayacağı o hipnotik su dünyasına erişmek istiyorsan, CODE Su Arıtma Cihazı tam sana göre.                                                                                            

Düşünsene...Daha temiz,   daha sağlıklı ve kristal berraklığında su... Şimdi gözlerini kapat ve bu harika suyun tadını düşün... İşte yeni Nesil CODE Su Arıtma Cihazı tam da bunu sunuyor! CODE, öncü teknolojisi ve yüksek performanslı filtreleme sistemi sayesinde içinde   yaşamak isteyeceğin bir su dünyası yaratıyor. Bu dünya, lezzetli ve yüzde 99,99 saflıkta suyla dolu. Ve sana iyi haberlerimiz var: Artık bu dünya sizinle bir adım ötede ! 

Neden Buzsu CODE Su Arıtma Cihazını Seçmeliyim?

Buzsu CODE su arıtma cihazı, birçok nedenle tercih edilebilir. İşte bazı nedenler:1. Yüksek performans: Buzsu CODE su arıtma cihazı, yüksek performanslı filtreleri sayesinde suyu en yüksek kalitede arıtır ve içme suyunuzu taze, temiz ve lezzetli hale getirir.2. Güvenilirlik: Buzsu CODE su arıtma cihazı, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlüdür. Ayrıca buzsu CODE su arıtma cihazı, uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanmıştır.3. Kolay Kurulum: Buzsu CODE su arıtma cihazı, Kolay kurulumu sayesinde, evlerinizde veya iş yerlerinizde hızlı ve kolay bir şekilde her alana kurulabilir.4. Çoklu Filtreleme: Buzsu CODE su arıtma cihazı birden fazla filtreleme aşaması ile suyu arıtarak, içme suyunuzu daha da temiz hale getirir.5. Ekonomik: Uzun ömürlü yüksek performanslı filtreleri sayesinde, uzun vadede ekonomik bir çözümdür.6. Çevre Dostu : Atık su oranın oldukça az olması sayesinde çevre dostu bir yaşam tarzı benimsememize yardımcı olur.7. Kullanımı Kolay: Kullanımı kolay ve bakımı da oldukça basittir. Ayrıca, cihazın filtrelerinin değiştirilmesi gerektiğinde, buzsunun müşteri hizmetleri desteği ile kolayca değiştirilebilir.8. İleri Teknoloji: Gelişmiş teknolojisi sayesinde en yüksek kalitede arıtır ve içme suyunuzu sağlıklı hale getirir. 9. İşlevsellik: Arıtmanın yanı sıra,  Smart Modeli, Permeate Modeli, Pompalı / Pompasız ve 3 Yollu Batarya Opsiyonları sunar.10. Sağlık: Suyun  içindeki zararı maddeleri ortadan kaldırdığı için, sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olur ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

Pompa seçeneği Neye Göre Belirlenir ?

Şebeke suyunuzun basıncı düşük yada çok yüksek katlarda bulunuyorsanız mutlaka cihazı pompalı olarak satın almanızı öneririz. Bu sayede su basıncı düşük olsa dahi CODE su arıtma cihazı basınç düşüklüğünden etkilenmeden arıtma işlemine devam edebilmektedir.

Teknik Özellikleri :

Fiberglas Dış Gövde304 Kalite Krom Paslanmaz Musluk47x41x33 cm 12" İnline KORE Filtre Setleri 5 Adet 100 GPD KORE Membran Filtre8 Litre Paslanmaz Çelik TankKaçak Sızıntı SensörüGünlük Üretim 370 LitreOtomatik Shatoff SistemiFlow 300cc Atık Kısıcı1/2 Atık Oranı Paslanmaz Çelik Şase

Kullanım Alanları :

Artezyen SularıŞebeke Dağıtım SularıBelediye SularıKuyu SularıÖnemli Hatırlatma : Artezyen ve Kuyu suları aşırı kirli sular oldukları için filtre değişim süreleri değişiklik gösterebilir. Bu normal ve olağan bir durumdur.

TÜM CODE su arıtma cihazı modellerinin filtreleri ve su kalitesi aynıdır. Sadece opsiyonları değişir. Atık oranı, Smart musluk, 3 Yollu batarya, pompalı ve pompasız vb.

 

                                                                                         

Daire Girişi Su Arıtma Filtresi Neden Kullanılmalı ?

Daire girişi su arıtma filtresi kullanmanın birçok faydası vardır. İşte bunlardan bazıları;1. Su Kalitesini Arttırır:  Daire girişi su arıtma filtresi, suyun içindeki klor, ağır metaller, toksinler, bakteri ve virüsler gibi zararlı maddeleri filtreleyerek, daha temiz ve sağlıklı bir kullanım suyu oluşturmanızı sağlar.2. Tat ve Koku Problemini Giderir: Su arıtma filtresi, suyun içindeki kötü koku yapan maddeleri filtreleyerek, daha temiz ve taze bir kullanım suyu sağlar.3. Cihazların Ömrünü Uzatır: Su arıtma filtresi, suyun içindeki kireç ve tortu gibi maddeleri filtreleyerek, cihazların ömrünü uzatır. Bu sayede su ısıtıcılarının, bulaşık makineleri ve diğer cihazlarda daha az bakım gerektirir ve daha uzun süre dayanır.4. Çevre Dostudur: Daire girişi filtreleme sistemleri atık su üretmediği için çevre dostu kullanım sunar. Bu nedenlerden dolayı daire girişi su arıtma filtresi kullanmak, sağlıklı ve temiz bir kullanım suyuna ulaşmak için önemlidir.

