UV 'li 3 'lü Bina Girişi Manyetik Kireç Önleyicili Filtreleme Sistemi

Manyetik Kireç Önleyici Modelleri, Fiyatları, Çeşitleri

UV 'li 3 'lü Bina Girişi Manyetik Kireç Önleyicili Filtreleme Sistemi

12.900,00 ₺ 8.900,00 ₺

(5 müşteri incelemesi ) 5

UV 'li 3 'lü Bina Girişi Manyetik Kireç Önleyicili Filtreleme Sistemi - Ücretsiz Kargo

Havale/EFT Tutarı: 8.099,00 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

UV DAİRE GİRİŞİ FİLTRASYON SİSTEMİ  ( GÜÇLENDİRİLMİŞ )

Araştırmacıların sudaki bakterileri arındırmak için kullandığı sistem aslında oldukça basit. Grafitik karbon nitrür olarak adlandırılan bir bileşiğin iki boyutlu levha yapısı üzerine UV ışıkları yansıtılınca 10 litrelik su, bir saatte temizlenmiş oluyor.

Ya da biraz daha günlük hayattan anlatacak olursak bazı ışık fotonları bakterilerin suda ayrışmasına yardımcı oluyor. İklim değişikliğinin ve su kaynaklarının pislenmesinin oluşturduğu ortam her geçen gün bizleri daha kötü bir geleceğe yönlendirdiği şu günlerde, içme suyunun temizlenmesi ve bunun çevreye zarar vermeden yapılabilmesi oldukça önemli.

Geliştirilen yöntem, 50 milimetrelik bir su örneğinde E.coli bakterisinin %99,999'luk bir kısmının yalnızca 30 dakika içerisinde öldürülmesine olanak sağlamış. Bu da şu an kullanılan yöntemlere göre 5 kat daha hızlı demek.

İşin sevindirici tarafı ise bunun gibi bir sistemi daha büyük ölçeklerde üretmenin ne zor ne de maliyetli olması. Grafitik karbon nitrür, düşük bir maliyetle rahatça üretilebiliyorken sistemi kurmak da benzer şekilde oldukça basit.

Ultramag Manyetik Kireç Önleyici Özellikleri ;Boy : 25 CmBağlantı tipi : 3/4 dişliManyetik Alan : Neodyum N52 25x25x5mmDış Gövde : 304 Paslanmaz Çelik Dayanıklılık : 16 Bar Max Çalışma Sıcaklığı : 80 dereceDaire Tipi Manyetik Kireç Önleyici Kullanım Alanları ;Villa Daire ApartmanKonutYazlıkÇay OcaklarıDolaşım ve soğutma suyu sistemleriKombi Güneş Enerjisi3/4 Bağlantılı tüm alanlarda kullanıma uygundur.
UV 'li 3 'lü Bina Girişi Manyetik Kireç Önleyicili Filtreleme Sistemi Fiyatı 8.900,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(5 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

  • Hilmi Altınbaş
    30 Tem 2021
    Sistem çok güzel gelen tesisat ustası içinden çıkan şemaya göre kolayca kurulumu yaptı ultraviyole cihaz bakterileri öldürüyor diğerleri tortu ve kireç için manyetikde iade garantili bence her ev girişine lazım fiyatı makul tavsiye ederim.