Su Arıtma Cihazları

Ravent Smart Lüks Su Arıtma Cihazı 6 Filtreli 9 Aşamalı

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

Ravent Smart Lüks Su Arıtma Cihazı LG Filtreli uygun fiyatları ve Ücretsiz Kargo seçenekleri ile buzsu.com.tr de. Hemen tıkla satın al.
Not:Bu ürünü 16 kişi satın aldı.

STOK KODU: 0644100876167 MARKA: Ravent

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
2.450,00 ₺
1.999,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 1.879,06 ₺
Adet/Miktar

Ravent Smart Lüks Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Lüks Su Arıtma Cihazı  Ravent smart lüks  cihaz daha önce hiç arıtma cihazı kullanmamış kişilere göre çok kullanışlıdır. Ravent smart lux cihazının kolay kurulumu, uygun filtre ekipmanları, kaliteli su üretimi ile vazgeçilmeziniz olacak. 
Ravent smart lux pompasız cihazımız sizlerin sağlıklı su tüketmenizi sağlayacaktır. Ayrıca başka bir avantajı ise atık su olarak çok az su tüketir. 
LG ravent smart adı ile de bilinen cihaz üstün ve en iyi kalite membrana sahip olduğu için adını Lg Ravent Smart Lux olarak da bilinmektedir.
Türkiye de Esli ravent smart üretimi Antalya da üretilip tüm bölgelere sunulmaktadır. Ravent smart ev tipi su arıtma cihazları arasında çokça tercih edilen ve tavsiye edilen bir üründür. 
Ravent smart 8 lt kapasiteli tanka sahiptir. 2.2 gallon olmakta ve bu da 8 litreye tekabül etmektedir.
LG ravent su arıtma cihazı kaliteli membranı sayesinde sudaki kireç, tortu, zararlı mineraller, bakteriler ve virüsler diğer filtrelerinde çalışması ile yok edilmektedir. Lg ravent marka su arıtma cihazı satın almayı düşünüyorsanız doğru yoldasınız.
Ravent Smart Lux Arıtma Cihazı Fiyatları
-Ravent smart lux fiyatları en uygun fiyatı ile satıştadır. Ravent smart fiyat havale olarak 1320 TL'dir.
-Hücrelere zarar veren serbest radikalleri engelleyerek Antioksidan etki yaratır.
-Metabolizmayı hızlandırarak enerji sağlar ve dinçleştirir.
-Vücuttan mineral çalınmasını engelleyerek hücre ve organların korunmasına yardımcı olur.
-Kullanım ömrü 24 ay dır.
-5 ton su geçirildiğinde süresi dolar.
-Tüm Filtreler NSF sertifikalıdır.
-Uluslararası sağlık örgütü sertifikalıdır.
-%100 organik madde ve minerallerden oluşur. 
-Lüks musluk yanında verilmektedir.
-Şık tasarıma sahiptir.
Lg Ravent Smart Lüx Filtre Özellikleri
Ravent Smart Lüks Su Arıtma Cihazı Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri:
1- 5 Micron Kaba Tortu Filtresi: 5 mikron tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir.
2- Granül Aktif karbon filtresi: Aktif karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir.
3- Blok karbon filtresi: Karbon blok filtre, ters ozmos filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir.
4- LG CHEM Ters Ozmos membran filtresi: Membran filtre, ters ozmos filtrasyonunun dördüncü ve en önemli aşamasıdır. Membran filtre, ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan yüksek basınç yardımı ile geçirilerek suyun nano tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro organizma ve kireç gibi maddelerden arıtılmasını sağlar. İdeal nitelikte içme suyu üretir. Kullanım ömrü 2 Yıldır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. Filtre boyu ve modeli BW60-1812-80
5- Post karbon tatlandırıcı filtre: 1200 iodine İnline Post Karbon Filtre: Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz.
Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller. Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana ham maddesi hindistan cevizi kabuğu
6- 4in1 4 lü Mineral Filtre: Mineralli Su Teknolojisi ? Zengin Mineral Seviyesi ! Mineral filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Suya mineral ilave ederek yüksek oranda mineral içermesini sağlar.
Tavsiye Ürün: Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı
Tavsiye Ürün: Conax Class Su Arıtma Cihazı

Ravent Smart Lüks Su Arıtma Cihazı 6 Filtreli 9 Aşamalı Fiyatı 1.999,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.