• Sanayi Tipi Manyetik Kireç Önleyici Buzsu

Sanayi Tipi Manyetik Kireç Önleyici Buzsu

Ürün Kodu : 004545       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
3,200.00 TL   2,880.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 2,736.00 TL (5 %)
Ücretsiz Kargo
-
+


Sanayi Tipi Manyetik Kireç Önleyici

Sanayi Tipi Manyetik Kireç Önleyici gıda, tarım, endüstri ve sanayi kuruluşlarında kolaylıkla monte edile bilen Kullanımı ve boyutları ile oldukça pratik bir yapıya sahip doğal bir Manyetik Kireç Önleyici olan  A; içinde bulunan Avrupa N52 neodimyum mıknatıslar sayesindemanyetik alan yaratarak suda ki kristal yapı değişikliğini sağlar. Suda ağırlıklı olarak bulunan iğneli yapıdaki kalsit kristallerini, aragonit dediğimiz yuvarlaksı iğne uçsuz yapıya dönüştürür. Kirecin Saçlarınıza ve teninize yapışmasını önler.

Sanayi Tipi Manyetik Kireç Önleyici Fiyatları

Sanayi Tipi Manyetik Kireç Önleyici Fiyatları boru çağına göre denetlemektedir. Tarım, Gıda, Hayvancılık, Endüstriyel tesislerde tercih edebilirsiniz.  Manyetik Kireç Önleyici ile Suyun Kalitesinde Etken Rol oynayan ürünlerinizin kalitesine önemli katkı sağlar iken; FİLTRE DEĞİŞİMİ, BAKIM maliyetleriniz ortadan kaldırabilirsiniz, makina ve techizatlarınızda sudaki kirecin olumsuz etkilerinden korunabilirsiniz.

10 Yıl Garantili
50 Yıl Ömür 
CE Belgeli
Neodymium Ndfeb Yüksek Pergormanslı ISO CE belgeli N52  14800 Gauss Mıknatıslar Kullanılarak üretilir. 

Sioarişinizden Sonraki 7 Gün içinde üretilir Ve Gönderilir.


Sanayi Tipi Manyetik Kireç Önleyici

Sanayi Tipi Manyetik Kireç Önleyici Cihazlar Flanşlı ve flanşsız bağlantı çeşitleri ve 1-8” kadar boru ölçüsü mevcuttur.

Endüstriyel su arıtma amaçlı manyetik endüstriyel kireç önleyici almayı düşünüyorsanız, aşağıdaki ekipmanlarda kullanabilirsiniz:

  • Soğutma Sistemleri- Endüstriyel ürünümüzü soğutma kulenize monte etmek, kireç birikmesini önler ve daha yüksek verimlilik oranı sağlar. Ayrıca, endüstriyel su arıtma sistemimiz endüstriyel su arıtma sürecine kimyasal madde eklemediğinden suyu güvenle deşarj edebilirsiniz. Açığa çıkan suyun çevreye zararlı olmadığını bilerek gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz.
  • Kazanlar- Ürünümüz, kazan yüzeylerinde ölçek oluşumunu kontrol ederek ısı transfer katsayılarını optimum seviyede tutar. Yüzeyler ölçeksiz olduğunda, duruş süresini azaltır ve ekipmanınızın kullanımını en üst düzeye çıkarırsınız.

Sanayi Tipi Su Arıtma - Endüstriyel proses soğutma ve ısıtma / buhar uygulamaları Sanayi Tipi su şartlandırıcılar, soğutma kulelerinizin ve ısıtma / buhar kazanlarınızın iç yüzeyini ve bileşenlerini koruyacaktır. Etkin ısı transferi ve doğru enerji tüketimi sağlayarak korozyon önleyici ve ölçeklendirme etkisinden emin olabilirsiniz.
Endüstriyel su düzenleyicilerimiz, borularında kireç birikmesini önleyerek optimize edilmiş bir HVAC performansı sağlar.Sanayi Tipi Kireç Önleyici Ürünlerimiz ne işe yarar?

Kireç oluşumunu önler.

Sudaki Mevcut ölçeği yumuşatır.

Korozyonu önler.

Paslanmayı azaltır.

Bakımı en aza indirir.

Kimyasallara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Çevreye zararlı hiç bir  etkisi yoktur.

Sanayi Tipi Kireç Önleyici nerelerde kullanılır?

Kazanlar

Isı Eşanjörleri

Soğutma kuleleri

Chillers

Evaporatif Kondenserler

Enjeksiyon Makinaları

Tav Fırınları

Ters Ozmoz SistemleriTavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici

Tavsiye Ürün: Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı

Tavsiye Ürün: Conax Class Su Arıtma Cihazı


Sanayi tipi manyetik kireç önleyiciSanayi tipi kireç önleyici filtre

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?