Puretech Yakut Serisi Ön Filtre Seti 3 Aşama

Su Arıtma Filtreleri

Puretech Yakut Serisi Ön Filtre Seti 3 Aşama

699,00 ₺ 649,00 ₺

(4 müşteri incelemesi ) 5

Puretech Yakut Serisi Ön Filtre Seti 3 Aşama Tüm 12 inc Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazlarına Uyumludur. Şimdi Ücretsiz KARGO seçenekleri ile buzsu.com.tr de.

Havale/EFT Tutarı: 629,53 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

    Puretech Yakut Serisi Ön Filtre Seti 3 Aşama orjinal

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

1.Aşama Sediment Filtre: 5 mikron Sediment filtre su arıtma cihazına gelen suyun ilk temizlendiği aşamayı oluşturur. Sediment filtre suyun içerisindeki kaba pislikleri (kum ,çamur ,tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2.Aşama GAC Filtre: GAC Filtre Kimyasalları sudan temizlemek için kullanılan bir filtredir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür, renk veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır.

3.Aşama CTO Filtre: CTO karbon filtre, ters ozmos(R.O) filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

Puretech Yakut Serisi Ön Filtre Seti 3 Aşama Fiyatı 649,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(4 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları