Manyetik Kireç Önleyici + Tekli Bina Girişi Filtreleme Seti

Manyetik Kireç Önleyici Modelleri, Fiyatları, Çeşitleri

Manyetik Kireç Önleyici + Tekli Bina Girişi Filtreleme Seti

4.299,00 ₺ 3.749,00 ₺

(4 müşteri incelemesi ) 3.8

Manyetik Kireç Önleyici + Tekli Bina Filtreleme Sistemi ile evinizi koruyun - Ücretsiz Anında Kargo

Havale/EFT Tutarı: 3.467,83 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

BİNA GİRİŞİ FİLTRE SETİ 3/4  +  Manyetik Kireç Önleyici

Ev ana giriş su arıtma sistemi ev ve işyerlerinin ana su girişine su sayacının önüne yerleştirilen ileri teknoloji bir üründür. Su arıtma sistemi olarak 3 filtreye sahip olup, yüksek kalitede sağlıklı su elde etmektedir. Filtre sayısı bakımından çok az yer kaplayan su arıtma cihazı, şebeke suyunu tüm kir, kalıntı, kireç ve mikroorganizmaları temizler Yıkanabilir filtrede su çakıl, çamur ve pas gibi atıklardan temizlenmektedir. Aktif karbon blok filtre klor ve kötü kokulardan suyu arındırarak tüm mikroorganizmaları yok eder. Kireç önleyici filtre ise suyun kullanıldığı tüm tesisat ve ekipmanlarda kirecin neden olacağı zararı yok eder.İnsan beyni susuz kaldığında baş ağrısı ve baş dönmesine neden olur. Hayati bir sıvı olan su tüm hücrelere besin ve oksijen taşıyan bir içecektir. Kanın %92?sinin su olduğu düşünüldüğünde sağlıklı ve kaliteli su tüketiminin ne kadar önemli olduğu çok daha iyi anlaşılmaktadır. Conax ev ana giriş su arıtma sistemi, arıtma işini en iyi yapan su arıtma cihazı olarak çok popülerdir. Mutfağa kurulmadığından ev ortamında yer kaplamaz. Su arıtma cihazları içinde bina su girişine bağlanan en kaliteli cihazdır. Suyun renk tat ve koku dengesini sağlayan aktif karbon blok filtre sayesinde kokusuz ve lezzetli bir su elde edilmektedir.

BAKIMI VE MONTAJI

Daire girişi filtreleme sistemlerinin montajını su tesisatcıları yapmaktadır. Bu nedenle montaj işlemi alıcıya aittir. Cihaz üzerinde 5 mikron filtre gelir ve yıkanmaz. Eğer 50 mikronluk daha geniş gözenekli bir filtre tercih etmek isterseniz fiyat farkı oluşturmadan sipariş alanında not kısmında belirtebilirsiniz.

İçerisindeki Filtreler

1. Filtre 5 Mikron: 5 Mikron filtre sudaki ilk filtrelemeyi yapar 5 mikrona kadar partikulleri tutar. ( İsteğe göre 50 mikron gönderilir Yıkanır değişmez ).

Ultramag Manyetik Kireç Önleyici Özellikleri ;

Boy : 23 CmBağlantı tipi : 3/4 dişliManyetik Alan : Neodyum N52 25x25x5mmDış Gövde : 304 Paslanmaz Çelik Dayanıklılık : 16 Bar Max Çalışma Sıcaklığı : 80 derece

Daire tipi manyetik kireç önleyici Kullanım Alanları ;

Villa Daire ApartmanKonutYazlıkÇay OcaklarıDolaşım ve soğutma suyu sistemleriKombi Güneş Enerjisi3/4 Bağlantılı tüm alanlarda kullanıma uygundur.Faydaları ; Su ile temas eden tüm cihazların kullanım ömrünü uzatır.Sert suyun çamaşırlarınıza verdiği zararları ortadan kaldırarak yıkama kalitesini arttırır.Makinalarda kullandığınız tuz oranını düşürür.Bulaşık makinalarınızın rezistans üzerinde kireç birikmesini önler.Enerji tasarrufu sağlar.Tüm ev tesisatınızın paslanma, kireçlenme, sorunlarını ortadan kaldırır.Kullandığınız deterjan ve diğer kimyasallarda bağ yapısını bozar ve daha fazla köpürmesini sağlar .Filtre değişim ve bakım maliyeti yoktur.

KUYU SULARINDA KULLANIMI

Kuyu sularındaki bakteri oranı oldukça fazla olduğundan mutlaka ve mutlaka filtreleme yapılarak kullanılmalıdır. Kuyu suyu sahipleri kuyu suyunun kalitesini iyileştirme ve sağlıklı kullanım suyu elde etmek için kullanabilirler. Önemli olan husus ise kuyu suları düzenli olarak test edilmeli ve su kalitesi konusunda önlem alınmalıdır.


Manyetik Kireç Önleyici + Tekli Bina Girişi Filtreleme Seti Fiyatı 3.749,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(4 müşteri incelemesi ) 3.8

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları