• GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7li Filtre Seti
  • GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7li Filtre Seti
  • GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7li Filtre Seti

GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7li Filtre Seti

Ürün Kodu : 3547       Yorumlar (1)      Yorum Ekle
289.90 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 275.41 TL (5 %)
-
+

GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7li Filtre Seti

1.Aşama 5 mikron Sediment filtre 5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2.Aşama Gac Karbon Filtre Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyon özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bilelişikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.

3.Aşama 1 Mikron Sediment Filtre 1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

4.Aşama Membran Filtre Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak (absolut) filtrelerdir.Sudaki  mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membransarmal şekildedir.Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 2-3 yıldır.

5.Aşama Tatlandırıcı Filtre Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz.Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.

6.Aşama Mineral Filtre Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı  vücudumuz için gerekli olan  eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir.

7.Aşama Detox Filtre Detox Filtre içerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçülterek hücre içine giriş ve çıkışını kolaylaştırır. Bu sayede vücudumuzdan daha fazla toksik madde atılımını sağlar.

GAC Karbonlu Orjinal LifeTech 7 Aşama

Lifetech 7 aşama filtre seti (membran filtreli) olarak aldığınız takdirde ekstra membran filtre almanıza gerek kalmamaktadır. Kolaylıkla takılabilen ve kullanımında sizlere üstün kalite su üretmektedir. Lifetech 7 aşama filtre seti en çok tercih edilen ve benzer ürünlere oranla çok uygun fiyatta olan bir üründür. Lifetech 7 aşamalı filtre seti fiyatı 275 tl'dir. Aynı zamanda Lifetech 7 aşamalı alkali-detox arıtma cihazı içinde kullanılmaktadır.


Tavsiye Ürün:Lifetech 7 Aşama Filtre

Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri

Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici

Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi


Toplam 1 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
ali yilmaz
filtrelerim orjinal geldi..suyun tadi bile cok guzel oldu ilk aldigimdaki gibi.kendim degistirdim filtreleri..tQ .sorulara kisa surede cevap verdikleri ve kucuk hedeyeliri icinde tesekkur ederim..
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
691-826-6954