Manyetik Kireç Önleyici Modelleri, Fiyatları, Çeşitleri

Apartman Tipi Manyetik Kireç Önleyici 1 İnch

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

1" İnc Manyetik Kireç Önleyici - 1" Boru Çapı Olan Tüm Apartman Tipi Kireç Manyetik Önleyici
Not:Bu ürünü 20 kişi satın aldı.

STOK KODU: 0644100877225

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
5.750,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 5.318,75 ₺
Adet/Miktar

Apartman Ana şebeke girişine, Müstakil evlerinize , Sitelere kolaylıkla monte edile bilen Kullanımı ve boyutları ile oldukça pratik bir yapıya sahip doğal bir Manyetik Kireç Önleyici sistemdir. 1 inc manyetik kireç önleyiciyi, dairelerin ana su girişi olan, su saatinin çıkışına monte edebileceğiniz gibi; site veya apartmanın ana su hattına da monte edebilirsiniz. Ana girişe takılmış olan Buzsu Endüstriyel Manyetik evinizde bulunan çamaşır, bulaşık makinesi, kombi ve kalorifer kazanları ( kullanım suyu hattı) , termosifon, varsa güneş enerjisi, duş sistemi , elektrikli su ısıtıcılar ve benzeri ev gereçlerini kirece karşı koruyarak, kullanım ömrünü uzatacaktır.

1'' İnc Endüstriyel Manyetik Kireç Önleyici 


Ürün Özellikleri ; 

DN-25 

Boy : 40 - 45 Cm 

Ağırlık : 3.800 KG - 3,950 KG

Bağlantı :  1 inch Dişli Bağlantı

Çap :  Dış çap: 33,7 mm     -  iç çap. 26,9 mm    

Dış Enerji Kaynağı  : Gerektirmez

Kullanılan Malzeme : Neodyum - Demir - Bor En Yüksek Manyetik Alan Gücü ( NdFeB) N52 Serisi

Çalışma Sıcaklığı : 0-80 c 

Dış Gövde ve İç Aksam : 304 Kalite Paslanmaz Dikişsiz Paslanmaz Çelik

Cihaz Kullanım Ömrü : 50 Yıl 

Bakım : Herhangi bir bakım onarım filtre değişim vb. Gerektirmez.


Üretim Süresi ve Kargolama;

Endüstriyel manyetikler hazırda bulunmazlar . Sipariş üzerine üretime girer ve 3-5 İş Günü sizlere teslim edilir. Kargo ücreti Tarafımıza Aittir.


Montaj;

Endüstriyel manyetikler Herhangi bir su tesisatçısı tarafından kurulabilir.  ( Garanti Kapsamından Çıkmaz. ) Montaj Alıcıya Aittir. 

Uygulanabilecek Yerler ;


Oteller , Üretim Tesisleri , Fabrikalar , Apartmanlar , Gıda ve İçecek , Çiftlikler , Tarım alanları  ,  Villa , Havuz Sistemleri , Güneş Enerjisi , Petrol , Kimyasal , Gemi Yapımı , Tekstil , Deri , Kağıt , Eczane , Su Ürünleri Yetiştiriciliği , Hastahane , Merkezi Klima , Kazan ,Kömür ve Kireçlenme Sorunu olan her tesiste uygulanabilir.


1. Endüstriyel sirkülasyonlu soğutma suyu sistemi, soğutma suyu sistemi, endüstriyel proses su sistemi.

2. Kazan sistemi (pipo, su boruları, sıcak su), fue sistemi.

3. Isı değiştirici

4. Merkezi klima, soğuk su makinesi, soğutma suyu, soğutma kuleleri, borular.

5. Hava kompresörü soğutucu, plastik enjeksiyon makinesi, nem alma cihazı, jeneratörler, endüstriyel çamaşır makinesi.

6. Petrol borusu, su borusu, su tesisi...


Çalışma Prensibi ;

Su bilinen en büyük çözücüdür. Nereye giderse, temas ettiği her şeyin küçük parçacıklarını çözer. Çözünmüş en yaygın minerallerden ikisi kalsiyum ve magnesium yumdur. Bu çözünmüş mineraller suyun “sert” olmasına neden olur ve borulara, sıcak su sistemlerine, ev aletlerine ve diğer yüzeylere depozito etmeye devam eder. Kireç oluşturmak.

Endüstrideki bu kireç, ekipmanın verimliliğini azaltır, yakıt gereksinimlerini artırır ve bakım süresini ve maliyetlerini artırır. Ölçek içermeyen yüzeylerin korunması, maksimum ısı transferine ve ekipmanın kullanımına izin verir. Diğer alanlarda bu kireç oluşumu, boru veya cihazın verimsizliğine, tıkanıklığına ve hatta toplam yıkımına yol açan borunun iç çapını azaltır. Klima (su mıknatısı), su ve fayans, lavabo ve cam gibi yüzeyler kullanan ev aletlerinde “kireç” oluşumunu önler. Ve sert suyu yumuşak suya dönüştürür. Manyetik su şartlandırma, suyun arıtılmasına karşı üstün, kanıtlanmış, çevreye duyarlı, kimyasal olmayan bir yaklaşımdır. 

Apartman Tipi Manyetik Kireç Önleyici 1 İnch Fiyatı 5.750,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

16 dairelik apartmanımız için kireç önleyici cihaz araştırması yaparken firma sitesindeki apartman manyetik kireç önleyici cihazı gördük firma ile iletişime geçtim ve bize ürünün çalışma prensibi içinde hangi malzemeler kullanıldığı sertfikaları ve belgeleri whatsap ile ilettiler önceki montajlarınıda sundular ve istersek diğer firmalardan referans olarak bilgi alabileceğimiz belirttiler apartman ile topladmık ve almaya kara verdik biz firmanın kurumsal olması ve iade garantili olması sebebi ile siparişi verdik ve montaj yaptırdık. şu an daha 1 hafta olmadan apartamanda iyi izlenimler belirtenlerde var daha farkedemeyenlerde ama kendimde umutluyum cihazın Avrupa ve Amerikada kullanıldığını ve Ülkemizde de kamu kurumlarında da kullanılmaya başlandığını öğrendim.

Şemsettin Acur - 27 Tem 2021

Komşumuz önerdi istanbul haliyle kireçli kireç için çözüm araştırıken görmüş ve firma ile irtibata geçtik sitemiz için aldık kendi su tesisat ustamız firmanın yönlendirmesi ile talimatlara göre taktı ilk baştan ve montajının bitimine kadar verdikleri hizmeti beğendik. Sitemiz için bu cihaz bir gereksinimdi kireç sorunumuzu çözeceğine inanıyorum

Muhammet Budak - 23 Tem 2022

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.