• Lifetech 8 Aşamalı Mineral Alkali Detox Arıtma Cihazı
  • Lifetech 8 Aşamalı Mineral Alkali Detox Arıtma Cihazı

Lifetech 8 Aşamalı Mineral Alkali Detox Arıtma Cihazı

Ürün Kodu : 0072       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Lifetech
1,299.00 TL   999.06 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 949.11 TL (5 %)
-
+

LifeTech 8 AŞAMALI NSF FDA WATER QULATIY   PRODUCT FROM USA TECNOLOGY

Elektrik gerektirmeyen, vücuttaki toksinleri atan, mineral bakımından en yüksek seviyede su tüketimi yapabileceğiniz başka bir cihaz bulunmamaktadır. Suyun içindeki alkalin seviyesini en mükemmel seviyede tutacak olan filtreleme aşaması sekiz filtreleme yolu ile uygulanmaktadır. Birinci aşama mikro karbon kaba tortu filtre, ikinci aşama aktif karbon blok filtre, üçüncü aşama 5 micron kaba tortu filtresi, dördüncü aşama ters ozmoz mebran filtre, beşinci aşama post karbon filtre, altıncı aşama mineral filtre, yedinci aşama alkalin filtre, sekizinci aşama Detox Filtre .

1.
Aşama 5 mikron Sediment filtre NSF FDA WATER QUALITY

5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2. Aşama CTO Karbon Filtre NSF FDA WATER QUALITY

Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyon özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bilelişikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.

3. Aşama 1 Mikron Sediment Filtre NSF FDA WATER QUALITY

1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

4. Aşama Membran Filtre  TFC-1812-75 GPD USA NSF FDA WATER QUALITY

Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak (absolut) filtrelerdir.Sudaki  mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membransarmal şekildedir.Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 2-3 yıldır

5. Aşama Tatlandırıcı Filtre 1200 iodine Coconut NSF FDA WATER QUALITY

Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz.Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.

6. Aşama Mineral Filtre NSF FDA WATER QUALITY

Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı  vücudumuz için gerekli olan  eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir. Mineral Filtre, Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve birçok doğal mineralli sularda bulunan Organik Mineralleri vucudun gereksinimi olan  gelişmesi ve sağlıklı zinde kalması  için gerekli  mineralleri ekleyerek temiz su kalitesini artırır.


7. Aşama Alkali Filtre Ph Filtre NSF FDA WATER QUALITY

Alkali filtre asidik Şebeke suyunu mükemmel bir Doğal Alkali İyon Suya dönüştürür. LifeTech Alkaline filtresi, su arındırılırken uzaklaştırılan iyonize kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum iyonu gibi geri mineraller verir. Vücudunuzun sağlıklı bir pH seviyesi sağlamasına yardımcı olan alkali su üretir. lifeTech Alkali  filtresi çok etkilidir ve suya 8.00 ~ 9.50 arasında pH değerini verir .

8. Aşama Detox Filtre (infarey ray filtre)

Detox Filtre içerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçülterek hücre içine giriş ve çıkışını kolaylaştırır. Bu sayede vücudumuzdan daha fazla toksik madde atılımını sağlar.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
691-826-6954