Su Arıtma Filtreleri

Lifetech Tatlandırıcı +Mineral +Alkali +Detox (Membran Filtreli) 5 Aşama

Tam Kapanma Süresince İşletmemiz Açık Olup, Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Kargoya Teslim Edilmektedir.

Lifetech tatlandırıcı alkali detox mineral filtreli seti (Membran Filtreli) uygun fiyatları ile buzsu.com.tr.de. Şimdi Üctretsiz Kargo seçenekleri ile.

STOK KODU: 0269 MARKA: Lifetech

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
239,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 229,44 ₺
Adet/Miktar

En Lezzetli Su Tadı Alacağınız Lifetech Full Filtre Seti

4. Aşama Membran Filtre  TFC-1812-75 GPD USA NSF FDA WATER QUALITY

Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak (absolut) filtrelerdir.Sudaki  mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membransarmal şekildedir.Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 2-3 yıldır.

5. Aşama Tatlandırıcı Filtre 1200 iodine Coconut NSF FDA WATER QUALITY

Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.

6. Aşama Mineral Filtre NSF FDA WATER QUALITY

Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı  vücudumuz için gerekli olan  eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir. Mineral Filtre, Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve birçok doğal mineralli sularda bulunan Organik Mineralleri vucudun gereksinimi olan  gelişmesi ve sağlıklı zinde kalması  için gerekli  mineralleri ekleyerek temiz su kalitesini artırır.

7. Aşama Alkali Filtre Ph Filtre NSF FDA WATER QUALITY

Alkali filtre asidik Şebeke suyunu mükemmel bir Doğal Alkali İyon Suya dönüştürür.LifeTech Alkaline filtresi, su arındırılırken uzaklaştırılan iyonize kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum iyonu gibi geri mineraller verir.Vücudunuzun sağlıklı bir pH seviyesi sağlamasına yardımcı olan alkali su üretir. lifeTech Alkali  filtresi çok etkilidir ve suya 8.00 ~ 9.50 arasında pH değerini verir.

8. Aşama Detox Filtre (infarared ray filtre)

Detox Filtre içerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçülterek hücre içine giriş ve çıkışını kolaylaştırır. Bu sayede vücudumuzdan daha fazla toksik madde atılımını sağlar.

Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri

Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici

Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Taksit Seçenekleri