Daire Girişi Su Filtreleme Sistemi 3 'lü - 10 BAR

Su Arıtma Cihazları

Daire Girişi Su Filtreleme Sistemi 3 'lü - 10 BAR

2.199,00 ₺ 1.999,00 ₺

(5 müşteri incelemesi ) 5

Atlas Filtri Ev Ana Giriş Arıtma Sistemi uygun fiyatları ve Ücretsiz KARGO seçenekleri ile buzsu.com.tr de. Bu fırsatlar kaçmaz. Fırsatlardan yararlanmak için tıkla.

Havale/EFT Tutarı: 1.899,05 ₺

Ürün SeçenekleriÜrün Detayları

                           BİNA GİRİŞİ FİLTRE SETİ 3/4 ''

Ev ana giriş su arıtma sistemi ev ve işyerlerinin ana su girişine su sayacının önüne yerleştirilen ileri teknoloji bir üründür. Su arıtma sistemi olarak 3 filtreye sahip olup, yüksek kalitede sağlıklı su elde etmektedir.

Filtre sayısı bakımından çok az yer kaplayan su arıtma cihazı, şebeke suyunu tüm kir, kalıntı, kireç ve mikroorganizmaları temizler Yıkanabilir filtrede su çakıl, çamur ve pas gibi atıklardan temizlenmektedir. Aktif karbon blok filtre klor ve kötü kokulardan suyu arındırarak tüm mikroorganizmaları yok eder. Kireç önleyici filtre ise suyun kullanıldığı tüm tesisat ve ekipmanlarda kirecin neden olacağı zararı yok eder.

İnsan beyni susuz kaldığında baş ağrısı ve baş dönmesine neden olur. Hayati bir sıvı olan su tüm hücrelere besin ve oksijen taşıyan bir içecektir. Kanın %92?sinin su olduğu düşünüldüğünde sağlıklı ve kaliteli su tüketiminin ne kadar önemli olduğu çok daha iyi anlaşılmaktadır.

Conax ev ana giriş su arıtma sistemi, arıtma işini en iyi yapan su arıtma cihazı olarak çok popülerdir. Mutfağa kurulmadığından ev ortamında yer kaplamaz. Su arıtma cihazları içinde bina su girişine bağlanan en kaliteli cihazdır. Suyun renk tat ve koku dengesini sağlayan aktif karbon blok filtre sayesinde kokusuz ve lezzetli bir su elde edilmektedir.

Ömür : 12 Ay Full Filtreler


Daire Girişi Su Filtreleme Sistemi 3 'lü - 10 BAR Fiyatı 1.999,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(5 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

  • Tayfun Bekçi
    3 Şub 2023
    Daire girişine bağlanan 3 lü filtreleme sistemini gördüm biraz araştırdım. Sudaki kiri, çamuru, tortuyu kokuyu filtreliyormuş. Aldım ve bizim suda göremediğimiz pisliği filtrelerin üzerinde görünce şaşırdım İyi ki almışım dedim. Elimizi yüzümüzü, sebzemizi, meyvemizi gönül rahatlığıyla yıkayabiliriz.