Permeate pompa - Elektriksiz Su Arıtma Pompası

Su Arıtma Yedek Parçaları

Permeate pompa - Elektriksiz Su Arıtma Pompası

2.199,00 ₺ 1.999,00 ₺

(14 müşteri incelemesi ) 5

Permeate Pump Türkiye Yetkili satıcısı Buzsu Arıtma da. Türkiyede ilk ve Tek Code Su Cihazlarında kullanıldı. %85 Daha az atık su.

Havale/EFT Tutarı: 1.899,05 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

Permeate Pump Nedir

Giriş basıncını ters ozmoz üniteleri için artıran elektrikli pompaların aksine, benzersiz "geçirgen pompa", ünitenin giriş tarafı için fiilen ek basınç sağlamadan performansı artırır. Bunun yerine permeate pompası, RO ünitesinin depolama tankından gelen karşı basıncı büyük ölçüde azaltır. Bu, RO membranının sahip olduğu basınçtan tam olarak yararlanmasını sağlar.

Permeate Pompa Özellikleri; 

Bu pompa, standart ¼ ”boru kullanılarak 50-100” GPD olarak derecelendirilen herhangi bir RO veya Su Arıtma sistemi için kullanılabilir.

Bir RO sisteminin şebeke suyundan gelen enerjiyle çalışır ve elektrik gerektirmez.

Hızlı Su üretimini artırır.

RO sisteminin verimliliğini artırır.

Su Arıtma Atık suyu azaltır, % 85’e varan oranda atık su daha az. 

Mebran Filtre Ömrünü uzatır.

Tds düşürmeyi daha fazla sağlar. (ürün suyu daha saf olacaktır)

50-100GPD arasında derecelendirilen membranlar için idealdir.

30 psi'ye (2 bar) kadar düşük giriş suyu basıncı için etkilidir.

Ürün tankını 4 kata kadar daha hızlı doldurur

Permeate Pompası Nasıl takılır?

 Bu talimatlar, ters ozmoz ünitesinin permeate pompasına bağlantısını açıklamaktadır.  

Aşağıdaki talimatlar, permeat pompasıyla çalışmak üzere ayarlanmış Siyah Beyaz ters ozmoz ünitelerimizden birine kurulumla ilgilidir. Mevcut üniteleri pompayla kullanmak için iyileştirmek mümkündür, ancak ayrı talimatlara ihtiyaç vardır.

1.     Geçirgen pompayı ünitenin ana gövdesine yakın bir duvara monte ederek başlayın. Pompa üzerindeki yukarı / aşağı oklara dikkat ettiğinizden emin olun.

2.     Pompa güvenli bir şekilde monte edildiğinde ve ünite yerinde olduğunda, aşağıda belirtilen bağlantıları yapın. Borunun bükülmesini veya kıvrılmasını önlemek için bir dirsek fittingi gerekiyorsa, sağlanan geçmeli dirsekleri kullanın.

Permeate pompası bağlantı şeması:

Tatlandırıcının T dirseğine giden hortumu T den çıkart ,  Permeate pompanın Permeate in yazan kısmına tak Permeate out dan hortum al tatlandırıcının T dirseğine bağla. Floww 300 atık kısıcıdan cıkan hortumu permeate pompanın Drain İN kısmına bağla Drain Out yazan kısımdan cıkan hortumda direk gidere gönder

Permeate Pump Türkiye Yetkili Satıcısı Hangi Firmadır?

Permeate Pump Türkiye Yetkili satıcısı Buzsu Arıtma dır.

Permeate Pump Türkiye Distribütörü  

Permeate pump Türkiye Distribütörü Buzsu Arıtma dır.

Permeate pump Fiyatı Ne kadar?

Permate Pump Türkiye Fiyatı 1.199 TL dir.

Pompa çalışması için Elektrik gereklimidir?

Hayır Geçirgen pompa çalışması için en az 1.5 bar su debisi yeterlidir.

Permeate Pompa Ne gibi avantajları vardır?

Daha az atık su, Daha sessiz çalışma, Daha uzun ömürlü Mebran Filtre, Daha az yer kaplama.


Permeate pompa - Elektriksiz Su Arıtma Pompası Fiyatı 1.999,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(14 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

 • Gökhan bayar
  8 Mar 2023
  Bu ürünü internetten araştırarak aldım yasin usta sağolsun çok yardımcı oldu ürünü almadan önce ve aldıktan sonra sürekli irtibat halindeydik whatsapdan görüntülü görüşerek beraber kusursuz sıkıntısız hatasız işlem yaptık ürün mükemmel çalışıyor kafanızda hiç şüpheniz olmasın atık su oranı baya bir düştü israfı %90 oranında minimize ediyor. Alacak arkadaşlara tavsiyemdir mutlaka bu ürünü alın. Yasin ustaya ilgisi ve alakası için çok teşekkür ediyorum
 • Özgür Barutçu
  28 Nis 2022
  Dün gece firma yetkilisi Yasin beyin yardımı ile kurdum ve gerçekten harika çalışıyor, ürün söylenilenlerin çoğunu yerine getiriyor gibi görünüyor, çalışma esnasında tık tık ses gelmekte bu ses rahatsız edici değil ama satıcı bu içindeki tulumbanın yani pompanın çalıştığını gösterir dedi bilginiz olsun, bir bardak suyu 20 saniyeden daha kısa sürede doldurmak isteyen herkese tavsiye ederim.
 • İbrahim kaynar
  10 Ara 2021
  Ürünü aldım atık oranını ölçtüm 1 bardak için 3 bardak atıyor tankı doldurması 1 saat te doldu bence çok hızlı montajı için görüntülü yardım ettiler(yasin kardeşe teşekkürler)suyun kendi basıncı gayet yeterli.
 • Zahid Buğra EROĞLU
  7 Ağu 2021
  Kesinlikle tavsiye ediyorum tüketim 1e 9 du suan sadece 1e1. Satıcı çok kibar ve yardım sever. Arayıp bizimle ilgilendiler. Kurulumdan korkuyordum fakat her şeyi güzelce tarif ettiler. Çok teşekkürler her şey için
 • Serkan Kula
  19 Haz 2021
  2 adet aldım kurulumda yardımcı oldular zaten içinede şemayı koymuşlar ama yinede arayarak kurulum da destek aldım gerçekten atık suda normalden yarıdan fazla ölçtüm azaldı. güvenilir firma kaliteli ürün tavsiye ederim