Su Arıtma Filtreleri

GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7li Filtre Seti

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7li Filtre Setişimdi buzsu.com.tr de. Hemen Siparişini ver. Ürün kapına Ücretsiz Gelsin.
Not:Bu ürünü 10 kişi satın aldı.

STOK KODU: 3547 MARKA: Lifetech

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta var
290,00 ₺
284,90 ₺
Havale/EFT Tutarı: 273,50 ₺
Adet/Miktar

GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7li Filtre Seti

1.Aşama 5 mikron Sediment filtre 5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.
2.Aşama Gac Karbon Filtre Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyon özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bilelişikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.
3.Aşama 1 Mikron Sediment Filtre 1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.
4.Aşama Membran Filtre Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak (absolut) filtrelerdir.Sudaki  mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membransarmal şekildedir.Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 2-3 yıldır.
5.Aşama Tatlandırıcı Filtre Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz.Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.
6.Aşama Mineral Filtre Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı  vücudumuz için gerekli olan  eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir.
7.Aşama Detox Filtre Detox Filtre içerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçülterek hücre içine giriş ve çıkışını kolaylaştırır. Bu sayede vücudumuzdan daha fazla toksik madde atılımını sağlar.
GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7 Aşama
Lifetech 7 aşama filtre seti (membran filtreli) olarak aldığınız takdirde ekstra membran filtre almanıza gerek kalmamaktadır. Kolaylıkla takılabilen ve kullanımında sizlere üstün kalite su üretmektedir. Lifetech 7 aşama filtre seti en çok tercih edilen ve benzer ürünlere oranla çok uygun fiyatta olan bir üründür. Lifetech 7 aşamalı filtre seti fiyatı 275 tl'dir. Aynı zamanda Lifetech 7 aşamalı alkali-detox arıtma cihazı içinde kullanılmaktadır.
Tavsiye Ürün:Lifetech 7 Aşama Filtre
Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri
Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları
Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Devamlı bu mağazadan alıyorum herzaman orjinal ürünler. Kitap hediyeniz için teşekkür ederim.

Erdinç Coşkun - 9 May 2021

Taksit Seçenekleri