Apartman Tipi Manyetik Kireç Önleyici 1 İnch

Manyetik Kireç Önleyici Modelleri, Fiyatları, Çeşitleri

Apartman Tipi Manyetik Kireç Önleyici 1 İnch

22.900,00 ₺ 19.900,00 ₺

(10 müşteri incelemesi ) 4.9

1" İnc Manyetik Kireç Önleyici - 1" Boru Çapı Olan Tüm Apartman Tipi Kireç Manyetik Önleyici

Havale/EFT Tutarı: 18.109,00 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

Pratik kullanımı ve kurulumu sayesinde şebeke girişlerine, bağımsız evlere ve sitelere kolayca monte edilebilen doğal bir Manyetik Kireç Önleyici sistemidir. 1 inçlik manyetik kireç önleyici, apartman veya sitelerdeki ana su kaynağının su çıkışına monte edilebilir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, şofben ve duş sistemleri gibi ev aletlerinin kireçten korunmasına yardımcı olarak kullanım ömürlerini uzatır. Ürün DN-25 boyutunda, 3,8-3,95 kg ağırlığında, 33,7 mm çapında ve 26,9 mm iç çapındadır. Harici bir güç kaynağına ihtiyaç duymayan ürün Neodimyum, Demir ve Bor gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Ürün 50 yıllık kullanım ömrüne sahiptir ve herhangi bir bakım, onarım veya filtre değişimi gerektirmez. Ürünlerimiz sipariş üzerine üretilir ve nakliye masrafları tarafımızdan karşılanarak 2-5 iş günü içinde size teslim edilir. Kurulum herhangi bir sıhhi tesisat uzmanı tarafından yapılabilir, bu alıcının sorumluluğundadır ve garanti kapsamını bozmamaktadır. Endüstriyel manyetik kireç önleyicilerimiz, oteller, üretim tesisleri, fabrikalar, apartmanlar, yiyecek ve içecek işletmeleri, çiftlikler, tarım, villalar, havuz sistemleri, güneş enerjisi, petrol, kimyasallar, gemi yapımı, tekstil, deri, kağıt, eczaneler, su ürünleri yetiştiriciliği, hastaneler, merkezi klima, kazanlar ve kireç birikimi sorunları olan herhangi bir tesis dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda kullanılabilir. Teknolojimizin prensibi, suyun kalsiyum ve magnezyum gibi yaygın mineraller de dahil olmak üzere temas ettiği her şeyin küçük parçacıklarını çözen güçlü bir çözücü olmasıdır. Bu çözünmüş mineraller suyun "sertleşmesine" ve borularda, sıcak su sistemlerinde, cihazlarda ve diğer yüzeylerde birikerek kireç oluşturmaya devam etmesini engeller.İhtiyaçların, bakım süresinin ve maliyetlerin artması, kireç oluşturan yüzeylerin sonuçlarıdır. Kireç oluşturmayan yüzeyler ise maksimum ısı transferine ve ekipman kullanımına olanak sağlar. Boru veya cihaz verimsizliği artırır, tıkanmaları tamamen ortadan kaldırır.  Klima, fayans, lavabo, cam gibi yüzeyleri kullanan ev aletlerinde "kireç tortusu" oluşumu engellenir. Ve sert suyu yumuşak suya dönüştürür. Manyetik su şartlandırma, su arıtımında üstün, kanıtlanmış, çevre dostu ve kimyasal olmayan bir yaklaşımdır.ENDÜSTRİYEL TİP MANYETİKLER FARKLI BORU ÇAPLARINA SAHİP OLDUKLARI İÇİN SİPARİŞ SONRASI ÜRETİME GİRER . ORTALAMA ÜRETİM SÜRESİ : 2-5 İŞ GÜNÜDÜR. 


Apartman Tipi Manyetik Kireç Önleyici 1 İnch Fiyatı 19.900,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(10 müşteri incelemesi ) 4.9

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

 • Timur Coşkun
  22 May 2023
  Yeşilpınar da bulunan sitemizde 4 apartmandan biri için aldık önce ve montajı yaptırdık bazı farkları suda gözlemledik şimdilik memnunuz ve diğer bloklarımıza da uygulayacağız. Apartman için düşünen olursa Yasin bey çok ilgili ve bilgiyi size aktarıyor son ana kadar tavsiye ederiz.
 • Muhammet Budak
  23 Tem 2022
  Komşumuz önerdi istanbul haliyle kireçli kireç için çözüm araştırıken görmüş ve firma ile irtibata geçtik sitemiz için aldık kendi su tesisat ustamız firmanın yönlendirmesi ile talimatlara göre taktı ilk baştan ve montajının bitimine kadar verdikleri hizmeti beğendik. Sitemiz için bu cihaz bir gereksinimdi kireç sorunumuzu çözeceğine inanıyorum
 • Şemsettin Acur
  27 Tem 2021
  16 dairelik apartmanımız için kireç önleyici cihaz araştırması yaparken firma sitesindeki apartman manyetik kireç önleyici cihazı gördük firma ile iletişime geçtim ve bize ürünün çalışma prensibi içinde hangi malzemeler kullanıldığı sertfikaları ve belgeleri whatsap ile ilettiler önceki montajlarınıda sundular ve istersek diğer firmalardan referans olarak bilgi alabileceğimiz belirttiler apartman ile topladmık ve almaya kara verdik biz firmanın kurumsal olması ve iade garantili olması sebebi ile siparişi verdik ve montaj yaptırdık. şu an daha 1 hafta olmadan apartamanda iyi izlenimler belirtenlerde var daha farkedemeyenlerde ama kendimde umutluyum cihazın Avrupa ve Amerikada kullanıldığını ve Ülkemizde de kamu kurumlarında da kullanılmaya başlandığını öğrendim.