LifeTech Membran Filtre 75 GPD - %99 Temiz Su

Su Arıtma Filtreleri

LifeTech Membran Filtre 75 GPD - %99 Temiz Su

599,00 ₺ 529,00 ₺

(1 müşteri incelemesi ) 5

LifeTech 75 GPD Membran Filtre Fiyatı şimdi sizlere 500 TL ve Üstü Ücretsiz Kargo. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için tıkla. Ürün kapına gelsin.

Havale/EFT Tutarı: 513,13 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

             LifeTech 75 GPD Membran Filtre

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Açık ya da kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız. Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

 Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen filtrelerdir. sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır.

-Nano boyuttaki tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri ve kirecin arıtılmasını sağlayarak %99,9 oranında temizlik sağlar.-Hızla kirlenen su kaynaklarından ötürü şebeke sularının arıtma işleminden geçirilmeden kullanılması artık pek de mümkün değil.-Günlük hayatta sürekli başvurduğunuz kullanım suyunuzun daha temiz ve sağlıklı hale getirilmesi için kullanılacak evsel su arıtma sisteminin de titizlikle seçilmesi gerekir.-Su filtreleri ve aksesuarları seçerken güvenilir markaların garantili ürünlerini tercih etmekte fayda var. Bu yüzden arıtma sisteminiz için yedek filtre alırken  75 GPD LifeTech Mebranı güvenle tercih edebilirsiniz.-18 ile 24 ay boyunca kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde, şebeke suyunun içinde bulunan nano boyuttaki tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri ve kireci arıtarak suyunuzda %99,9 oranında temizlik sağlayabilirsiniz.-Kullanım süresi 18-24 Ay
LifeTech Membran Filtre 75 GPD - %99 Temiz Su Fiyatı 529,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(1 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları

  • Kürşat KARATOPRAK
    12 May 2021
    Bir adet membran aldım, aynı gün kargoya verildi ve 2 gün içinde elime ulaştı.. çok teşekkür ederim orijinal ürün ve paket içeriğindeki sürpriz kitap hediyesi icin