BİNA GİRİŞİ FİLTRE SETİ 3/4  +  Manyetik Kireç Önleyici

Ev ana giriş su arıtma sistemi ev ve işyerlerinin ana su girişine su sayacının önüne yerleştirilen ileri teknoloji bir üründür. Su arıtma sistemi olarak 3 filtreye sahip olup, yüksek kalitede sağlıklı su elde etmektedir. Filtre sayısı bakımından çok az yer kaplayan su arıtma cihazı, şebeke suyunu tüm kir, kalıntı, kireç ve mikroorganizmaları temizler Yıkanabilir filtrede su çakıl, çamur ve pas gibi atıklardan temizlenmektedir. Aktif karbon blok filtre klor ve kötü kokulardan suyu arındırarak tüm mikroorganizmaları yok eder. Kireç önleyici filtre ise suyun kullanıldığı tüm tesisat ve ekipmanlarda kirecin neden olacağı zararı yok eder.İnsan beyni susuz kaldığında baş ağrısı ve baş dönmesine neden olur. Hayati bir sıvı olan su tüm hücrelere besin ve oksijen taşıyan bir içecektir. Kanın %92?sinin su olduğu düşünüldüğünde sağlıklı ve kaliteli su tüketiminin ne kadar önemli olduğu çok daha iyi anlaşılmaktadır. Conax ev ana giriş su arıtma sistemi, arıtma işini en iyi yapan su arıtma cihazı olarak çok popülerdir. Mutfağa kurulmadığından ev ortamında yer kaplamaz. Su arıtma cihazları içinde bina su girişine bağlanan en kaliteli cihazdır. Suyun renk tat ve koku dengesini sağlayan aktif karbon blok filtre sayesinde kokusuz ve lezzetli bir su elde edilmektedir.

BAKIMI VE MONTAJI

Daire girişi filtreleme sistemlerinin montajını su tesisatçıları yapmaktadır. Bu nedenle montaj işlemi alıcıya aittir. Cihaz üzerinde 5 mikron filtre gelir ve yıkanmaz. Eğer 50 mikronluk daha geniş gözenekli bir filtre tercih etmek isterseniz fiyat farkı oluşturmadan sipariş alanında not kısmında belirtebilirsiniz.

İçerisindeki Filtreler

1. Filtre 5 Mikron: 5 Mikron filtre sudaki ilk filtrelemeyi yapar 5 mikrona kadar partikülleri tutar. ( İsteğe göre 50 mikron gönderilir Yıkanır değişmez )2. GAC karbon filtre : Suyun sertliğini alır ve bulanık suyu durular.3. CTO karbon filtre : Sudaki ağır metalleri, bakteri ve virüsleri üzerinde tutar. Sağlıklı bir su için olmazsa olmaz filtredir.

Ultramag Manyetik Kireç Önleyici Özellikleri ;

Boy : 23 CmBağlantı tipi : 3/4 dişliManyetik Alan : Neodyum N52 25x25x5mmDış Gövde : 304 Paslanmaz Çelik Dayanıklılık : 16 Bar Max Çalışma Sıcaklığı : 80 derece

Daire tipi manyetik kireç önleyici Kullanım Alanları ;

Villa Daire ApartmanKonutYazlıkÇay OcaklarıDolaşım ve soğutma suyu sistemleriKombi Güneş Enerjisi3/4 Bağlantılı tüm alanlarda kullanıma uygundur.Faydaları ; Su ile temas eden tüm cihazların kullanım ömrünü uzatır.Sert suyun çamaşırlarınıza verdiği zararları ortadan kaldırarak yıkama kalitesini arttırır.Makinalarda kullandığınız tuz oranını düşürür.Bulaşık makinalarınızın rezistans üzerinde kireç birikmesini önler.Enerji tasarrufu sağlar.Tüm ev tesisatınızın paslanma, kireçlenme, sorunlarını ortadan kaldırır.Kullandığınız deterjan ve diğer kimyasallarda bağ yapısını bozar ve daha fazla köpürmesini sağlar .Filtre değişim ve bakım maliyeti yoktur.

KUYU SULARINDA KULLANIMI

Kuyu sularındaki bakteri oranı oldukça fazla olduğundan mutlaka ve mutlaka filtreleme yapılarak kullanılmalıdır. Kuyu suyu sahipleri kuyu suyunun kalitesini iyileştirme ve sağlıklı kullanım suyu elde etmek için kullanabilirler. Önemli olan husus ise kuyu suları düzenli olarak test edilmeli ve su kalitesi konusunda önlem alınmalıdır.


BUZSU CODE TAM KORUMA EVİM AVANTAJLI PAKET KAMPANYASI Fiyatı 9.999,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(4 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları