• Güneş Enerjisi Çay Kazanı Manyetik Kireç Önleyici

Güneş Enerjisi Çay Kazanı Manyetik Kireç Önleyici

Ürün Kodu : 0281       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Buzsu
598.00 TL   448.50 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 426.08 TL (5 %)
TESİSAT BORU TİPİ
-
+

Güneş Enerjisi Çay Kazanı Manyetik Kireç önleyici

 

Güneş Enerjisi Çay Kazanı Manyetik Kireç Önleyici
Rivermag firmasının ürettiği  Manyetik Kireç Önleyici Güneş enerjisi ve Çay Kazanları gibi cihazlar için tasarlanmış cihazımızın gövdesi, tüm dünyada kullanılan temiz su boru hammaddesi olan PPRC den üretilmiştir. Cihazlarımız sızdırmazlık ve basınç testleri yapılarak sizlere ulaşmaktadır. Bağlantı elemanları pirinç malzeme olup, nikel kaplamalıdır. Güç kaynağı olan mıknatıslar dünyanın en güçlü çeşidi Neodyum ve onunda en güçlü serisi N52 modelidir. Cihazımız; 5 yıl garantili olup, doğru sıcaklık ve basınçta, 10 yıl gibi uzun kullanım ömrüne sahiptir. Hiçbir şekilde bakım onarım gerektirmeyen cihazımızda elektrik ve kimyasal kullanımı da yoktur. Cihazlarımızın ½ ve ¾ bağlantılı modelleri mevcuttur.  

Konutlarda Kullanım Çamaşır ve Bulaşık Makinelerinde Kullanım Kireçli sularda, sabun ve deterjanın fazla köpürmediğini birçoğunuz fark etmişsinizdir. Kireç deterjan, sabun ve yumuşatıcı gibi kimyasalların bir kısmının suda çözülmesini engellemektedir. Bunun nedeni; kirecin suyun yüzey gerilimini artırmasıdır. Çamaşır makinenizde çözünmeyen deterjan kalıntıları, çamaşırlarınıza yapışarak sertleşmesini sağlar. Buzsu Atom Karınca dan geçen su gauss luk manyetik akıma maruz kalır ve yüzey gerilimi düşer. Böylece deterjan ve yumuşatıcının neredeyse tamamı, suda çözülür hale gelir. Böylelikle kireç önleyici kimyasallardan %100 e, deterjandan %50 ye, yumuşatıcıdan %80 e kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. Musluğun ucuna çok basit şekilde monte edeceğiniz  Atom Karınca kirecin yapısını değiştirip, tutunma özelliğini kaybettiğinden; rezistans ve makine aksamına yapışmadan, kirli su ile beraber makinenizden atılacaktır. Böylelikle; makinenizi koruyup ömrünü uzatmaktan başka, enerjiden de tasarruf sağlayacaksınız. Unutmayın ki; rezistans üzerinde oluşan kireç taşı, yalıtım görevi yapar ve suyun ısınmasını zorlaştırır.

Kombi ve Termosifonda kullanım Termosifonunuzun soğuk su giriş hattına, boru ile aynı çapta Buzsu Greenmag kullanarak; cihazınızın kullanım ve bakım ömrünü uzatabilirsiniz. Atom Karınca dan geçen kireç tanecikleri, tutunma özelliklerini kaybettikleri için, makine aksamına yapışamazlar ve sistemi terk ederler. Su durağan halde iken, termosifonunuzun ısı üretim haznesinde, kireç tanecikleri haznenin dibine çöker ve bir sonraki su girişinde sistemden atılır. Buzsu Atom Karınca manyetik kireç önleyiciyi, dairelerin ana su girişi olan, su saatinin çıkışına monte edebileceğiniz gibi; site veya apartmanın ana su hattına da monte edebilirsiniz. Ana girişe takılmış olan Atom Karınca evinizde bulunan çamaşır, bulaşık makinesi, kombi (kullanım suyu hattı ), termosifon, varsa güneş enerjisi, duş sistemi, elektrikli su ısıtıcılar ve benzeri ev gereçlerini kirece karşı koruyarak, kullanım ömrünü uzatacaktır. Kombi ve Termosifonda kullanım Termosifonunuzun soğuk su giriş hattına, boru ile aynı çapta Rivermag kullanarak; cihazınızın kullanım ve bakım ömrünü uzatabilirsiniz. Manyetik Kireç önleyici den geçen kireç tanecikleri, tutunma özelliklerini kaybettikleri için, makine aksamına yapışamazlar ve sistemi terk ederler. Su durağan halde iken, termosifonunuzun ısı üretim haznesinde, kireç tanecikleri haznenin dibine çöker ve bir sonraki su girişinde sistemden atılır. Kombilerde soğuk su girişine uygulayacağınız Buzsu Atom Karınca, kombinizin kullanım suyu hattını koruyacaktır.   

Güneş Enerjilerinde Kullanımı   güneş enerji sistemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle; vakum tüplü ve serpantinli sistemlerde kireç tüplerin içerisinde katmanlaşarak, güneşin suyu ısıtmasını büyük oranda engellemektedir. Zamanla, tüplerin içini tamamen doldurup kullanılmaz hale getirmektedir. Atom Karınca Manyetik kireç önleyici kullanımı ile yüzeylere ve birbirlerine tutunamayan kireç tanecikleri, suyun debisi ile sistemi terk etmektedir. Tüplerin içinde duran halde kaldığında ise; ikinci bir su hareketinde suyun debisi ile sistemden atılacaktır. Yüksek ısıları gören serpantinlerde; aynı şekilde kirecin azizliğine uğramaktadır. Serpantinlerin içi; zamanla kireç kaplayarak, öncelikle ısı kaybına sonrasında ise, tamamen kapanarak kullanılmaz hale gelmesine sebep olur.  Cihazın kullanımı ile serpantin iç yüzeyine tutunamayan kireç tanecikleri, suyun debisi ile sistem dışına çıkmaktadır. Ayrıca şamandıranın da kireçlenerek arıza vermesini engellemiş olursunuz. Kısacası Buzsu Manyetik kireç Önleyici sisteminizin kullanım ömürünü uzatmaktadır

BAKIM GEREKTİRMEZ.

ADINIZA FATURALIDIR KULLANMA TALİMATI VE BROŞÜR İÇERİSNDEDİR.

ÜRÜNLERİMİZDE SATIŞINDAN İTİBAREN GARANTİ SAĞLAYICISI BUZSU ARITMA SİSTEMLERİDİR.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?